Chmatákov online


Fórum – New Lovec

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » New Lovec [zamknuto]

SnOrLaX
zablokován
SZ
Ahojte...Měl bych takový nápad s Lovcem..: Lovec se teď přestane hrát ,protože v PvP nemá žádnou šanci.. Takže k návrhu : Změnil bych dmg harpuny (to není zásadni) základní dmg 20.... a Z kuše bych udělal něco jako sniperku pro lovce.Kuše by dávala z30-40 normálně...A šel by na ní dát zaměřovač. který by zvedl dmg.Potom by ubírala 50-60.




Kdyby se to ujalo mám návrh i na vzhled té kuše...

Pište připomínky kdyby se vám to zalíbilo tak prosím napište byl bych rád kdyby lovec byl zase dobrý killer..
# 19.4.2014 8.12
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 62 %     Hlasovalo: 25

Stránky: 1 2

Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
lovec už nikdy nebude dobrý killer... tak to je udělané schválně :)
# 19.4.2014 8.41
SnOrLaX
zablokován
SZ
A kčemu teda bude ? :) na PWE ? :D
# 19.4.2014 8.44
 
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
Lovec by mohl být PVE, ale co jsi napsal je blbost:D třeba se udělá i VIP zbraň pro lovce, která bude stát třeba 70k.. ale z harpuny za pár chk udělat takovou zbraň je blbost;)

udělal bych, že by lovec bral třeba o 80% více dmg NPC příšerám jak ostatní. Potom by se využil. Kdyby nebyl lovec a na NPC by se chtělo jít, musel by jít třeba 3 bojdové.. jelikož jsou na PVP;)
Takhle bych si to představoval já;)
# 19.4.2014 8.53
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

A kčemu teda bude ? :) na PWE ? :D


Na harpunování žraloků. Pokud bude hráč s věkem 0-5 jedno políčko od mola ve lhotce, tak když do něj střelíš kuší, spadne tam a bude se topit.(do vody) Následně se do něj zakousne žralok a ty do něj musíš střelit harpunou (do žraloka, ne do hráče- tím by si hráče zabil a dostal by jsi np). Z vyloveného žraloka si budeš moci udělat pomocí zručnosti a výroby amulet ze žraločích tesáků, který bude přidávat dvojnásobnou rychlost, pokud pojedeš na chobotovi.

To rozdělení na pvp a pve je složitý, protože když se nastaví dmg tak bere stejně jak npc tak i hráčům. Nejlepší na pve je teď sniperka se zaměřovačem- 65 dmg.
# 19.4.2014 8.57
 
SnOrLaX
zablokován
SZ
Souhlasím se vším nejde mi o to až tak udělat lepšího lovce do PvP či Pwe chci aby se dal nějak využít .... a Harpuna by se zdražila samozřejmě i tak kuše by stála o něco více... takže děkuji za komentáře.. a Jak to tak vidím tak ten návrh nemusím už ani dělat.

Jsem rád za pokec Zatím...

?ale jestli máte ještě něco na srdci pište a dávejte hlavně hlasy :)) ať se podle toho zařídím :D ikdyž to nanás skoru vůbec nezávisí :)
# 19.4.2014 9.14
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
pixee chce dočasně zmenšit HP příšer o polovinu :D jelikož to tak je s dmgem, samozřejmě už je v plánu aby lovec dával větší dmg do příšer... ale to je na gizmovi, ještě k tomu by se mělo udělat aby item z příšery padl do inventáře, takže lovec jako největší dmger bude tyto itemy pravidelně mít :D
# 19.4.2014 9.33
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Říkal jsem si, že bych si rád udělal lovce, protože se mi zdál všestranný, ale jak to vidím, tak je furt k ničemu.

Udělat si lov trvá mnohem déle než bojovníkovi přesnost a ještě k tomu je silnější.
# 19.4.2014 10.59
 
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
To s tim lovcem mě taky dost naštvalo... Založil sem lovce, dal sem 90% jen ze skillovek a týden na to ho celýho zrušej...
# 19.4.2014 20.39
 
vlk_obnova
uživatel
SZ
To je dobrý nápad že by lovec bral více dmg příšerám ^^.Osobně mám za Vlka lovce a skileni je těžké a je pouze na to rybko nebo ochočko no...
# 20.4.2014 6.24
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
máte pravdu, dlouhou dobu se pracovalo na pobudovi, který se i tka moc nevyužívá ale je to chlamkovní postava :D u léčitele jsem si vybrečel silnější heal, a i když to není nic moc, tak s tím zmenšeným dmgem se dá v klidu použít, jenomže není žádnej systém na to proč by se do teamfightu léčitel hodil, a kdyby byl zas moc OP tak at nechodí 1 bojda a 2 léčitelé, to už by nešel zabít ani jeden xD

ted je problém lovec, ochočování nemá smysl, a killení už taky ne, v plánu je že se opraví spalovna, což bude výhodné i pro killery, danou věc spálíš řekněme za 75% její ceny, zbraně by něměli jít spálit kvůli pošku, a chobotům jako hnědák by se určila cena, samozřejmě nemužeš spálit hnědého chobota za 6k :D a samozřejmě jak už bylo navhrhováno, tak item z příšery by měl padat do invu toho co dal největší dmg, (za předpokladu že je ve stejné lokaci a žije, kdyby tam někdo naběhl :D) když lovec bude do příšer dávat řekněme o 80% větší dmg + lovcovi budou fungovat critikaly a bonusy třeba :D

a jediný problém je? Gizmův čas :D tak nepočítejte s tím že to bude zítra, dík
# 20.4.2014 9.22
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Jak se spravil pobuda prosím tě? xD
Taky jeden z nejzábavnějších a nejméně využívaných postav.
# 20.4.2014 12.14
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
kdo mluvil o spravovani ?? ja tim myslel ze posledni gizmovi myslenky se tykaly pobudy, pistolka na kradeni, miny a opraveni toho skryvka :)
# 20.4.2014 17.01
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Já to pochopil tak, že se to udělalo, ale je to furt na hovno xD

Mohli by se ale trochu rozložit ty skilly, vždyt jsou skoro všechny na řemeslníkovi.
Alchymie se víc hodí na pobudu. A taky se všímavostí by se mohlo něco udělat.

Pabuda není špatný, to skrývání je úžasné, ale naprosto zbytečné, když po pár krocích se zase objevíš. Někdy projdeš celým screenem, jindy klikneš jednou a je po tobě.

Nastavil bych to na 7 - 10 políček.



Naposledy upraveno: 21.4.2014 17.18

# 20.4.2014 18.41
 
schio
zablokován
SZ
harpuna špatný nápad kuše dobrý nápad ale musela by se jí pak upravit cena v obchodě "můj návrh by byl 6800chk"
# 21.4.2014 13.05
 
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype

BiJay:
Nastavil bych to na 7 - 10 políček.


Luxusní nápad.. 8-)
# 21.4.2014 17.08
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » New Lovec [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.