Chmatákov online


Fórum – Vyhadzovanie účtov

Fórum » Bugy ve hře » Vyhadzovanie účtov [zamknuto]

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
V hre je bug, ktorým sa dá vyhodiť celá lokácia, neviem aký je to bug, vedia to Cumel(rizz a spol), dneska nás 2x vyhodili počas zabíjania príšery, príšera 200hp on vyhodí celú lokáciu a príšeru dorazí.
Je to celkom trápne že aj napriek početnej presile (ráno 5v3 potrebujú zneužívať takéto bugy a ešte k tomu ich nevedia nahlásiť)
# 9.7.2014 16.25
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.

Stránky: 1 2 3 4 5

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Bajo:Grok : čítaš celý môj post alebo si idiot? 159159 Ako som mohol vedieť že je to BLazik? AKO?
Klinec mi dnes napísal že ho videl v hre zhadzovať server, thats all..

A rizz to robil dnes na príšere, takže tak.



Jak můžeš vědět kdo to byl, když to všechny kopne?
# 9.7.2014 20.52
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Grok :
[18:49:05] Filip Klinec: bajko
[18:49:09] Filip Klinec: napis tam ucet 159159
[18:49:11] Filip Klinec: a podle ip
[18:49:15] Filip Klinec: delal to dnes
[18:49:48] Filip Klinec: shodil me
[18:50:19] Filip Klinec: napis at se koukne na ip 159159 a ze to vzkazuju ja
[18:50:36] Filip Klinec: je to ucet ktery loguje jen ve lhotce s 0 hodinaama na kopani
[18:50:39] Filip Klinec: myslim ze 159159
[18:50:42] Filip Klinec: jeste kouknu do historky
# 9.7.2014 20.57
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jasný takže podle toho co ti někdo něco napsal si napsal nick na forku a ihned ban. Co já vím tak spam dělalo už asi milion lidi a všichni za to dostali maximalně NP a podle toho jen lagoval a vubec mu nemuselo jit o to kopnout celou lhotku, nejspíš ani nevěděl že to tímto spůsobem jde jako milion lidi před nim...
# 9.7.2014 21.01
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
není to jedno? rys je vypatlanec, na žádné klany se stejně nehraje tak nedělejte jací jste najednou zabijáci příšer... každej quester atd.. chce dělat klanové války, před wipe bylo ve hře 1241253264 cash a bylo pár klanů a žádnej killerskej... takže jestli se zabanuje nějakej klan NIKOHO NEZAJÍMÁ... jestli to nedělali oni... taky nikoho nezajímá :D věděli o bugu? maj napsat... nevěděl o tom? mohl se tu obhájit... jak bude mít gizmo čas, opraví to za 10 minut max...

takže nechápu co se řeší :D
# 9.7.2014 21.04
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Dpc to je v pr... 2 lidi z kmene mají BAN. Safra





//smutný :( :(//pix
# 9.7.2014 21.07
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Fredyho_Matka:není to jedno? rys je vypatlanec, na žádné klany se stejně nehraje tak nedělejte jací jste najednou zabijáci příšer... každej quester atd.. chce dělat klanové války, před wipe bylo ve hře 1241253264 cash a bylo pár klanů a žádnej killerskej... takže jestli se zabanuje nějakej klan NIKOHO NEZAJÍMÁ... jestli to nedělali oni... taky nikoho nezajímá :D věděli o bugu? maj napsat... nevěděl o tom? mohl se tu obhájit... jak bude mít gizmo čas, opraví to za 10 minut max...

takže nechápu co se řeší :D



Myslím si že tvůj příspěvek je trochu uplně mimo situaci a pokud toto čte nějakej mod tak za to "rys je **********" už byste mu konečně mohli dát to poslední proceno aby tady přestal oxidovat...
# 9.7.2014 21.10
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Už sa to tu schyluje k niečomu čo sem nepatrí, proste bug je nahlasený opraví sa v najrýchlejšom možnom čase, rys ban za kickovanie ľudi zo servera a nenahlásenie bugu + jeho minulosť, ban ip mal tiež pred wipe tuším, nebyť amnestie tak tu stále není.
# 9.7.2014 21.12
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to s těma klanama jsem psal kvuli persovi :D on ví proč...

myslíš že dostanu ban? :D a myslíš se s banem přestanu oxidovat? :D

jak říká bajo... bug je nahlášen, pindouři pobanovaní, ty jsi přišel řešit sračky.. né já :D
# 9.7.2014 21.17
The Blazik
uživatel
SZ
Fredy? Lol,ty chodíš do hry 4x za týden,přitom logneš do lhotky,stoupneš si k lojzovi a děláš si z lidí prdel,vždyť už beztak ani nevíš jak ta příšera vypadá,lol.

