Chmatákov online


Fórum – WIPE

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » WIPE [zamknuto]

Matteo
zablokován
Obrázek
Ve hře: Neymar Jr
SZ Skype
Ahoj, navrhuji udělat WIPE, né jako WIPE všeho ale třeba jen věcí, CHK atd..

No více.. hlasujte v anktetě!
# 1.3.2014 13.15
BRAZIL
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 0 %     Hlasovalo: 4
  • Jaké chcete WIPE?:
  • Žádné WIPE5 hlasů, 63 %63 %
  • WIPE Věcí a CHK2 hlasy, 25 %25 %
  • WIPE CHK1 hlas, 13 %13 %
  • WIPE Věcí0 hlasů, 0 %0 %
  • WIPE Skillů0 hlasů, 0 %0 %
  • WIPE všeho0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 8 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Server běží přibližně 4 měsíce a ty už chceš wipe? 3-( Věcí je ve hře akorád. Chk taky, když se to tak vezme. Navíc měl každej stejnou šanci získat to co ten druhý, takže nevidím důvod. Za mě ne.
# 1.3.2014 13.17
 
Matteo
zablokován
Obrázek
Ve hře: Neymar Jr
SZ Skype
CHK? akorád?

To určitě ne nedá se tam hrát, někdo začne déle a nemá už šanci protože tam je CHK jak na*ráno.., skoro každej druhej killer a to je z nich většina podělávači.

Dneska jsem šel po dlouhé době do hry, a nedalo se to.. to bych zas musel začít hrát jako blázen abych se k nim trošku vyrovnal, to fakt ne. Jedu tam na zábavu a ono to tam s Killerama (dětma) nejde ..

[[Nemyslím všechny killery ale ty killery který jsou malý namyšlený děcka]]
# 1.3.2014 13.27
BRAZIL
kubicek307
zablokován
SZ

Matteo:Dneska jsem šel po dlouhé době do hry, a nedalo se to.. to bych zas musel začít hrát jako blázen abych se k nim trošku vyrovnal, to fakt ne. Jedu tam na zábavu a ono to tam s Killerama (dětma) nejde ..


Trochu tě nechápu. Když nehraješ tak se nediv, že se jim nevyrovnáš 3-(
Jsem proti , to že někdo nehraje přeci neni důvod k wipe. Mohl si mít taky chk a vše. Stačilo by hrát..
# 1.3.2014 13.30
 
Matteo
zablokován
Obrázek
Ve hře: Neymar Jr
SZ Skype
kubicek307 >

Já nemluvím jen o sobě, mluvím o nových hráčích, je jasné že budu sedět hodiny denně u compu u chmatu jasné mám i své zaliby :D

Ale pro nováčky to je znevýhodnění. A dávám návrh aby se každej trošku ještě vyrovnal, nemusí se smazat vše :D jsou tam návrhy, vím že to nejspíš neprojde ale podat návrh mohu.

A ještě: když chci začít hrát tak to nejde, jak jsem psal předtím Persovy, ve hře je půlka killerů možná i víc a většina z nich podělává, to pak jak se dá hrát a vydělávat?
# 1.3.2014 13.43
BRAZIL
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Bych to rovnou Locknula, akorát tu budou zase kecy...
Až bude chtít Pixee wipe udělat, tak si jej udělá.. 3-(
# 1.3.2014 13.45
 
Gumbgu
uživatel
Ve hře: Gumbgu
SZ
Proč jako WIPE? Stejně nebudeš nejlepší i když všichni začnou odznova.
# 1.3.2014 13.47
 
Matteo
zablokován
Obrázek
Ve hře: Neymar Jr
SZ Skype
Gumbgu >

Já vím že nebudu nejlepší protože mám svůj sport (Florbal 3x týdně kolem 2hodin, a ve volném čase spíš chodím ven hrát fotbal)

Nejsem zas tak "závislej" jen chci dát šanci i začátečníkům viděl jsem to že po dlouhý době jdu do hry a nedalo se mi tam hrát ze začátku..

Nejdříve se snažte pochopit mé slova potom pište do comm..
# 1.3.2014 13.56
BRAZIL
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To je snad jasný, že když ale začneš třeba o měsíc později, že za týden nebudeš tak dobrý a mít tolik chk jako ostatní hráči...
# 1.3.2014 13.59
 
kubicek307
zablokován
SZ
Ale takto je to ve všech hrách sakra. Přece když někdo začne tak nemůže bejt za chvíli stejně dobrej jako někdo kdo to hraje 3 měsíce. Tohle není ten typ hry kdy jde o skill (cs:go) tohle je mmorpg (metin, wow) tu jde o věci. Je nesmysl aby měl ten kdo začne ,,stejnou" šanci jako ten kdo hraje měsíc...
+ nechápu proč se ti tam nedalo hrát od začátku



Naposledy upraveno: 1.3.2014 14.04

# 1.3.2014 14.03
 
Matteo
zablokován
Obrázek
Ve hře: Neymar Jr
SZ Skype
Jo takže :D

Mi řekněte když někdo začne hrát po delší době a děti tam začnou ho podělávat.. jak má asi hrát? má sedět po nocích a vydělávat? to snad ne ..

Proto bych dal aspon WIPE Věcí + CHK nebo tech CHK;)

kubicek > v jiných MMORPG se nepodělává jak tady :DDDD



Naposledy upraveno: 1.3.2014 14.04

# 1.3.2014 14.03
BRAZIL
kubicek307
zablokován
SZ
Když bude wipe tak to do pár tejdnů to budou dělat znova.
# 1.3.2014 14.04
 
Matteo
zablokován
Obrázek
Ve hře: Neymar Jr
SZ Skype
Mohou to dělat znova ale začátečníci co začali se jim můžou více rovnat/bránit (lépe)
# 1.3.2014 14.06
BRAZIL
kubicek307
zablokován
SZ
A jak se řemda kterej bude rybařit bude bránit lépe? Obranu mžeš dávat vždy tak kde je rozdíl?
# 1.3.2014 14.16
 
Matteo
zablokován
Obrázek
Ve hře: Neymar Jr
SZ Skype
Obrana je jasné přece se nenechá zabít, ale podělávání je o tom že s ním je Healer nebo-li kdo ho vždy olečí tak to je přesně jedno jestli dá obranu nebo ne .. stejně ho zabije.

( Jak by se bránil po WIPE?.., třeba by si udělal také Bojovníka/Mystika/Lovce to je jedno :) )
# 1.3.2014 14.18
BRAZIL
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Zamykam, totalni nesmysl .. ti, kteri hraji dlouho nebudou pykat za to, ze ty jsi zacal hrat az ted .. k wipe neni sebemensi duvod ..



asi tak.. //pixee//
# 1.3.2014 14.23
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » WIPE [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.