Chmatákov online


Fórum – Penize

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Penize [zamknuto]

The Blazik
uživatel
SZ
čest,ve hře je hrozně moc peněz,když se chodí pŕíšery,pokud zrovna nejsi oběť k podělu,tak si časem vyděláš dost peněz,těžbou se nevyděláva atd. a to je špatný..
lidi vydělavaji questama nebo příśerama,ale i tak,co udělají s penězma?
Je tu drak a anakonda,ale když to daj GM atd do QUESTU, dealuje se to mezi hráči za 100k,nikdo ho nekoupí v pravým obchodě atd.Znám lidi kteŕí maj mega + a nic s tim nedělají.

MUJ NÁVRH:1)přidat vipka do obchodu,třeba 5 město a vipko NAPŘ za 500k/1m
2)Podlemě byla chyba dat super amulet na crit do příšery,dal bych ho tak aspon do obchodu za 50k.
3)z příšery padaj vcelku kraviny až na big(ano Amulety na crit 15x v bance každej 3) nevim jestli to měl pix v planu nebo tak slyšel sem to,ale lepśí než peníze by byly např:z příšery pada na 5% ten předmět,až jich budeś mit 12 hodi ti to random vipko(popř random věc a šance na vipka)
4)omezit peníze v Q a davat nějaké body na vipka atd...(penize taky,ale třeba trošku méně)


Pak by lidi možná už vydělávali Těžbou,vědou,atd..
Pro někoho to muže přijit jako total pič***,řekl sem svuj navrh
# 26.2.2014 21.48
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 75 %     Hlasovalo: 12
  • Souhlas?
  • Ano21 hlasů, 100 %100 %
  • Ne0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 21 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

RambuSh
uživatel
Obrázek
SZ
Pravda, chybí mi ty staré časy, kdy se sešlo 6-7 lidí na těžbě a povídali si mezi sebou. Teď se jen čeká ve "chráněné" pod inventářem na oběť a ejhle, o další VIPko bohatší
# 26.2.2014 21.55
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
K tomuhle je jednoduchý řešení, snížit dmg které přidává amulet, nebo aby byl to záleželo jaký máš lvl- máš lvl 5, můžeš mít 0-5dmg a ještě bys měl 0-5dmg navíc z amuletu, podle tvého lvlu... Až 25 dmg navíc je vážně moc.
S tím, že je ve hře moc chk- mám 750k a "normálně" jsem nevydělával ani jednou. Chtělo by to s tím něco udělat. Avšak díky tomu je teď hra víc fun, že nemusíš vydělávat 2 hodiny na nový kulas když o něj příjdeš a na léky. Já třeba za den nechám v lécích cca 25k (bigy) a když killím mystikem tak cca 5k many a víc (10k za 5k many).
Vipka za předmět z příšery určitě ne, to by to za chvíli dopadlo jako s myslivkou a turbanem...

Ale zase na druhou stranu je otázka, kolik lidí by hrálo, když by si musel hráč hodinu dvě vydělávat na těžbě na léky, náboje, opravu a novou zbraň. Já teda už asi ne, dřív ano, to to bylo ale o něčem jiném. Dřiv si pokecal s lidma na těžbě, teď pokecáš radši s někým koho znáš osobně na fb, než ve hře. Taky už to hrají spíš starší hráči, kterým jde převážně o zabíjení mezi sebou a myslím, že kdyby si před tím musel každý z nich 2 hodiny vydělávat na těžbě, tak by asi moc dlouho nehrál, protože by ho to přestalo bavit a řekl by si, že místo těch 2 hodin na těžbě radši půjde ven, učit se, nebo něco...
# 26.2.2014 22.21
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Bylo by skvělé hodit do shopu něco za velkou sumu. To by to ale nesmelo jit nikdy do q aby z čepky za 200k nebyla s*ajda za 40k. 3-(
Já nechápu proč gm davaj do q Draka a Anakondu.. Jediný (vipka) v shopu a já nevím co si myslíte.. jako že když jsou v shopu tak jako jsou méně cenný ? Jako stojí to 250k a je jich ve hře asi 7,8... 3-(
Už hodně vipek se hodilo do shopu.. těžbařská,dc, (turban,myslivka,...) Tak by nemel byt problem hodit jeden,dva itemy do shopu. Hlavni problem Anakondy a Draka je že je proste davaj do q.. to nepochopim.. Ve hře je vipek jak nasráno ale do q se dávaj tyhle věci u kterejch je prostě ta možnost si je koupit. lol

btw: Těžbu jsem si sice udělal ale nepoužívám jí.. jak tu psal Buchtik. Kde je to kecání do noci na těžbě ? Vydělávání skillem už je totálně v prdeli no. :-|
# 26.2.2014 22.44
 


SZ
stačí zavést timer na odlogovaní,
protože stačí at věci kolují:) a né že se bohatému hrači valej v bance
př: třeba deně Bloody odlogne 2x z kulasem ušetří 30k
další hráč si řekne a proč mu davat svuj kulas ked muže taky odlognoůt
Muj nazor :)
# 26.2.2014 23.17
 
Dev1
uživatel
Ve hře: Dev1
SZ
další WIPE a závest starý režim jako byl pred WIPE (pár akcí jenom ne často a velké ceny)
# 27.2.2014 0.01
 
The Blazik
uživatel
SZ
Blacku přesně,třeba vipko za 500k nebo mega a nedavat ho do Q ..

