Chmatákov online


Fórum – 1.Chmatákovský hudební festival

Fórum » Chmazka » 1.Chmatákovský hudební festival

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Dovolte mi, abych vás pozval na historicky první Chmatákovský hudební festival.

A o co že se vlastně jedná? Pod tímto názvem hledejte nový quest, u kterého se konečně využijí doposud skoro nevyužívané hudební nástroje.

Pravidla questu budou jednoduchá:
- Domluvte se a utvořte dvou, tří nebo čtyřčlenné skupiny.
- Vymyslete si název vaší hudební skupiny.
- Přihlašte skupinu do soutěže (v tomhle tématu napište název skupiny, počet a jména členů).
- Budou vám zapůjčeny hudební nástroje dle vašeho výběru.
- Následně trénujte a pokuste se naučit zahrát na ně co nejzajímavější skladbu.
- Na nácvik písničky budete mít cca týden.
- Po uplynutí doby na nácvik bude slavnostně vyhlášen Chmatákovský hudební festival, kde každá z do soutěže přihlášených skupin zahraje svou skladbu před pečlivě vybranou porotou, která rozhodne o vítězi.

Každý člen vítězné skupiny dostane jednu z volně prodejných VIP zbraní dle svého výběru.

Předem upozorňuji, že za zapůjčené hudební nástroje bude každý zodpovědný a po ukončení soutěže je musí navrátit. Pokud se někdo pokusí hudební nástroje odcizit, je snadné je dohledat a ban vám za to jistě nestojí.

Chmatákovský hudební festival se bude konat 8.8. od 20:00 v Ostrovicích na podiu.


Zapůjčené nástroje:
RazeR™: Buben
Sweatex: Kytara
Wespe: Trubka
OtaMák: Harfa
Simona: Buben
MoNos:Trubka
Hawken: Kytara
Babylone: Buben
Kolumbus: Kytara
Tiger: Kytara
Lee: Harfa
Kenny:Trubka
Vito: Buben



Naposledy upraveno: 4.8.2014 23.52

# 27.6.2014 16.52
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

  • Přijde vám festival jako zajímavé zpestření hry?
  • Ano28 hlasů, 85 %85 %
  • Ne5 hlasů, 15 %15 %
  • Celkem 33 odpovědí

Stránky: 1 2

RazeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: RazeR™,KaReCeK
SZ Skype
Chtěl bych přihlásit skupinu BLUE RIOT a její členové jsou:
RazeR™= Bubny
Sweatex=Kytara
Wespe= Trubka
# 11.7.2014 10.50
Život je jako malování,ale bez gumy :)
Sizlak
uživatel
SZ
Lístku mam skupinu The Masters on Rock
Členové: OtaMák
Drak 159



Naposledy upraveno: 11.7.2014 11.56

# 11.7.2014 11.52
 
MoNoS
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoNoS
SZ Skype
To co psal Sizlak je uplne jinak..

Naše skupina je : The Masters of Rock

Členové :

OtaMák - Harfa
Simona - Bicí
MoNoS - Trubka

;-)
# 11.7.2014 19.30
:'D
Fores_obnova
uživatel
SZ
Jelikož Dvoulístek je pracovně vytížen,tak to přebíráme společně s neXouškem.
Chmatákovský hudební festival se bude konat 8.8. od 20:00 v Ostrovicích na podiu. Pokud někdo nemůže nebo něco,tak soukromá zpráva,kdo se nedostaví,bude mu pak smazán hudební nástroj.
# 5.8.2014 3.52
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Je dobrý nápad aby se konal v pátek 20:00 ? Docela dost lidí touto dobou nesedí u ch.

Tak kdo nemůže,může mi napsat soukromou zprávu,žejo.
# 5.8.2014 13.20
Born with nothing, die with everything
APOŠTOL
uživatel
SZ
Jak nesedí? Když se zeptám 80% hráčů ve hře kolik jim je let. Vypadne z nich, že jim je v průměru 14. Ty někam kalit půjdou těžko, a jestli musí po večerníčku do pelechu, tak to už není náš boj. Nejen já jsem pracující člověk a prostě odpoledne to vždy možné není.

