Chmatákov online


Fórum – Čas skončiť

Fórum » Diskuse mimo mísu » Čas skončiť

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Rozmýšlal som kedy a či vôbec napísať tento topic ale po dnešnom dni som sa už konečne rozhodol. Chmatakov som v poslednom čase nehrával, približne od 30.3 som to nehral vôbec, až do vtedy, kým nezačala olympiadá, v tom medziobdobií som mal okrem iného aj maturitu, no nebolo to hlavným dôvodom prečo som nehral, proste sa mi na chmatakov vôbec nechcelo. Olympiada bola niečo nové, niečo také čo som ešte chcel na CH dosiahnúť, stať sa pomyselným víťazom chmatakova. Preto som sa rozhodol hrať, aj napriek tomu že som vynechal prvé 2 disciplíny nevzdal som sa a začal som 3ťou disciplínou. Všetko bolo úplne v pohode, každý deň som logol približne o 19 00 a zúčastníl som sa olympiády, ale to čo ma čakalo dneska o 19 bolo niečo nezvyčajné.
Lognem do hry s pocitom že o 19 00 má byť kopák do olympiády a asi 5 sekúnd po tom mi píšu ľudia :
(18:52) N0body: buzík logl
(18:52) FreeDox: kdo
(18:52) N0body: galmionka
(18:52) FreeDox: j

Potom bola systémovka na kopak, zistil som, že to neni kopak do olympiády ale normálny kopák o veci pretože Mak nemal čas.

(18:56) N0body: nikdo tě tady nechce
(18:56) N0body: nn
(18:56) N0body: vubec

Vykopal som jedinú VIP vec na trhu (pasackej vip klobouk) nasledovalo toto :
(18:59) Fredy_Guvno: zas buzik
(19:0) Fredy_Guvno: zas buziček
(19:0) N0body: zase to má *****ek
(19:0) N0body: to bylo hned jasný
(19:0) Fredy_Guvno: *****
(19:0) Schio: jak to delas
(19:0) N0body: pičus jeden
(19:0) galmionka: sem moc dobrej
(19:0) Fredy_Guvno: MAMRD
(19:0) FormaY: kktek
19:0) N0body: jak měl zaplej cheat engine


a neprestávalo to

(19:1) Fredy_Guvno: teplouš
(19:1) N0body: umři ty zmrde
(19:1) FormaY: buzerant
(19:1) Fredy_Guvno: XDDDD
(19:1) Fredy_Guvno: ZASRANEC
(19:1) N0body: doufám že tě chytne rakovina

Ako ľudia, viem že som vždy na questoch vynikal, či už išlo o šikovnosť (otázky) alebo o rýchlosť (kopák) ale to že mi tu niekto bude urážať rodinu a nadávať mi na to, aby som dostal rakovinu to už presiahlo všetky medze. Ja nemám problém zniesť nadávky, ale nemusím to počúvať v hre, ktorú som hral 9 rokov, čakal som, že po takom čase tu budem niečo iné ako obyčajný hráč.

Na koniec môjho učinkovania by som sa chcel poďakovať v prvom rade Gizmovi ako tvorcovi tejto geniálnej hry, aj keď už upadajúcej do zabudnutia, ale aj napriek tomu velké dík. V druhom rade, všetkým členom chmatparty, ktorá tu bola s vami viac ako 8 rokov, či už tu boli hráči ako Jurobezmena, Night_slayer alebo v iných verziach Knight, hunti, palanda alebo ešte neskôr Vrak, Klinec, Pers, Graffitka.
Viem že som na veľa ľudí zabudol ale to preto lebo to píšem rýchlo a nemám moc čas rozmýšlať, ale verte, nikdy na vás nezabudnem.
Ďalšie obrovské dík patrí aj hráčov, gamemastrovi, moderátorovi Vladdisovi, bol to človek, ktorý mi niekedy liezol na nervy, ale vždy podržal a nikdy nesklamal.
Samozrejme sa musím poďakovať aj terajšiemu vládcovi chmatakova Pixeemu, za to že umožnil hráčom znova hrať túto hru.
Ešte by som sa chcel podakovať pář ľudom či už je to Mak, Sam, Fabos.
Všetci hore menovaní ľudía, kvôli vám tá hra mala zmysel.
Na koniec, by som len chcel povedať, že aj napriek tomu že som bol vždy v chmatparte a viac menej proti každému na CH tak som sa snažil byť fair-play vo všetkých veciach. Nikdy som nepoužíval žiadne cheaty, ani som sa o to nesnažil, nikdy som nebugoval. Na koniec v posledných verziach som si zapínal WPE ale bez toho sa to už v niektorých veciach nedalo.

