Chmatákov online


Fórum – Tattoo

Fórum » Diskuse mimo mísu » Tattoo

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Čavte ludia. Potreboval by som poradiť.
Ako už z nazvu vyplíva,chcel by som si dať spraviť tetovanie. Bude to moje prvé tetovanie preto sic hcem nechať poradiť. Som veľký fanúšik J.R.R Tolkiena a jeho tvorby (LOTR, Hobit). Tetovanie by malo byť v elfskom jazyku, ktoré sa volá Tengwar, avšak neviem nájsť nejaký vhodný citát. Preto by som chcel pomôcť s nejakým citátom a popr. tý čo už tetovanie máte či je to dobrý nápad a či by to ako tetovanie vyhovovalo.
Tetovanie by som chcel na predlaktie :)
S tymto tetovanim to myslím vážne a chcel by som pomôcť. Snad sa tu níjdu nejaký ludia ktorý nebudú mať blbe komentáre ako je to u väčšiny zvikom :)
# 4.6.2014 23.37
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
kubicek307
zablokován
SZ
Vůbec nechápu lidi co si nechávaj tetovat nápisi, citáty. Ještě víc nechápu lidi, co si nechaj vytetovat něco, co si ani nepřeloží. A ještě více nechápu lidi, který chtěj poradit s citací, když už chceš citaci tak by pro tebe měl něco znamenat a ne ,,jj budu moc swagový jako ostatní s nápiskama never give up a dám si tam takový , který uslyším poprvé a bude moc drsní"
# 5.6.2014 0.18
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Přesně tak, když chceš citát, tak by měl jít z tebe. Citát se kterým jsi nějak spjatý.. Budeš to mít na ruce celej život, tak si tam dej něco,co vyšlo z tvé hlavy ne?
# 5.6.2014 9.56
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
zkus přeložit "Som dement bo nevím co to znameaná ale jsem děsně cool protoze mam citat jako vsichni"

se hodí
# 5.6.2014 9.58
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
zkus tohle http://lilyparadis.files.wordpress.com/2013/01/lotr-tattoo.png
to první znamená něco ve smyslu ,,není všechno zlato co se třpytí'' bo tak něco, tím druhým si nejsem jistej ale zkus dat do googlu obrazky a: LORD OF RINGS TATTO
tady mas neco dalšího http://i305.photobucket.com/albums/nn202/baalthezzar/trns22c.jpg (přelož si to)

Jinak jak psal Black, měl by sis vybrat něco rozumnýho, abys pak nelitoval. Takže si zkus třeba někde najít to lordofringské písmo a složit si něco co tě vystihuje.

Já se budu nechávat tetovat, ale až tak za rok za dva, ale podle mých priorit se návrhy na tetování pořád mění. Se zeptej PARTYBOYE Dvoulístka ten má tetování :D

MAK: Nikdy to nepochopíš, když se ti tetování nelíbí.


jinak hodně se mi líbí tohle:
http://s7.postimg.org/6rjju5vu3/1176241_10151812800449161_1405859353_n.jpg
asi bych si to natetovat nenechal (možná až tak v 30ti-40ti) ale rozhodně je to velkej kus práce a velký umění tohle natetovat.
# 5.6.2014 10.09
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Jogurt: V podstatě jsem řekl to co ti dva nademnou, že když už by si tam měl dát citát tak nějakej kterej vyjadřuje jeho a ne nějakej co mu poradí lidi aby byl prostě cool, že tam má citát.
# 5.6.2014 10.51
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Jn mak s jeho inteligentnymi nazormi :/
Nechcem byť swag a ani cool. Každopádne dik že ste ma od toho odhovorily. Dať si citat je zrejme blbosť. Ešte niečo vymyslim. Mam času dosť :)
Montik dik za navrhy ale ako som pisal s toho citatu asi odstúpim.
Inak ten Leonidas je pekný no nehodi sa to na taku tenku ruku ako mam ja xD
# 5.6.2014 11.10
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Hlavně musíš brát v úvahu to, jak to bude v budoucnu. Teď se ti to líbí, nosí se to, je to něco, co frčí :-) Ale za pár let ti to začne třeba vadit, nebude se ti líbit ten motiv, obrázek, citace atd., bude ti blednout barva, třeba to bude vadit i slečně, se kterou budeš :P nebo to bude jako překážka při výběru zaměstnání, kde nebudou chtít zrovna potetovanýho :-) Taky nezapomínej, že i kůže se mění, takže to tetování určitě nebude mít takovej tvar, jakej bude na začátku :-)

