Chmatákov online


Fórum – Vyhadzovanie účtov

Fórum » Bugy ve hře » Vyhadzovanie účtov [zamknuto]

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
V hre je bug, ktorým sa dá vyhodiť celá lokácia, neviem aký je to bug, vedia to Cumel(rizz a spol), dneska nás 2x vyhodili počas zabíjania príšery, príšera 200hp on vyhodí celú lokáciu a príšeru dorazí.
Je to celkom trápne že aj napriek početnej presile (ráno 5v3 potrebujú zneužívať takéto bugy a ešte k tomu ich nevedia nahlásiť)
# 9.7.2014 16.25
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.

Stránky: 1 2 3 4 5

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
A vyhodí to jen vás a nebo celý server? Všiml jsem si, že poslední dobou někdo kope celý server, proto se ptám.
# 9.7.2014 16.38
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ne, len jednu lokáciu, lhotku často vyhadzuje lebo tam je veľa ľudí a potom chlapec môže lognúť aj bez VIP, ale teraz to začali využívať na príšere...
Teda aspoň myslím, pretože vždy ma to napr kickne na púšti ale druhý účet čo mám inde zostanem v hre... Pre viac informácií kontaktujte rizza alebo niekoho z ich party, lístek, počul som že máš s nimi dobré vzťahy.
Schio tak isto :o
# 9.7.2014 16.40
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
To že jsem s nima byl v klanu a jsou to kámoši neznamená, že vím o všem co dělají a už vůbec ne teď, když jsem správce. Do hry už chodím jenom vyřizovat potřebné věci a nastavovat skiny. Nicméně pokud zjistím, že někdo z nich něco takového dělá, rád to budu řešit. Takže si ty přihlouplé poznámky nech od cesty. To by nemohl dělat s takovou správce nikdo, protože každej má nějaké kámoše a vždy se najde někdo jako ty, kdo v tom vidí něco víc. Snažím se být nestranný tak to respektuj. Btw. vždy když šlo o příšeru, tak jedna parta obviňovala druhou. Je to přece kopne taky ne? Tak kde bereš tu jistotu že to dělají oni?
# 9.7.2014 16.48
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Kopne to iba tu danú lokáciu chápeš? nekoplo to ľudí v lhotke, koplo nás to iba na púšti zatiaľ čo chlapec prišiel z chobotova. Ja som ťa nijak neobvinil, bol si s nimi v klane, myslel som to tak že máš na nich kontakty = spýtaj sa ich ako sa to robí -_-
A aj keby to kicklo celý srv, tak oni to čakajú, majú pripravené účty a my nie. A je to bug v hre treba ho opraviť.

A ani mi nehovor o tom že je to náhoda a že to nerobia oni, dneska dávame príšeru 2k hp, plný server zrazu to vyhodí celú púšt mali sme tam asi 6 účtov, hneď po tom lognú oni, sú tam štyria a ja som tam sám a ostatní kamaráti nemôžu lognúť lebo plný srv...

Na druhej príšere niečo podobné, príšera 200hp, sme tam štyria, padne nám to a potom príde Caramel(rizz) a snaží sa ju doraziť sám D:



Naposledy upraveno: 9.7.2014 16.55

# 9.7.2014 16.50
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Dobře tak to promiň, ale nebaví mě, jak se vždy najde někdo, kdo tvrdí, že člen týmu pomáhá svým kámošům a pod.. Vyznělo to tak, tak jsem to bral jako narážku. Nevěděl jsem, že byli mimo lokaci. Večer to s nima pořeším a pozjišťuju co a jak. Bohužel takhle se těžko něco dokazuje, tak se alespoň pokusím zjistit jak se to dělá a pořešíme ten bug. :/



Naposledy upraveno: 9.7.2014 16.54

# 9.7.2014 16.53
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Lístku, nevyhodí to všechny ze hry. Já byla na chvilku u hnědýho, najednou zmizeli všichni kolem mě (asi 10 lidí) a já tam zůstala akorát s jedním hráčem sama (jemu spadl druhej loglej účet, ve hře mu zůstal jen jeden)
# 9.7.2014 16.53
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Však ja nechcem nič dokazovať, nežiadám ban pre nikoho z nich, chcem iba opraviť ten bug, aby to nerobili aj naďalej.

[16:43:18] Patas - Rizz: že to umím neznámená že to používám.
# 9.7.2014 16.57
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Myslím, že to má něco společného s tím spamem, já např. dokážu přes shift vyhodit celou obrazovku.., kombinace tohoto bugu např. s WPE, by mohla sedět k tomu, co popisuje Bajo.
# 9.7.2014 16.59
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Je to možné, predtým než nás to vyhodilo rizz odišiel za ducha asi 2 obrazovky ďalej, to znamená že by sme nevideli čo písal... Ak to je teda tým
# 9.7.2014 17.01
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Asi vím o jaký bug jde. Pokud tam někdo spamuje něčí jméno u toho. Pořeším to s pixeem.

Edit: Tak s pomocí blacka už vím jak se to přesně dělá. Pokusíme se to nějak pořešit.
# 9.7.2014 17.01
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Spiste pls hrace co to delaji, zabanuju vsechny po praci.
# 9.7.2014 17.29
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
píšu ke komukoliv co ten bug ustál... lagoval se pak klient? (nemám si to jak ověřit, mám tu jen netbook a tam mi padá klient aj když mám k tomu zaplé youtube xD)

PS(pro správce): i když se to jistě opraví, nemění to nic na tom že ryss a spol ban <3 (zase xD(nechtěl bych))
# 9.7.2014 18.24
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
V prípade že mi nedalo spojení ztraceno tak som zostal v hre bez problémov, všetkých okolo mňa kicklo ale ja som hral v pohode aj neskôr, žiadne lagy, nič podobné.
# 9.7.2014 18.31
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jak jsem myslel, bo posledně tam též zustal někdo stat když jsem logl :D jak jsem psal.. nejsem u sebe, nijak to nepořeším... zatím sepiš ty lidi no...

jestliže to umí celá skupina lidí, tak ten bug moc dlouho nevydrží, takže by si ho měli zatím užít <3
# 9.7.2014 18.35
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ja nemám šancu vedieť, kto ten bug vie, môže to robiť ktokoľvek s istotou viem iba povedať že to vie Rizz a že nás tam dneska 2x kickoval.
Určite to vedia aj všetci jeho kumpáni takže tak.
# 9.7.2014 18.38
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Bugy ve hře » Vyhadzovanie účtov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.