Jestli nevíš,minulej server sme nehráli,ale ted sme začli celá parta a ještě jak to neměl pix tak fight o příšeru trval i 2h,ale to si nikdy nezažil.Btw.na tomto serveru sme byli snad každá příšera proti CHP;)

Žádnej killerskej? Co CHP,co grázli,tilius měl tuším svuj klan,tak tu nemel píč*****..
takže jestli se zabanuje nějakej klan NIKOHO NEZAJÍMÁ... = lol,tebe možná ne,ale chp už bude sama proti sobě.

věděli o bugu? maj napsat... = ty jsi o tom věděl rok,proč se to za 10min max neupravilo? Čekali ste,až na to příjdou lidi,aby ste mohli banovat?

Btw.fredy,nechápu co sis u klávesnice píchnul,ale nechci to zjišťovat.Hi.;)
# 9.7.2014 21.19
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
nejsem už moc aktivní :D co to má stím společnýho?

měli jste klan? to zní hustě, furt nechápu proč je to duležité :D já měl klan o 400 účtech... zní ti to důležitě?

byli killerské? to mi moc nepřišlo... když jsme přišel do 4tého nikdo do mě nešel... a když jo, začali mu umírat řemdové... to moc killeři nejste abych řekl pravdu xD

a ten bug... gizmo to opravoval, nevyšlo to :D není moje vina

ještě něco piňďo?

PS: poprvé v životě vidím souvětí typu: Lol,54xVěta,lol.
# 9.7.2014 21.27
Front
uživatel
SZ
.. Povymýšľať si môžem aj ja .. ale čo hrajte si sami.
# 9.7.2014 21.33
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Schio, ty kryple, na mě jsi zapomněl !!!

Nazdar :D

A když je tu mooc bugů, apod .. tak proč jsi tu hrál ? :D

Jsi nehrál 930 a míň .. to by jsi se pom*dal :D
# 9.7.2014 21.33
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jaaj, nehadejte se furt .. 3-(
# 9.7.2014 21.35
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Front
uživatel
SZ
Ano, dajte mi bez dôvodne ban prečo nie seriem na hru.
# 9.7.2014 22.11
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

schio:ty vip acc děláš jak kdyby nich prodal auto můžeš být vůbec rád že ti někdo tuhle ubohost podpořil



(hlavně že jsi do PMky psal, jak nepracuješ, jak nemáš peníze, že je to pro tebe hodně :D)

píšeš ''ŽE TI TUHLE UBOHOST NĚKDO PODPOŘIL'' mě? :D já to dělám pro sebe? aha.. ještě chvilku mě serte a fakt nebudu mít důvod se tady stim dál srát..

brečíte že '' BAJO NAPÍŠE A HNED DÁVÁTE BANY '' .. bajo byl jeden z cca 6ti lidí co mi to napsali že oni to shazujou (mezi nima Lístek,Burner atd.) takže né, že maj bezdůvodný bany.. ale ikdyby to napsal jen Bajo - jemu věřim, on nemá zapotřebí si vymejšlet to je jedna věc a druhá věc je ta, že jak už někdo psal, všichni víte co je Paťas zač.. takže by mi bohatě stačilo i svědectví 11ti letýho kluka co to hraje 5minut k tomu abych mu dal ban..

Jak už jsem psal, až se bug opraví dostanou unban IP (né účtů). Kdyby nebyli idioti, nahlásej bug a opraví se ;)..

The Blazik:
věděli o bugu? maj napsat... = ty jsi o tom věděl rok,proč se to za 10min max neupravilo? Čekali ste,až na to příjdou lidi,aby ste mohli banovat?



Giz se to pokoušel opravit, ale když to nešlo tak jsme se stim dál nezabejvali - protože to uměl jen fredy, tudíž se nebylo čeho bát..

ale brečte si jak chcete, klidně dám ban každýmu druhýmu když to budete zneužívat a ostatní hemzy jakože nemám důkazy atd.. si strčte za klobouk, nezajímá mě to total, ikdybych měl jen podezření tak vám nasolim ban, už mě nebavíte.. akorát bordel umíte dělat nic víc.. ještě chvíli a už mi fakt dojde trpělivost


Front:Ano, dajte mi bez dôvodne ban prečo nie seriem na hru.


Pá.
# 9.7.2014 23.28
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Bugy ve hře » Vyhadzovanie účtov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.