Spíš přemýšlej dopředu, jestli ti to za to stojí :-) a pokud ano, tak si dej něco malýho..
# 5.6.2014 12.36
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
xD A proč napadáš jen mě a ne blacka a kubise? xD Dyť řekli to samé co já! Omg dafuq xD toto zas MAK nejhorší ...



Naposledy upraveno: 5.6.2014 15.52

# 5.6.2014 12.52
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

Shadowmak:xD A proč napadáš jen mě a ne blacka a kubise? xD Dyť řekli to samé co já! Omg dafuq xD toto zas MAK nejhorší ...



to bude tím že jsi vylízanec... jak jsi řekl, dva lidi před tebou něco napsali a ty si to zopakoval... to si ani nemusel psát...

k tématu: nech si na prsty vytetovat pindoury, stane se z tebe víceučelovej muž ;)
# 5.6.2014 15.17
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Santea ja to berem, že to budem mať natrvalo preto som sa chcel týmto smerom aj poradiť či je to dobrý nápad. Samozrejme že ked si to dám v tom elfskom jazyku, tak sa to naučim aj po elfsky a aj po našom. O tom žiadna :)
Taktiež s tym citátom máte pravdu. Budem ešte dúmať nad tým čo si tam dám ptž je to na stálo ako hovoríte a nebolo by dobré hodiť tam nejakú blbosť. Ale to tetovanie chcem na 100%. Od toho ma asi neodhovoríte :) Skúsim niečo vydúmať a uvidím. Poradím sa aj s tetovačom čo a ako :)
Fredy má pravdu :D Netreba to písať 3x ak blbec :D Inak čo som počul, tak s prstov to nejak opadáva či čo. Inak ten pipík by sa hodil skôr na chrbát čo povieš? :D
# 5.6.2014 17.01
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Podstatné je vytetovat si něco čím seš si jistej. Je blbost ptát se kohokoliv na názor, nosit to budeš ty a tak by sis za tím měl stát. Ať si uděláš cokoliv, stejně se najdou lidi, kterým se to nebude líbit a s tím se musíš smířit. Já mám jednu velkou barevnou věc na prsou a pak černobílou na předloktí. Oboje obrázky. Nemám rád nápisy a už vůbec ne citáty. Tyhle nápisy a ještě v cizích nebo smyšlených jazycích si pořádně promysli, protože se ti může hodně lehce stát, že si tam necháš vytetovat nějaký nesmysl. :)
# 5.6.2014 19.55
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Liste nedavals toho vlka co maš na net? Mám pocit že sem to viděl na stránce TETOVANI na FB.

PHILIPS: Nebo si to nech natetovat něco henou nebo něčím takým abys vedel jaký to je mit delší dobu.
# 5.6.2014 20.53
 
kubicek307
zablokován
SZ
moc hena, tou jsem měl delfína když mi bylo 10 a byl jsem drsnák ve španělsku všici měli strach :-(
# 5.6.2014 22.00
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ

Mont!k:Liste nedavals toho vlka co maš na net? Mám pocit že sem to viděl na stránce TETOVANI na FB.


No na FB to mám, ale nikam takhle jsem to nedával, ale tak po netu se roznese všecko, znáš to.
# 5.6.2014 23.44
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Ak ti môžem poradiť, citát si kludne daj ale taký aby si ho vedel každý preložiť a aby vystihoval nejakú časť teba (štýl, hudobný štýl, lifestyle, rodina, šport,...) . Ale citát by som si ja osobne nikdy nedal, lebo časom možno zmeníš názory/priority a ak ťa to potom nebude charakterizovať tak to bude vyzerať blbo ;)
# 10.6.2014 23.35
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Tattoo

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.