Chmatákov online


Fórum – Obrana – Menší bug

Fórum » Bugy ve hře » Obrana - Menší bug [zamknuto]

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ahoj

Takže dneska večer okolo 21 00 robil Game master quest, bol to zložitý quest zložený z viacerých úloch, trval celkom dlho a bol to veľmi dobrý quest(pochvala).
Ide o to, že jednou z úloch boli duely, tak nám dal zbrane, dýky a podobne a mali sme sa medzi sebou zasahovať.
Bol som v dueli s hráčom Damien, ten duel som vyhral, rozdali sa ceny a išli sme do chobotova. Tam sme boli 4 ľudia ja Damien, BLACK(CHTS - Múže dokázať čo se stalo)
Prišiel tam nejaký noob a zasiahol ma, ja som hneď na to logicky napísal obranu, ale zabilo to aj Damiena. Mal u seba Sliza, vánočku, krváka. Nie sú to moc cenné veci ale predsa žiadam náhradu, je to bug v hry o ktorom nikdo nevedel a hráč Buchtik toho zneužil. Buchtik zobral veci a odmietol nám ich vrátiť a tak teda píšem sem.

Takže poškodený ACC : Damien
ACC ktorý má veci : Buchtik, Buchtak ...
Black - Môže dokázať že má niekto zasiahol a že som obranou zabil naraz aj damiena aj toho hráča čo ma zasahoval.
G[b]ame master[/b] - Môže dokázať že sme sa zasahovali na queste a obrana týmpádom nemala platiť

A inač, nemyslite si že tie veci majú nejakú hodnotu, ide tu o princíp, o bug hry a o to že proste Buchtik na oko kamarát, vtiera sa nám a potom kvôli vecem v hodnote 20k spraví takýto podraz.

Game Master: Dohodl jsem se s Buchtikem, že ho dám do NP, sám mi to nabídl. A že to zítra dořešíme. Jeden ze svědku kdo tam byl je ještě buček, kdo není v CHP, abyste si nemysleli. Nevím jak je to s obranou, jak dlouho platí atp, každopádně 100% potvrzují, že jedním z úkolů bylo se zabít navzájem. xD



Naposledy upraveno: 25.2.2014 22.50

# 25.2.2014 22.45
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Asi vím co to bylo za bug, používal sem ho taky abych získal věci. Ale bug by se měl opravovat, Pixi to ví ale asi není čas takže budete muset vydržet.

(Pix) Já to nikomu neřekl :D.
# 25.2.2014 22.50
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ak ten bug kedysi v hre bol tak som o tom aj tak nevedel. Keby som to vedel, tak by som asi nedával obranu na niekoho s kým som v klane aby zobral jeho veci niekto, koho vôbec nepoznám.
# 25.2.2014 22.51
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Ten bug tu je krátce, nebudu prozrazovat jak na něho, ale jen že tu je krátce a moc lidi o tom neví, myslel sem si že to vím sám ale jak je vidět tak to zná víc lidi než jen já.
# 25.2.2014 22.53
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Emko:to neni ten bug co myslis..

Divny ale je ze se to nestalo uz driv, na ty veci mrknu az budu doma.
# 25.2.2014 23.06
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Žadnej bug.. obrana ted' platí na víc lídí co Vás zasáhli, čtěte novinky, mužeš za to sám když si mu dal obranu.
# 25.2.2014 23.07
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Mont!k ale ona prej nešla obrana tomu co ho zasáhla ale jen damienovi nebo jak se jmenuje ale tomu Buchtak toho nesundala.
# 25.2.2014 23.08
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Avinci, nebyl jsi u Toho tak nepis, protoze sem poses nesmysly. S bajem jsme se navzajem zasahovali na Q, Pak ho v chobotove u banky nekdo zasahl a dal obranu. Obrana zabila i me, na me ale platit nemela. Veci vzal ten Buchtak.
# 25.2.2014 23.12
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Ok no já sem jen psal o tom bugu.
# 25.2.2014 23.15
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Montik : ja viem ze obrana plati na viac ludi ale ide o to ze by nemala platit medzi ludmi co sa
zasahuju navzajom
# 25.2.2014 23.23
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Přesně, když se killíte navzájem obrana by se měla rušit.. Takže montiku klid :-D
# 26.2.2014 7.33
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Montik zase mimo
# 26.2.2014 15.17
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Vole 10x to každej napište omg... vůbec nevíte jak sem to myslel, trochu sem se splet pač sem to z toho co napsal Bajo uplně nepochopiil... JEŠTĚ NĚKDO NAPIŠTE PLS ŽE TO ŘÍKÁM ŠPATNĚ.... TO MILUJU KDYŽ JE KAŽDEJ CHYTREJ.... Stačilo mi 1 vysvětlení od Baja nepotřebuju 120 kibiců.. mě to stačí přečíst 1x
# 26.2.2014 15.23
 

Fórum » Bugy ve hře » Obrana - Menší bug [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.