Chmatákov online


Fórum – Co bude dál

Fórum » Chmazka » Co bude dál

schio
zablokován
SZ
Zdravím všechny chmatáky.

Od příštího týdne začne Q za čet a slávu. Q bude trvat asi 3 týdny.
Půjde o PVP turnaj kde budete moci přijít za tyto povolání.
Bojovník, Lovec, Mystik
Tento Q nebude jen o tom, že se přijde a bude se bojovat.
První 3 kola budou probíhat klasicky nasbíráte body a pokusíte se porazit do nejvíc lidí.
Q bude obsahovat "Item Shop" už jste se s ním párkrát setkali..
Později ho sem připíšu.
Po 3 kolech bude následovat tzv právo VENTEDA tzn. , že pokud budete chtít tak mě kontaktujete a můžete vyzvat nějakého protivníka ale jen pokud má více bodů než vy "samozřejmě se s sním musíte domluvit" a pod mým dozorem provedeme souboj.
Pokud protivník výzvu nepříjme stratí určitou část bodů.
Takže abychom si rozumněli, jak zde můžete pochopit, Body budou v podstatě vaše ČEST!

první kolo budete všichni soupeřit s nějakou velice levnou zbraní a bez léků, budete začínat od Nuly! A poté se vypracujete výš...
Tento Q bude mít celkem 3 výherce!
Zde máte ceny za 1. 2. a 3. Místo!

1. místo : titul mistr arény, Vip item dle vašeho výběru a 5x poukaz na Plnou bojovou Výbavu. TZN. nakopím za poukaz bigy normal leky muty blesky atd prostě co si poručíte z obchodu na CH "pouze itemy zaměřené k boji"

2. místo : 100k chk, titul Legionář arény, 1x vip zbraň dle vlastního výběru, 2x poukaz na Plnou bojovou výbavu.

3. místo : titul bojovník arény, 10k chk, 10x truhla, 2 itemy "item co lze koupit ve hře s vyjímkou draka hada, anakondy" 1x poukaz na plnou bojovou výbavu!

Q bude probíhat každou středu nebudete si tam nosit žádné věci! Vše potřebné dostanete. Pokud budete chtít někoho vyzvat mimo uvedený den. Musíte napsat mi na skype viz "dvorakpa1" a já se vám ho pokusím vyhledat do 4 dnů a určím čas pokud odmítne ztrácí body a připisuje se vyzivateli tzn jakoby prohrál! Pokud vyzivatel v souboji prohrajě ztrácí body a dostane je výherce! Pokud bude neaktivní vyberte si někoho jiného! Vyzivatel může vyzvat pouze toho kdo má více bodů než on! Místo a čas konání, bude ještě do příštího týdne připsán i s ITEM SHOPEM.
Po celou dobu Q budou platit klasicky pravidla soutěží!
Vaši čest ovšem nebudete moci získat jen ze soubojů, ale budou se oběvovat i v mini Q a jiných mnou pořádaných Q!
Myslím, že o bodech "česti" jsem vám řekl již hodně. Ale teď body slávy. Budou to body které budu udělovat pouze já na základě vyjímečných činů. Například když někomu v aréně nařežete a neztratíte ani 1 lék nebo vyzvete někoho na souboj kůl proti kulasu! tak dostanete mou přízeň a body slávy! PS: boj kůl proti kulasu byl jne přílad prostě se snažte udělat něco neobyčejného a zapůsobit na mě. Body slávy budu připisovat úplně stejně jako body česti ale nelze o ně bojovat v aréně. Ty už budete mít na pevno!
Ten kdo bude mít nejvíce bodů Slávy obdrží :Oslavku, titul Legenda, A a speciální možnost udělat svůj plnohodnotný Q na 1 den vlastního vkusu takže bude moct vymyslet cokoliv bude chtít! ceny si zvolí on ale nesmí být nějaké přemrštěné více se domluví semnou.

Dodatek: Ten kdo bude vyzván na základě práva vendeta! má imunitu 24 hodin, ale nemusí ji přijmout a může imunitu darovat nebo se nechat vyzvat dalším člověkem! výzvy pište mi na skype nebo sem na Fórum!


Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky prosím napište je zde dokud je ještě čas neco měnit!


Aktualizováno!!!
ITEM SHOP

Zbraně sečné:
Kůl 7B
Kopí 10b
Katana 15B
Excalibur 13B
Motorovka 20B
Upírka 23B
Dýka 25B
Bojovka 25B

Střelné zbraně:
Malá broka 9B
Pistolka 15B
Lovecká 20B
Č. kulas 25B
Snipka 25B
Pump a 23B
ZL 25B
Revolver 20B
B. snipa 35B
Roták 50B
AK 47 30B
Ú. broka 23B
Blaster ∞B

Lovecké zbraně:
Luk 10B
Kuše 17B
Harpuna 22B

Mystické Zbraně:
Bleskovka 20B
Ochromka 50B

Doplňky:
Mizítko 10B
HP potka 15B
I Potka 8B
Kledba 10B "protivník bude před soubojem Otráven"
Rychlá ruka 20B "můžete si po souboji ponechat protivníkovu výavu na vždy!!

Léky a Jiné : Small lék 5B
Big lék 12B
Obvaz 7B
Mut 15B


Amulety jsou povoleny a nekontroluji kdo je má a kdo ne!!
Pište připomínky na bodový systém !! od 2 července začínáme !!!
Každý bude začínat s 10 body Za výhru získá 5 bodů.
Za prohru u Vendety ztrácí 5 a vítez 5 získává!!

PS: Omlouvám se, že je to trošku delší na čtení....

S pozdravem Schioo!!



Naposledy upraveno: 24.6.2014 17.56

# 12.6.2014 13.03
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Snad ti to vyjde. Držím ti palce...
# 12.6.2014 13.37
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
schio
zablokován
SZ
Aktualizováno!!!
# 17.6.2014 9.18
 
Arekt
uživatel
Ve hře: Arekt
SZ Mail Skype
Dalo mi to pár minut, než jsem to přečetl :D Ale zní to zajímavě. Tak ještě aby to klapalo a bude to cájk :)
# 21.6.2014 4.31
 
schio
zablokován
SZ
AKTUALIZOVÁNO!!!
Pokud máte nějakou připomínku na Item shop prosím pište sem.
Děkuji :-)
# 24.6.2014 2.46
 
Bl3nny
uživatel
Ve hře: Bl3nny, Cilka.
SZ Mail
:D těším se :D
# 24.6.2014 14.16
Sem killer a hraju fer :D
kubicek307
zablokován
SZ
Ještě bych k item shopu přidal válečného koně ( wh ) a magického koně (mh)
# 24.6.2014 15.45
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Máš tam 2 stejné slova...



3. místo : titul bojovník arény, 10k chk, 10x truhla, 2 itemy "item co lze koupit ve hře s vyjímkou draka hada, anakondy" 1x poukaz na plnou plnou bojovou výbavu!
# 24.6.2014 16.04
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
schio
zablokován
SZ
Jo díky opraveno.
BTW: to moje psaní mě pěkně zlobí pořád chyby a chyby už se za to stydím..
PS: Kubis hraje metin :D rovnou Bitevní meč 9 ful item kameny 4 :D
# 24.6.2014 17.55
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
XD stane se.

//+20%warn - posthunt
# 24.6.2014 18.10
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
schio
zablokován
SZ
Tak nějak ještě potom dopíšu zbylé věci jako místa konání a jak s ebdue sepisovat vendeta atd ale to má ještě čas.. teď dám ještě průběh jiným věcem
# 24.6.2014 18.13
 

Fórum » Chmazka » Co bude dál

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.