Chmatákov online


Fórum – Koupím skin.

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Koupím skin. [zamknuto]

schio
zablokován
SZ
Zdravím. Chci nějaký skin ale chci už vytvořený nebudu čekat na přidání jsem velice netrpělivý, takže pokud je nějaký majitel skinu "viz ID níže" aktivní tak prosím chtěl bych se domluvit na povoléní, nebo i odkoupení. Nabízím 300kč za kompletní vlastnictví.

ID:52 "star wars helma"
ID:53 "darth maul ze star wars"
ID:59 "jamajský niga"
ID:94 "Vosa nebo sršeň nebo co to je"
ID:100 "kašpárek"
ID:140 "hořící hlava""animovaný"
ID:105 "nějaký arabský šejk"
ID:106 " mafián"
ID:114 "sova"


Za 1 z těchto skinu bych byl ochoten dát 300 kč jak jsem již zmínil za úplné vlastnictví tzn, že se ho vzdáte a budu ho mít jen já. Pokud byste chtěli k tomuhle i nějaký bonus ve hře tak jsem ochoten dodat 100k chk
Pokud byste mi skin chtěli pouze povolit jsem ochoten dát max 350k chk.
Mám zájem pouze o tyto uvedené skiny a k tomu toho modrého ptáčka a červeného vlka které kreslil fru fru .
# 3.6.2014 22.35
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Skiny, které jsi vypsal, mají své majitele.
Btw: pokud jsi četl starší příspěvky, tak ve všech je psáno, že skiny se prodávat nesmí.

Musíš si nechat nakreslit svůj vlastní skin, případně někoho požádat o povolení nosit jeho skin
# 3.6.2014 22.44
 
schio
zablokován
SZ
aha to jsem nečetl no oukej můžeš to smazat? díky.
# 3.6.2014 22.45
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Skiny sa nikdy nemohli predávať pokial viem, alebo je už nová doba v ktorej sa to smie? Prečo si jednoducho nepočkáš s nami? Gizi pisal, že sa teraz niekedy vráti a bude sa venovať skinom.
# 3.6.2014 22.46
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
schio
zablokován
SZ
se mi enchce delat starosti s tema platbama a takove hovadiny ... zase bych musel na poštu a domlouvat se s s gizmem na pridani a se sniperem o nakresleni atd ale asi napisu sniperovi no co už zbývá když nad tím tak přemejšlím tak ty skiny jsme neviděl ve hře nikdy až na tu sovu.. ta kolem mě 1x proběhla.
# 3.6.2014 22.48
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
To jsou všechno většinou skiny lidí, kteří hrávali dřív, ale oni si je platili (myslím ty, který jsi vypsal v tom úvodním příspěvku)

Na tvoji žádost zamykám
# 3.6.2014 22.51
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Tak zo sniperom to vybavíš rýchlo a má pekne skiny. Ja som od neho odkúpil Kratosa s God of War a clona zo star wars.
Tie skiny nevidíš lebo ich majitelia davno nehravaju a je raritou mať na nich kontakt :) ja som naposledy videl ID 52 tak pred 5-6rokmi na offiku :D (neberiem do uvahy jabko, hruzku a dalsie servery :) )
# 3.6.2014 22.54
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Tady máš seznam skinů a majitele, nejsou tam dopsaný pouze ty, který se přidávaly na tento server.

http://forum.chmatakov.cz/tema/12360-pomoc-seznam-skinu

Můžeš zkusit napsat majitelům pmku a nebo si opravdu počkat na nakreslení a přidání vlastního skinu do hry
# 3.6.2014 22.58
 
Gizmo
autor hry
SZ
Pokud máš skin připraven, dnes večer bych měl mít čas to přidat - pokud máš e-banking.
# 5.6.2014 11.05
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Koupím skin. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.