Takže aby bolo všetkým jasné, po olympiáde končím z aktívnym hraním.



Naposledy upraveno: 14.6.2014 20.11

# 14.6.2014 19.48
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jj měj se, byl si hustej :D

jen bych chtěl dodat, že ta historie je smyšlená a upravená, a jestli není tak jsem u toho nebyl... JEN ABY BYLO JASNO

JO A I KDYBY TO BYLA PRAVDA TAK SE TO NEDÁ BRÁT JAKO DUKAZ (ale pravda to není)
# 14.6.2014 19.58
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Nič nie je zmenené, všetko je tak ako som to mal uložené v textovom súbori. Nejde o nič, ja si nechcem nič dokazovať ani nežiadám žiadne tresty, dôvodom prečo som to sem dal bolo čisto len to aby som poukázal akí ľudia to hrajú a prečo som sa rozhodol skončiť.

Od teba by som tie nadávky chápal, pretože viem o tebe svoje, ale to že mi tu bude nadávať niekto, koho prvý krát vidím v hre, tak to nemusím. Nadávať na rodinu a na to že mám umrieť na rakovinu len kvôli hre je už aj na mńa moc
# 14.6.2014 20.00
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jak jsme se tu kdysi hádali xD říkal jsem že to moc prožíváš, a ty furt že né že já moc prožívám to bugování a že mě ve škole bijou... a ted končíš kvuli tomu že tě někdo vyhejtil... mám dost xD

PS: dávejte si bacha na hráčku "Pusinka13", nejdřív vám slíbí video jak kadí, nechá si poslat fotky přirození a pak nic nepošle :(
# 14.6.2014 20.02
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ja nekončím len kvôli tomu že mi tu niekto nadával, len je to jeden z hlavných dôvodov.
Tak to si nepamätam že by som niekedy s tebou viedol debatu na bugovanie a hovoril o tom že ma v škole bijú, ale nehaj to tak... -_-
# 14.6.2014 20.06
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
Fredy bude provokovať a otravovať pravdepodobne vždy, keby sme odchádzali preč len kvôli Fredymu a ostatným, ktorí urážajú, už tu nikto nie je. Stačí ich ignorovať alebo ich nahlásiť. Niektorí ľudia to zvládajú horšie, aj keď je to len hra, ale tak už to je. Provokatéri boli, sú a aj budú, treba sa s tým zmieriť, N0body nie je prvý ani posledný ktorý uráža a ten kto sa s tým nezmieri alebo neurobí nič preto aby sa to zlepšilo, ten skončí ako ty. Nedávam ti to za zlé, ale netreba sa kvôli tomu hneď uraziť a zdekovať sa preč.

Každopádne, maj sa, good luck v reálnom živote a snáď sa raz vrátiš.
# 14.6.2014 21.05
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ako som povedal, hral som tu hru už dosť dlhý čas a nie som typ človeka ktorý neznesie nadávky. To že som skončil práve teraz, tak to je len vyvrcholenie toho čo som chcel a mal spraviť už dávno. Určite nekončím len kvôli tomu že mi tu nejaké decko nadávalo, mám to v hlave zrovnané a tento krok som premýšlal už dosť dlho.
# 14.6.2014 21.40
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Neznám tě a pravděpodobně ani ty neznáš mě, ale i tak...
Udělal jsi dobrou věc. Chmatákov je už pěkně dlouhá doba naprostá ztráta času, co se týče lidí a tak nějak celé komunity, protože to, co z ní zbylo je jen pouhý odpad a špína.



// tím pádem tě už nechci nikdy vidět ve hře //
Příště se podepiš hrdino. Aktivně nehraju od doby, co skončilo Jabko.



Naposledy upraveno: 15.6.2014 12.05

# 14.6.2014 22.07
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
schio
zablokován
SZ
Ze začátku jsem myslel, že podvádíš, ale pak jsem to vyloučil protože není jak podvádět vždy jsem ostražitý když něco připravuji kontroluju celou obrazovku a veškeré drobnosti. Došel jsem k názoru, že nepodvádíš ale, že jsi prostě v těch všech Qestech prostě boss.
Tady tohoto jsem si ovšem v chatu nevšiml. Přiznám se, že jsem v té době kreslil něco pro jednu firmu.... Když jsem si ale přečetl toto, tak jsem hned poté zkontroloval historii chatu co se dělo na tom Q a všchno je to naprosto shodné. Tady toto co tu vidíte je jen útržek a vůbec a absolutně se mi to nelíbí.