Když si projdu čísla online hráčů za poslední týden, dva. Tak je tu největší nával před obědem a pak právě kolem té osmé večerní.
# 5.8.2014 14.17
 
Fores_obnova
uživatel
SZ
Vito diskvalifikován z důvodu prodeje hudebního nástroje hráči Mrcas. Hudební nástroj je u mě,kdyby někdo chtěl za hráče Vito.
# 6.8.2014 14.03
 
Fores_obnova
uživatel
SZ
Chmatákovský hudební festival číslo 1 dnes proběhl dá se říci v pohodě. Hráči se skoro nedostavili. Vyhrála to dvojice Simona a MoNoS,protože přišly jako jediný dvě ze skupiny,jinak přišli jednotlivci z různých skupin. Udělali jsme si i trocha srandy,když jsme popadli i my ostatní hudební nástroje. Pers nám k tomu zarepoval a zazpíval. :-D :-D :-D I tak nám ale musela dvojice Simona s MoNoS zahrát jejich ''melodii''. Během 10 minut byla akce hotová.

RazeR™: Buben (Nepřišel)
Sweatex: Kytara (Nepřišel)
Wespe: Trubka (Nepřišel)
OtaMák: Harfa (Nepřišel)
Simona: Buben (Přišla,zvítězila s Monos)
MoNos:Trubka (Přišla,zvítězila se Simonou)
Hawken: Kytara (Nepřišel)
Babylone: Buben (Nepřišel)
Kolumbus: Kytara (Neměl zbytek skupiny)
Tiger: Kytara [DISKVALIFIKACE=VITO]
Lee: Harfa (Nepřišel)
Kenny:Trubka (Nepřišel)
Vito: Buben [DISKVALIFIKACE=Podvod na Lista,je to hráč Tiger,tudíž měl 2 nástroje]

Vyhrál: Simona a MoNoS
-Členové: Simona,MoNoS (třetí jim nedorazil)
-Kdo si co vybral za odměnu: List si je ve hře vyhledá a dá jim dle přání,jak zde bylo psáno)

Jelikož přišlo málo hráčů,napsal jsem do systémové zprávy souřadnice,kde jsem
zakopal draka. Vykopal ho Quick.

Přikládám i pár screenů.
http://cho.jiri-cech.eu/srvps11/listjenejlepsi/

Tímto oznamuji Listovi,že jsem jim nesebral hudební nástroje + odměnu si vyberou až před tebou MoNoS a Simona.
# 8.8.2014 23.17
 
Montik_obnova3
uživatel
SZ
Chci se zučastnit se svou hrou na list trávy.

Nex: Si děláš prd*l ne vole dělaš jak vole furt pracuješ a p*čo tady CHMAZKA PLZ... tak co vole prej nemaš čas... akorat h*vno h*vno
# 8.8.2014 23.56
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ

APOŠTOL:Když si projdu čísla online hráčů za poslední týden, dva. Tak je tu největší nával před obědem a pak právě kolem té osmé večerní.




To není možné že se jich tolik nedostavilo, já myslel že v pátek v 20:00 budou všichni :-O
# 9.8.2014 0.02
Born with nothing, die with everything
kubicek307
zablokován
SZ

sensi2k9:

APOŠTOL:Když si projdu čísla online hráčů za poslední týden, dva. Tak je tu největší nával před obědem a pak právě kolem té osmé večerní.




To není možné že se jich tolik nedostavilo, já myslel že v pátek v 20:00 budou všichni :-O


I kdyby to bylo jindy tak se nikdo nedostaví. To jsou vždy plány ale pak nikdo nedojde stejně i když tu píšou jakej maj ty lidi zápal
# 9.8.2014 0.03
 
Fores_obnova
uživatel
SZ
Velkou roli v tom hrálo asi i to,že už to mělo být několikrát uskutečněno,ale nebylo vždy a tak se na to hráči vy...
# 9.8.2014 0.27
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Jak je to s těma nástrojema? Mám je dohledat a smazat?
# 9.8.2014 10.58
 
MoNoS
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoNoS
SZ Skype
Díky za skvelou "soutež", síce moc hráču z tych skupin neprišlo a to je škoda. Jinak svuj prístroj sem už dala Nexímu.
# 9.8.2014 11.26
:'D
APOŠTOL
uživatel
SZ
@pix: Asi půl invu mám u sebe já, něco tuším Fores. Když tak to projeď až budeš mít chvilku.

@valoun: Nikoho nezajímáš, nebudu skákat.. jak ty pískáš.

@sensi2k9: Zajímavé že lidí bylo ve hře dost, ale téměř nikdo z registrovaných. Není již můj boj, že to jsou velké sliby a malá účast.
# 9.8.2014 11.30
 

Stránky: 1 2

Fórum » Chmazka » 1.Chmatákovský hudební festival

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.