Chmatákov online


Fórum – Skin

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Skin

schio
zablokován
SZ
Nový skin do hry.
Na přání La4.
Autor: Schio
Majitel: Mont!k
http://screenshot.cz/FTFXW/do-pici.jpg
Toto je finální tvar Skinu.

Screen převeden pouze na odkaz kvůli roztahování stránky.



Naposledy upraveno: 15.5.2014 13.32

# 13.5.2014 14.37
 
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 30 %     Hlasovalo: 16

Stránky: 1 2 3 4

FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
protože jsi to upravil asi ještě hůř, než je toto:D
# 14.5.2014 7.50
 
schio
zablokován
SZ
Si nakresli sám když umíš líp a nedělám to podle sebe je to na přání majitele tak jak si to on představuje konzultuju s ním téměř každý krok a každou křivku tak aby mu to vyhovovalo co nejvíc. Je mi jedno jestli budou nadávat ti kteří to uvidí nebo mě pochválí ten kterému to bude patřit.
# 14.5.2014 16.27
 
kubicek307
zablokován
SZ
Když to je jen pro něj tak to nemusíš dávat na forko ne? Co čekáš když to sem dáš? Že to lidi nebudou kritizovat? Můj názor? Hnus
# 14.5.2014 16.37
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Doufám, že tohle do hry neprojde.. lol
# 14.5.2014 21.22
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Je to dobrý skin, mě se to líbí, co na tom, že se pár lidem nelíbí, Vy ho nosit nebudete. :D
Schio si s tím dal práci a já mu pořád radil co a jak, byli to nervy a sem rad že to vubec Schio vydržel a nevysral se na to. :D
# 14.5.2014 21.25
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pár lidem? xD Však se nelíbí nikomu xD
# 14.5.2014 21.34
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Ten horný lavý skin je robený z vrchnu? Nejak mi to nesedí k bokom tak to asi z vrchu helmy kreslenè bude :D Ani ta veľkosť nesedí :D Síce niesom odborník na grafiku no súhlasim s persom a spol. :D
# 14.5.2014 21.58
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!


SZ
To 1. je skin zezadu? Vypadá to spíš jako shora. Jelikož ze stran máš na zadku hlavy helmu pouze cca do poloviny hlavy kdežto na tom 1. to je přes celé. Navíc neodpovídá moc předku, když se koukneš zepředu, tak je na spodku hlavy vidět, že to je spíše "obdélník" a helma má takové dva "výběžky". A zezadu to zase vypadá spíš jako "trojúhelník".
# 14.5.2014 22.14
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
SNIPER: To říká ten pravej kterej kreslí totální h*vna, nechápu jak se někomu líbí tvůj styl kreslení i když to je spíš styl zprznění vectoru. Každá Tvá věc je jinej pes jiná ves.

A když nevíš jak spart'anská helma vypadá tak drž hubu jo, prvně si to nastuduj a pak tu ze sebe dělej blbečka ano?
ZDE MÁŠ SCREEN HELMY ZE ZADU ABYS MOHL POROVNÁÁÁÁVAT
http://s23.postimg.org/txk6gb663/helmis.png

A VŠEM CO PÍŠOU ŽE SEM JIM TO NELÍBÍ:
VÁŠ NÁZOR BERU, ALE TEN SKIN PROSTĚ ŠPATNEJ NENÍ, AKORÁT NEJSTE ZVYKLÍ NA SCHIUV SUPER-STYL a k velikosti: to se da v pohode upravit tak nevim co řešíte
# 14.5.2014 22.29
 
GX_Rangers
uživatel
SZ
Však je to super nakreslené.. Nevím co tolik kritiky. Chtěl bych vidět od vás nějaký nakreslený skin.. Ani hovno by jste nenakreslili...
# 14.5.2014 22.33
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Hele, náhodou, Sniper má luxusní skiny xD
# 14.5.2014 22.38
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Montik_obnova2
uživatel
SZ
TAK TEN BYL DOBREJ VOLE XDDDDD
# 14.5.2014 22.39
 
schio
zablokován
SZ
:D je to replika spartské helmy podstatné je že se to líbí majiteli zajímalo by mě jak by se gizmo tvářil kdyby se před něj dostaly 2 skyny
1. Dýně...
2. Spartská helma.
# 14.5.2014 22.47
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Spise bude tezky ten skin podle me do hry dostat- ta DREVENA RASTROVA TEXTURA- Gizmo psal, ze do hry pridava pouze vektor a take to, ze by to ve hre bilo do oci silene.
A to neresim ostatni veci, jak psal Sniper.
# 14.5.2014 22.51
 
schio
zablokován
SZ
Originíl je vektorový a screenshot té barvy neodpovídá barvě která by byla ve hře je to dělané v corelu a tam ty barvy no ... nevím červená 255 tam vypadá jak oranžová. barva je dobrá skin ID 3 ji nemá o nic rozdílnější.
Nezapomínejte na tu dýni co tam běhá...
# 14.5.2014 23.14
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Skin

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.