Jak jistě všichni víte vytvořil jsem TZV. pravidla soutěží které jsou i oficiálně přidány na webu. Je to 5 základních pravidel, velice jednoduchých a velice důležitých.
Takže aby bylo jasno od teď zavádím nové pravidlo které se bude velice striktně dodržovat a budu nad ním velice dbát a při porušení tvrdě trestat.

Pravidlo číslo 6. Přísný zákaz veškerého vulgárního vyjadřování a urážení soutěžících a jiných účastníků soutěže. Při porušení Kill věci=koš nebo NP "500 kamenů" a zákaz vstupu 2 týdny na veškeré soutěže mnou pořádané.

Screenshot mojí histoei ZDE: screenshot.cz/LO1BQ/
PS: když to tam vidíte 2x to znamená že jsme tam měl loglé 2 acc kdyby někdo nevěděl.

Doufám, že galmionka si své rozhodnutí ještě promyslí a bude pokračovat dále jak teď. Byla by velká škoda, kdyby odešel tak dobrý hráč.

BTW: pokud si to nerozmysliš tak tu olympiádu protáhnu tak ještě na 5 let...

Tu spodní část s poděkováním atd. bych tam rád neviděl.

# 15.6.2014 4.43
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Bajo, Bajo, byl jsi vzdycky frajer a dobry hrac :)) byla prdel na skype, kdyz jsme valili konverzace s vladisem, vrakem, zahym a tak :)) joo, kde jsou ty casy :) mej se fajn :)) a nekdy napis a zajdem na pivo :D
# 15.6.2014 10.55
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Nechápu, že je fredy ve hře za účty, které jsem banoval.

Jelikož ti věřím Bajo, N0body a fredy = ban acc a ban ip.
Brečte, hádejte se, nadávejte, ale už mě vážně nebavíte ;)

Měj se.
# 15.6.2014 13.55
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Čo som zistil tak ten nobody = bullet = ban ip už predtým. Tiež neviem ako je možné že má unban -_-
# 15.6.2014 14.38
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Bajo upřímně tě obdivuju, že jsi tady vydržel tak dlouho. Zkoušel jsem se 2x k chmatu vrátit, ale posledních pár let jsem zjistil, že to fakt nemá cenu a komunita jsou tu malí idioti, kteří ani nemají páru o normálním hraní. ;-)
# 15.6.2014 15.55
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Amf, nevim teda jakym zpusobem to banujes, ale n0body hraje dal za ucet Sec_tor.
Fredy si taky vesele hraje dal, ale to je jina.

dnesni chat, kdyz jsem dosel do 4. mesta:
(16:38) Lojza: lolec
(16:39) Lojza: mas mit ban
(16:39) Lojza: vis to?:D
(16:39) hood: das neco
(16:39) hood: Lojza
(16:39) Sec_Tor: ty seš taky ban blbečku
(16:39) Sec_Tor: se prober
(16:39) Sec_Tor: debílku
(16:39) spaces: :D
(16:39) Sec_Tor: nic nedělám
(16:39) hood: jj picusku
(16:39) spaces: :DDDDDDDDd
(16:39) hood: kvuli tobe galmionka skoncila
(16:39) hood: zasrance¨
(16:39) hood: si myslis

Je to hrozne, n0body je jeden z nejhorsich hracu- chovani. A to jak se chova se neda omluvit, kdejaky cikan se chova lepe nez on.

Jinak Bajo, hodne stesti do zivota, skype na sebe mame, takze neni problem nekdy pokecat.
# 15.6.2014 16.44
 
ZuBR#
uživatel
SZ
fgt
# 16.6.2014 12.41

1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
AMF : Ten acc je založen z jiné ip adresy, je tam jiné heslo ... bohužel ti to teď nepovím.
IP je bloklá, já nemohu za to, že si mění IP adresy .. a abych tu byl 25 hod. denně vážně nejde ;)

Zabanuji všechny acc z jeho IP = N0body ..
U Fredyho to udělám jinak, jelikož má každé acc z jiné ip, ale tak všichni ty acc známe ..
Však já si na to teď posvítím ;)
Ende.
# 16.6.2014 19.49
...

Fórum » Diskuse mimo mísu » Čas skončiť

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.