Chmatákov online


Fórum – !_!_!_EVENTY A INFLACE_!_!_!

Fórum » Komunikace se správci » !_!_!_EVENTY A INFLACE_!_!_! [zamknuto]

schio
zablokován
SZ
Zdravím všechny hráče.
Měl bych takový nápad a to ten, že by se měly omezit eventy.
Kvůli ním roste nekontrolovatelným způsobem inflace a herní měna devalvuje.
Prosím o napravení tohoto problému.
Dále tu mám jeden takový menší nápad a to rozvoj normální aktivity jako například získávání surovin, výroba a tak dále. Zatím se do hry přidávají jenom zbraně občas aby se neřeklo nějaká ta čepice.
Předem děkuji o prodiskutování tohoto návrhu.
S pozdravem Schio



Naposledy upraveno: 28.3.2014 17.51

# 28.3.2014 17.38
 
  • Chcete omezit eventy?
  • Ano 1 event denně9 hlasů, 64 %64 %
  • Ano 1 event za 2 dny0 hlasů, 0 %0 %
  • Ano 1 event zatýden5 hlasů, 36 %36 %
  • Celkem 14 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Jsem pro, na dnešním eventu jsem vydělal přibližně 150k. Ceny na eventech jsou až moc přehnané. Úplně se tím ničí ekonomika. Kdo by pak chodil vydělávat, když může přijít na event a mít za půl hodiny 150k (v mém případě). Já bych eventy omezil, aby byly třeba jednou za měsíc a né jednou za den (občas víckrát).
# 28.3.2014 17.44
 
kubicek307
zablokován
SZ
Co stim, když je teď omezíte ekonomika chmatu je špatná už od začátku serveru.
Stejně už má každej miliony3-(
# 28.3.2014 17.59
 
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Tak ono když se s tim nic nedělá, tak se nediv.
# 28.3.2014 18.01
 
schio
zablokován
SZ
Tak zajisté je lepší nedělat nic než se o něco pokusit.
# 28.3.2014 18.01
 
Profesor
uživatel
SZ
V maximální možné míře souhlasím se Schiem.
# 28.3.2014 18.06
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Souhlasím se Schiem ale proč by se omezily eventy když můžou bejt tak jak sou ale nedávat do nich tolik CHK v podobě dárku, pytlíku a podobně stačí jen věci nějaké. Skoro nikdo už nerybaří neskillí a když jo tak jenom aby měl 100% a nazdar bazar.
# 28.3.2014 18.15
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
kubicek307
zablokován
SZ

AviNci:Souhlasím se Schiem ale proč by se omezily eventy když můžou bejt tak jak sou ale nedávat do nich tolik CHK v podobě dárku, pytlíku a podobně stačí jen věci nějaké. Skoro nikdo už nerybaří neskillí a když jo tak jenom aby měl 100% a nazdar bazar.


Ale takto to bylo vždy, co jiného krom skillení dělat? KIllit? na to je potřeba chk a ani snima nekillíte, protože byste ztratili kulas..
# 28.3.2014 18.17
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Kubicek mě vynech, já killim furt v chobotově, ve lhotce kde kolik ale oni pak brečej když přijdou o čepici nebo něco cenného.
# 28.3.2014 18.22
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
schio
zablokován
SZ
Souhlasím s Avinciho návrhem v plném rozsahu. A taky souhlasím i s Kubíčkem máte pravdu oba dva ceny eventu by se měly snížit nebo snížit počet eventů a Kubíčku máš pravdu tak to bylo a pokazili jsme si to sami a proto tu teď prosíme o nějakou pomoc s touto situací. Lidi mají miliony ale z větší části to mají v itemech než v CHK jednoduše řečeno nebudou itemy nebude chk nebude chk bude se muset farmit.
# 28.3.2014 18.26
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Jo souhlasím, někdo to tu psal v nějakém tématu. Co udělat wipe peněz protože ty miliony v té hře sou a nemá je jeden nebo dva hráči ale mnoho hráčů má přes milion CHK.
# 28.3.2014 18.31
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Proti WIPU sem fakt proti -_-.
# 28.3.2014 18.32
 
schio
zablokován
SZ
Taky jsem proti wipe co se tím vyřeží když se udělá wipe.
Dopadlo by to tak, že by první týden lidi by rybařili a farmili a pak by zase začly eventy a byli bychom tam kde jsme teď .
# 28.3.2014 18.34
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Honzo ne vše jen peněz ok tak ať nám tam nechají nějaké peníze aby jsme snímá vystačily než si našetříme nový. Já mám nějakých 980K na avinci a na ostatních acc dohromady asi 140K
# 28.3.2014 18.37
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
schio
zablokován
SZ
Ano, ale co z toho když se zase po týdnu udělá event kde se oběví kulasy bon 28 a podobně. Wipe nic nevyřeši stačí jen omezit eventy a nebo rapidně snížiz ceny. Ty truhly jsou celkem malé zlo ale ty pytle s CHK to je prostě nadmíru..
# 28.3.2014 18.46
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mě se ta situace, která je ve hře teď líbí. Je to teď více fun než dříve, nemusíte vydělávat na léky, zbraně a tak. Vem si hráče kteří to teď hrají a kdyby byla situace taková jakou chceš už od začátku. Nemyslím si, že by lidi jako je třeba Erektus, Bajo, Jew, Vladis a další hráli tak jako hrají teď, když by museli každý den trávit 2 hodiny na těžbě. Chápu, že někoho to prostě baví, být na těžbě a prodávat suroviny a při tom si chatovat s přáteli, ale někoho to zase nebaví a místo toho si zase zakillí ve 4. .
Questy se mi zdají OK, Hock udělá třeba do týdne 2-3 kopací a do nich dá 10 truhel, skillovku, 3 dárky, 2 kulomety, 2 harpuny a malý pytlík s chk a to se rozdělí mezi xx lidí.
Pokud si to vyhrál na otázkové/úkolové soutěži tak tam se také předpokládá, že suma která je na Q stanovená se rozdělí mezi více hráčů a nebude to mít jen jeden- každý tam má stejnou šanci vyhrát otázku/úkol. U otázkových/úkolových soutěží bych spíše uvítal to, že ten kdo vyhrál otázku nemůže vyhrát další. Děláte tu z toho, jako kdyby byl quest 3x denně a z každého máte big pytel..Ale tak to přece není.
Za mě je to přijatelné tak jak to je.
# 28.3.2014 18.49
 

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » !_!_!_EVENTY A INFLACE_!_!_! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.