Persi,neříkal sem že dat vipko do příšery:-D,ale nějakej předmět,kterej ti prostě spadne na malou šanci při 12 předmětech ti to vymění npc za random věc a muže byt aj vipko..(80k je moc,ale to chce nahradit nečím aby se na ni chodilo)
Amuletum by se nemuselo snižovat DMG,ale hodit do shopu za větší love..
# 27.2.2014 7.27
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
máš pravdu co se týče ekonomiky, ale za to si můžete sami... jelikož vy se akorát tak rozbrečíte když vám na akci někdo dá kulomet, helmu nebo 500 nábojů, a protože tam nemužou cpát VIPka, tak vám cpou ty nejdražší ceny... když si furt stěžujete :(

1) a jóó to by šlo :D ale kdo ti bude kupovat vipko za 500k jen tak... kdyby tam byl bílej kulas za 500k, tudíž ultra mega fking hardcore zbran tak by se to kupovalo :D
2) amulet na crit... amuletn a crit byl můj nápad který jsem dal pixeemu, ALE něco se asi posralo nevím co nějak komunikace mezi gizmem a pixeem nebo pixeem a mnou.. bůh ví :D prostě je ten amulet uplně jiný než jsem ho chtěl :D ted totiž vůbec nezáleží na jaké zbrani ho máš...
3) chmat není stavěnej na questování, bylo by třeba pěkné kdyby z příšery padaly ruzné předměty, které bys za něco vyměnil, jenomže se systémeme který ve hře je mužeš dát obchodníkovi jeden item :( tudíž to muže rovnou padat pytel :D
4) bodovací systém bejval na jiných serverech.. a nic moc, není lepší když máte všichni peníze a je aspon ským fightit :D
# 27.2.2014 8.31
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Bucek ma naprostou pravdu, timer na odlogovani po poslednim vystrelu nebo atacku, ovšem ne pro řemdy, ten se nema jak branit.. + navysit hp kazdemu povolani na dvojnasobek a critical se muze nechat ;-) ale ted je ve hře zase k ničemu amulet na presnost.. ale miliony chk byly i drive, viz ja, john, santea.. akorat ne za takovou chvilku, ale pak stejne kazdy ma co si preje.. aspon si muzu jit v klidu zakillit ted a nebat se o jeden kulas..
# 27.2.2014 14.00
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Dát bílej kulas, ak47, uzi do shopu po 500k.

A Questy hoodně zmírnit a nedávat tam věci dražší než je cena kulasu ... -_-
# 27.2.2014 14.23
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
je to na prd :D..
na nejlepší věci se má v každé hře vydělávat aspoň nějaký čas.
Né, že to má někdo z Q hned první den hraní :)

a dát do hry další věci. VIPEK je hodně, tak proč nehodit nějaké do hry. Myslim, že je to otázka malého času, přidat je k někomu do obchodu. Udělat obchod novej je něco jiného



Naposledy upraveno: 27.2.2014 16.41

# 27.2.2014 16.38
 
LosRotopedos56
uživatel
SZ
Amfe, k čemu bílej kulas když střílí stejně jako černej a má stejný dmg. To radši vytáhnu ten černej a nebudu ryskovat bílej.
# 27.2.2014 16.39
 
kubicek307
zablokován
SZ
no tak je jasné že by se dmg změnil 3-(
# 27.2.2014 18.03
 
LosRotopedos56
uživatel
SZ
Kdyby se zvýšil dmg bílého kulasu a rychlost by zůstala, tak by se rovnou mohlo zvýšit HP. Bílej a amulet na krit. , to by byla smrtící kombinace :D
# 27.2.2014 18.30
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Spíš by se mělo omezit rozdávání chk a věcí na Q, většinou je to co soutěž to padne 150k... 3-( třeba za otázku big pytel apod. se mi zdá přenané, trochu jabkařské. jinak příšery jsou v pohodě.
# 27.2.2014 21.10
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
No, zavést VIP obchod někde za přehrnané ceny ...

+ u VIP zbraní zvýšit DMG, + třeba udělat nějakou VIP věc pro mystiky a lovce, aby měli také nějakou tu výhodu.
# 28.2.2014 17.02
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Penize [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.