Chmatákov online


Fórum – Racing duel

Fórum » Diskuse mimo mísu » Racing duel

Arekt
uživatel
Ve hře: Arekt
SZ Mail Skype
Zdravím všechny chmatáky, pro ty co se nudí a neví co s časem :D Tak zkuste tuto hru. Je to pro všechny co mají rádi auta apod. Tady máte odkaz a zaregistrujte se a buďte nejlepší. s2.racingduel.cz/r11233
# 28.6.2014 6.44
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Panebože, další z milionu her, která má za ukol vytahat z ***** peníze a vůbec si nezahrajou. Raději si stáhni nějakou normální hru, kde aspoň auto budeš moct ovládat.

Jinak taky bych chtěl vytvořit něco podobného až se naučím PHP. :D
# 28.6.2014 9.07
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

schio
zablokován
SZ

grok:Panebože, další z milionu her, která má za ukol vytahat z ***** peníze a vůbec si nezahrajou. Raději si stáhni nějakou normální hru, kde aspoň auto budeš moct ovládat.

Jinak taky bych chtěl vytvořit něco podobného až se naučím PHP. :D


všechno jde hrát free to play ale není to tak jednoduché jako vzít kreditku a pořádně zadonátit free to play hráč může být dobrý, ale jen donáto může být TOP

já hraju grepolis tam je taky donáte už je do dneska ve směs všude ale to k tomu už prostě patří
# 28.6.2014 11.04
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

schio:

grok:Panebože, další z milionu her, která má za ukol vytahat z ***** peníze a vůbec si nezahrajou. Raději si stáhni nějakou normální hru, kde aspoň auto budeš moct ovládat.

Jinak taky bych chtěl vytvořit něco podobného až se naučím PHP. :D


všechno jde hrát free to play ale není to tak jednoduché jako vzít kreditku a pořádně zadonátit free to play hráč může být dobrý, ale jen donáto může být TOP

já hraju grepolis tam je taky donáte už je do dneska ve směs všude ale to k tomu už prostě patří




Mě nevadí, že je to pay2win ale divim se, že to lidi baví hrát když místo napínaveho závodu dostanou jenom hromadu nudných statistik a hlášku vyhrál si nebo si prohrál...
# 29.6.2014 10.36
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

zapredaný kacco
zablokován
SZ
prídem na bentley
# 29.6.2014 11.45
 
schio
zablokován
SZ

grok:

schio:

grok:Panebože, další z milionu her, která má za ukol vytahat z ***** peníze a vůbec si nezahrajou. Raději si stáhni nějakou normální hru, kde aspoň auto budeš moct ovládat.

Jinak taky bych chtěl vytvořit něco podobného až se naučím PHP. :D


všechno jde hrát free to play ale není to tak jednoduché jako vzít kreditku a pořádně zadonátit free to play hráč může být dobrý, ale jen donáto může být TOP

já hraju grepolis tam je taky donáte už je do dneska ve směs všude ale to k tomu už prostě patří




Mě nevadí, že je to pay2win ale divim se, že to lidi baví hrát když místo napínaveho závodu dostanou jenom hromadu nudných statistik a hlášku vyhrál si nebo si prohrál...


No to už jsou prostě ty brovser hry... můžeš si zahrát i třeba nějaký nfs po netu ale né každý má na ty nové pc já osobně jsme je nezkoušel, ale technika jde hodně dopředu a počítače nestíhají, já mám pc 2 roky starý a podle mě víc než cod ghosts na plné detaily už z toho nevytáhnu wacth dogs mi jelo jen na střední bez sebemenšího lagu ale už to nebylo ono ...
# 29.6.2014 13.48
 
The Blazik
uživatel
SZ
A proto je vyhodnější na hry PS3/PS4.
# 29.6.2014 16.04
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Racing duel

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.