Chmatákov online


Fórum – Navrh na pravidlo

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Navrh na pravidlo [zamknuto]

AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Zdravim měl bych návrh na jedno pravidlo. Jde o afkovani, server je furt full a někteří hráči nic nedělají jen afkuji. Tak proč ty hráče nezavirat do np nebo je odpojovat. To je vse nikde sem to nenašel.
# 1.7.2014 3.11
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)

Stránky: 1 2 3

Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
Ak by sme ich zatvárali do NP, nič by sa tým asi aj tak nezmenilo. Nie je dôvod zatvárať do NP za to, že si AFK, aj ja musím niekedy súrne odbehnúť.

Odpoj majú len GM s prístupom ku VPS, čiže s tým sa predpokladám nič nedá urobiť.
# 1.7.2014 3.29
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Není důvod, od toho je VIP přístup, už jsem ti to psal včera do PM, psal jsi že máš zájem o VIP a dneska bys chtěl měnit pravidla, protože se nemůžeš dostat do hry..
# 1.7.2014 7.56
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Doporučení pro vás chytráky, místo toho, abyste zakládali nové účty, za které sice nechcete hrát, ale můžete lognout, tak byste mohlo prostě chvíli počkat. Pokud nebudou na serveru tyto odpadní účty, tak se tam dostanete i vy bez VIPek...
# 1.7.2014 8.42
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Emko a proč si jednoduše nekoupíš VIP když si dospělý a vydělaváš miliony?

Můj navrh: Emko už nic nenavrhuj
# 1.7.2014 9.43
 
schio
zablokován
SZ
Myslím si, že při ceně 150 kč vip a kdyžý jich kupuješ více tak mi olda říkal, že dostal nějakou slevu když jich kupoval 8 nebo kolik... cena 150kč za 1 acc a máš to na pořád až tak hrozná není. Spíše by to mohlo být automatizované třeba přes sms, že si koupíš VIP acc přes sms a hned bys ho měl bohužel se to musí dělat ručně ale 2 dny když někdo počká tak se nic hrozného nestane.
# 1.7.2014 9.43
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
SMSky by stály hodně a bylo by z nich málo.
# 1.7.2014 9.59
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

koly aneb qqqqqq:SMSky by stály hodně a bylo by z nich málo.



Já myslím, že kdyby to bylo přes SMS tak 30Kč jen na 1 měsíc, tak by to po delší době mohlo vynášet mnohem více a navíc by to bralo více lidí, protože by to bylo pohodlnější.
# 1.7.2014 10.07
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

schio
zablokován
SZ
vím že to tam tak je ale nějak by se to vyřešilo ideální by by možná baylo třeba 1 týden vip přístup za 50 kč smsm dejme tomu "jen příkla" perma vip přístp by stál stejně ale nějak by se to prostě přizpůsobilo je fakt velká nevýhoda, že tam za tu sms dáš třeba 70 kč ale půlka de operátorovi ...

grok napsal přesně to samé co já ve stejnou dobu :D
# 1.7.2014 10.07
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Takže tomu rozumím tak, že afkovat se může ? :D
Super, jdu na to.

btw.. Burnere ještě včera jsi za afkování zavíral :D
# 1.7.2014 15.52
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
řešíte kula (ty smsky) nikdy to neprojde... ani to nedává smysl.. KDO Z VAS BY DAL 50 KČ ZA MĚSÍC VIP... akorát tě to nutí ten měsíc využít a máš z toho dá se říct... hovno

zavírat afkery je zbytečné... odpojovat nejde... vyřešeno... emko zas a jeho vypatlané dotazy... TO MI CHCEŠ ŘÍCT TY RETARDE, ŽE TĚ NENAPADLO, ŽE HRAČ KTEREJ DOSTANE NP ZUSTANE AFK V TOM NP?... FAKT VOLE PRODAL BYCH TĚ NA ČASTI PAKISTÁNCŮM KRETENE...

+10% za urážky //Burner
# 1.7.2014 16.02
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Mohlo by sa zrobiť to, že po niekoľkých minútach by toho daneho hráča čo neukazuje aktivitu odpojilo? :) Ochrana proti AFKerom. Je to len návrh :)
# 1.7.2014 17.14
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
kubicek307
zablokován
SZ
Zavedte paysafecard tu si koupí každý a mělo by to vydělat ve větším poměru než sms. Tím myslím cena sms 100kč= chmat dostane 10kč třeba , u psc by to mělo bejt o mnohem více.
# 1.7.2014 17.25
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
A proc psc a ne paypal? Bankovní účet můžeš mít od 15 let tuším, možná i dříve. A spojit si paypal účet s tím bankovním je otázkou 2 minut a ta částka tam je nejvyšší.
Případně zajít do banky a poslat peníze na určitý účet je také otázkou 5ti minut.
# 1.7.2014 17.54
 
kubicek307
zablokován
SZ
však paypal jde..
# 1.7.2014 17.58
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To ano, ale je zbytečné zavést i psc, když je tam další poplatek pro ně a také je to určitě složitější pro Pixeeho, kdežto na paypal ti dojdou peníze hned. Ostatní platby jsou zbytečné, když už tu máme paypal a možnost platit z banky na účet.
# 1.7.2014 18.02
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Navrh na pravidlo [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.