Chmatákov online


Fórum – Čo hráte ma MOBILE ? :)

Fórum » Diskuse mimo mísu » Čo hráte ma MOBILE ? :)

Majster eN^
uživatel
SZ
čo hráte na mobile ? ja stickman downhill :D :D :)
# 2.7.2014 23.12
Majster jak splinter ne majster jak eN viem,
netreba ti opakovať kdo som, som ta silueta v kapuci čo stoji v ruke s kosou :twisted:

Stránky: 1 2

Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
Where's My Water 2, Jetpack Joyride :D
# 2.7.2014 23.35
 
olanek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Olda,Becher,Manson,Tesla
SZ
"100 ballz" :D ta je super na to jak je jednoduchá.. Potom "Pixel dungeon" - když není na delší dobu do čeho píchnout.. třeba ve vlaku.. A třetí hra co mě bavila je "Where is my water" taková trochu logická a zabaví na docela dlouho.. Hlavně placená verze :)
# 2.7.2014 23.38
 
Fores_obnova
uživatel
SZ
Fifa 14
# 2.7.2014 23.39
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Angry Birds
# 3.7.2014 0.02
 
domko
uživatel
Obrázek
SZ
temple run :D a sticker jumper
# 3.7.2014 0.10
Kostky jsou už bohužel vrženy
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Trials frontier, Hungry shark, Traffic racer, 2048 a Jetpack.
# 3.7.2014 0.14
 
schio
zablokován
SZ
mobil nemám mám tablet ale pařím "dungeon keeper, gta 3. gta san andreas, nfs most wanted, angry birds, supreme commander, sniper assasin, worms armagedon, minigore 2, Zenonia4, legend of lilith, assasin creed, Dungeon defenders, revort, knight run, a plno jiných na tabletu hraju skoro pořád když cestuju a když třeba makruju a nemůžu dělat na pc nic jiného takže toto je jen malé % her které jsem vypsal pokud byste měli zájem o nějaké dobré stránky kde stahovat hry které jsou fakt funkční a dobré tak mi napšte pmko v tomhle se celkem vyžívám takže není problém najít jakokouliv hru :-)
# 3.7.2014 0.22
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Zombie tsunamy, grepolis a flappy bird :)
Schio taka stranka rozhodne nieje na zahodenie :) Posli nejaku dobru ak sa ti chce :)
# 3.7.2014 0.40
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Snickers
uživatel
Obrázek
Ve hře: Snickers, Twix, Mars
SZ
schio: CZtorrent a neřeším nic... :D

Asphalt 8
Subway Surf
Stickman Downhill
Jetpack Joyride
Hill Climb Racing
Angry Birds
a občas Flappy
# 3.7.2014 8.38
 
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
Stickman soccer a temple run :D
# 3.7.2014 10.22
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Mně osobně mobil jako dobrá platforma na paření moc nepříjde... hry jsou často nedodělaný a je jich tolik, že najít kvalitní chce mraky práce a zkoušení.

Proto mi příjde lepší si koupit např. PS Vita, která stojí cca 3000 kč což je takovej levnější mobil a hry jsou na to trošičku lepší.

The Walking Dead, Assassins Creed 3: Liberation, Uncharted, NFS: Most Wanted, Borderlands 2 etc..
# 3.7.2014 10.40
 
Snickers
uživatel
Obrázek
Ve hře: Snickers, Twix, Mars
SZ
Tohle je ožehavé téma...

Mobil přece není na hraní her, ale na telefonování a psaní SMS. Dříve byla v telefonu jedna nebo dvě hry jako takové zpestření (taky důvod zvýšit cenu). Dnes je technika bohužel trochu jinde a telefon je přístroj mnoha možností. Osobně mobil používám převážně na hovory, SMS, hudbu, hodiny a občas i internet. Ostatní funkce jako foťák, hry, všelijaké aplikace, slovníky atd. jen zřídka a hry jako takové jen při dlouhých chvílích (bus, záchod, reklama v tv....).

Souhlasím s tebou že pokud někdo chce konzoli na hraní her tak mobil není zrovna ono. Ale kdo má na opici musí mít i na banány - tím chci říct že na PS Vita vyplázneš za hru několik stovek a na mobil seženeš i lepší hry zadarmo. (např. Asphalt 8, Dead Trigger 2 atd..)
# 3.7.2014 10.52
 
kubicek307
zablokován
SZ
Tak jasně mobil se nekupuje kvůli hrám. Jen si občas lidi zahrajou když se nudí. Přece si někdo nekoupí mobil jen kvůli hrám a nesedí doma celej den a hraje na něm :-D
# 3.7.2014 11.15
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Androidy na mobilech jsou náhodou perfektní náhrada starých gameboyů. Stáhni emulátor a jedem pokémony!
# 3.7.2014 11.26
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Poxi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Swis
SZ
Já hraji na iPodu Star Command a musím říct, že prostě pecka. :-) A jinak osobní zkušenost, měl jsem Vitu, ale jen se na ní prášilo, příště bych šel do Nintenda. Ale je to věc vkusu.
# 3.7.2014 12.03
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Čo hráte ma MOBILE ? :)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.