Chmatákov online


Fórum – Otázka

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Otázka [zamknuto]

schio
zablokován
SZ
Zdravím vás všechny přátelé.
Napadla mě taková menší drobnost. Ovšem tato drobnost by byla opravdu velká změna.
Co kdyby se zavedlo že když se chcete odhlásit z chmatu tak byste museli třeba 5 sekund čekat. Zabranilo by se tak tomu že někdo někoho kilne a odlogne a podobným takovým věcem.
Jsem si vědom toho že by lidi pak moc brečeli ale zároveň by to mělo obrovský vliv na ekonomiku a hraní v některých hrách jsem se s tím už setka např. DarkOrbit je to tam udělané tak že se odhlašujete 30 sekund takže když vás někdo napadne tak prostě nemůžete odlognout a budete spravedlivě zničen a nebo se budete bránit a třeba se vám to obratí k lepšímu světlu. Bylo by to opravdu zajímavá věc takže bych prosil o názor.
PS: pište prosímvás jen normální slušný názor. Komentáře typu "tohle je totální sračka" tu prosím nepište je to jen normální dotaz a nemám čas se tu s někým ještě hádat.
# 15.5.2014 15.33
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 57 %     Hlasovalo: 11

Stránky: 1 2

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Nedávno to tu už někdo navrhoval, nevim jestli Klinec, nebo Kuba, nebo kdo vlastně ..

Ale mohlo by se to udělat.
# 15.5.2014 15.40
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

schio
zablokován
SZ
mohlo sice by plno lidí brečelo ale hra by dostala trošku spravedlivější techniku kilení
# 15.5.2014 15.47
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tenhle napad tu byl hodnekrat a neudelal se, takze si nemyslim, ze se udela ted...
# 15.5.2014 17.28
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Tenhle nápad tu je 5× ročně několik let v kuse... Tuším že Gizmo říkal, že to nelze provést, kvůli způsobu programování či co...
Ale vím že to bylo zabudováno přímo do Cho2, který byl zrušen, takže gizmo asi nebyl proti tomuto nápadu.
# 15.5.2014 18.00
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

schio
zablokován
SZ
no třeba ho nějak přemluvit
# 15.5.2014 19.12
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

schio:no třeba ho nějak přemluvit


Gizmo byl pro už dávno, ale říkal že to nejde.
# 15.5.2014 20.18
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

schio
zablokován
SZ
musí být nějaký zplsob jak to udělat není možné aby něco nešlo všechno jde
# 15.5.2014 20.31
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pujde to udelat. Kdyz se napoji serverovy pc kde bezi ServerSide na atomovy reaktor a naprogramuje se pro to specialni program o 100,000 strankach v Pascalu. Navrhuji dohodnout se s ČEZem na vypůjčení atomového reaktoru na dobu jeden měsíc. Pokud by vše šlapalo jak by mělo, tak by Gizmo zapřáhl věrné hráče a ti by od kopání plutonia dělali vše, aby se to zavedlo. Jen se to musí pořádně zabezpečit, aby si pak Amerika nemyslelo, že Rusko vyprovokovalo jaderný konflikt, kdyby byla najednou půlka Evropy pryč. Na to vážně bacha, nebo by ta 3. světová vážně začala. Hlasim se, ze polozim zakladni kamen.
# 15.5.2014 20.39
 
schio
zablokován
SZ
jaj :D
# 15.5.2014 21.16
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Giz psal, že toto bohužel udělat nepůjde.. :) Už je to nějakej ten měsíc zpátky.
# 15.5.2014 22.26
 
schio
zablokován
SZ
škoda no hodně by to pomohlo nevadí koukám že celkem zbytečné téma prosím lock
# 15.5.2014 22.32
 
Profesor
uživatel
SZ
Jaspere?
Plutonium se musí připravovat uměle, kopej si brambory na poli. Plutonium je
transuran.
# 15.5.2014 22.35
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Souhlasím, proč to neudělat. Když někdo někoho zasáhne a hned odlogne tak ten napadený nemůže dát ani obrana protože nic nezíská :D. Takhle by to bylo lepší i pro ty nováčky si myslím.
# 15.5.2014 22.44
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
schio
zablokován
SZ
:DDDDDDDDDDd dobře ho profesor vyhlásil :D
# 15.5.2014 22.50
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Profesor- Omlouvám se. Bohužel jaderná fyzika není můj obor. Snad to ale každý pochopil.

..20% za ot///fab
# 15.5.2014 22.52
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Otázka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.