Chmatákov online


Fórum – Vyhadzovanie účtov

Fórum » Bugy ve hře » Vyhadzovanie účtov [zamknuto]

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
V hre je bug, ktorým sa dá vyhodiť celá lokácia, neviem aký je to bug, vedia to Cumel(rizz a spol), dneska nás 2x vyhodili počas zabíjania príšery, príšera 200hp on vyhodí celú lokáciu a príšeru dorazí.
Je to celkom trápne že aj napriek početnej presile (ráno 5v3 potrebujú zneužívať takéto bugy a ešte k tomu ich nevedia nahlásiť)
# 9.7.2014 16.25
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.

Stránky: 1 2 3 4 5

Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
je to jednoduché... sepiš jeho kumpány, ti dostanou taky ban, nebo ho prásknou... výběr je jednoduchý :D a jestli nejsou tupci tak jim je jasné, že na to za chvilku přijdem... a z neprásknutí ryse nebudou mít nic :D (možná se budou cítit jako hrdinové že ochranili tajemství xDDD)
# 9.7.2014 18.40
schio
zablokován
SZ
vím o tom taky ban na mě :D co se týče použití tak 1x když jsem na to přišel :D
# 9.7.2014 19.20
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Zajímavé, že to každý ví, ale nikdo to neohlásí. :)
# 9.7.2014 19.26
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Tak lebo všetci to využívajú vo svoj prospech, je to v podstate VIP zdarma :D
# 9.7.2014 19.27
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

schio: když jsem na to přišel :D



a je to tady, všichni POZOR! přišel pan schio pán bugerů kterej na všechno přišel a je z něj velkej hacker.. (takovejch už tu bylo..)

ten bug je celkem dost starej - jen jsme čekali, až na to příjdete, fredy na něj přišel už tak před rokem, možná dýl, napíšu Gizmovi jestli si udělá čas na to, to opravit..


schio:ban na mě :D



jak je libo ;) i účty kde máš VIP ti mám zabanovat? a jestli si myslíš, že se dostaneš do hry přes proxy (i vy ostatní) tak jste na omylu, o víkendu si udělám čas a nechám blokovat všechny rozsahy IP adres mimo CZ/SK... sice je to práce na X hodin ale koninu ze sebe dělat nenechám..



edit: nějakej Rizzuv acc? potřebuju jeho IP



Naposledy upraveno: 9.7.2014 19.32

# 9.7.2014 19.30
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Není tady ani důkaz o tom, že to dělá Rizz a hned bys chtěl banovat celý klan.. :D
Pro mě za mně, at si z klanu dělá kdo chce, co chce ..Sem snad jejich svědomí ??
Včera nebo kdy tady o tom někdo zakládal téma, ačkoliv důkaz byl jasný, bylo řečeno "screen není důkaz" a ted se všichni divíte ..
Já nikoho kickovat nepotřebuju a ani nekickoval..Do hry se dostanu v pohodě i tak ..
# 9.7.2014 19.31
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
kubicek307
zablokován
SZ
,,Všechny nalezené chyby hlaste, zneužívání se tvrdě trestá."
Když si to věděl proč si to nenahlásil hm? Pokud ne takbyste taky měli dostat ban.
Navíc Mario ty ses stim ještě chlubil ve hře jak umíš vyhodit hráče ze hry, když ste ukradli pytel Bajovi. ( Normálně, ne bugem) Neřikám žes ty něco takového dělal ale minimálně si měl nahlásit bug ;-)
# 9.7.2014 19.31
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Mario si kupoval VIP přístupy, ten to nedělá. (příště jakejkoliv bug nahlaš)

Zatim jsem zabanoval jen Rizze + smazal všechny jeho účty, kdo bude další?


# 9.7.2014 19.36
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

kubicek307:,,Všechny nalezené chyby hlaste, zneužívání se tvrdě trestá."
Když si to věděl proč si to nenahlásil hm? Pokud ne takbyste taky měli dostat ban.
Navíc Mario ty ses stim ještě chlubil ve hře jak umíš vyhodit hráče ze hry, když ste ukradli pytel Bajovi. ( Normálně, ne bugem) Neřikám žes ty něco takového dělal ale minimálně si měl nahlásit bug ;-)



Co to meleš ?? Já to určitě nepsal ..Bud sis spletl účet, nebo lžeš ..
# 9.7.2014 19.37
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Kubíček : Tak ak sa mário chválil dnes, tak nám to ukradli bugom a nie normálne, pretože príšeru sme mali pod kontrolou, zrazu kick a všetci Rysovi kumpáni logli, inak by sa do hry nedostali a príšera by bola pre nás, ale to tu nebudem riešiť.

Inač acc : 159159 to robil v lhotke, ale neviem kto to je, zistiť podľa IP
# 9.7.2014 19.41
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
159159=blazik

banned IP + všechny účty z IP 178.72.244.114 smazány... kdo další?
# 9.7.2014 19.47
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Bajo:Kubíček : Tak ak sa mário chválil dnes, tak nám to ukradli bugom a nie normálne, pretože príšeru sme mali pod kontrolou, zrazu kick a všetci Rysovi kumpáni logli, inak by sa do hry nedostali a príšera by bola pre nás, ale to tu nebudem riešiť.

Inač acc : 159159 to robil v lhotke, ale neviem kto to je, zistiť podľa IP



Já k příšeře dorazil, když vy jste jí dávali a v plným počtů ..Příšera měla 3k hp ..O tom, že ten bug byl proti vám využit v mé přítomnosti nemůže být ani slovo ..Jestli vás někdo kickoval předtím, pak určitě né já a ani jsem o tom nevěděl ..
Další věc je, že bug nahlášen byl a důkaz víc jak jasný ..To že se to zamklo není můj problém..
A věř nebo ne, kdybych zneužíval takového bugu, jako že ne, tak já bych byl tím posledním, co by se ti svěřoval ..
# 9.7.2014 19.50
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Co já jsem v klanu slyšel tak první kdo na to přišel byl prý weaver, který to využíval pro lognutí delší dobu. Teď to jenom jednomu podstrčil aby se nás zbavili.

Bajo si teď vymýšlí a bez důkazů teď nahlasí celí klan a přitom to dělali maximálně 1 možná 2 lidi.

Nenahlásili jsme to protože jsme nikdo nevěděli o jakej bug vlastně jde.
# 9.7.2014 19.59
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Pixee_obnova3
uživatel
SZ

grok:

Nenahlásili jsme to protože jsme nikdo nevěděli o jakej bug vlastně jde.



a Rizz s Blazikem je nikdo? :D
# 9.7.2014 20.06
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Rizz a Blazik mě nezajmaj, jsme klan a neříkáme si všechno. Já bych si to taky nechal pro sebe...
# 9.7.2014 20.07
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Bugy ve hře » Vyhadzovanie účtov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.