Chmatákov online


Fórum – Veřejné účty

Fórum » Komunikace se správci » Veřejné účty [zamknuto]

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Dnes jsem ve hře potkala neznámého hráče "Smoke", který se choval opravdu hrozně. Když byl upozorněn, začal machrovat tím, že ten účet je veřejný, a že případný trest mu nevadí.

Umístila jsem ho do NP, ale pak jsem jsem jej zase vyndala, protože si nejsem jistá, jak se zde podobné situace řeší, a zde není veřejný účet povolen.

Můj názor je takový, že by se měly banovat, jsou s nimi akorát problémy. Hádají se čí jsou, chtějí měnit hesla a okradají se, narušují questy (viz. Hockovo zabití a okradení) atd. atd.

Předpokládám, že případné ověření, zda je účet opravdu veřejný můžeš provést jen ty Pixee? Takže jak postupovat neřešit takové případy, dávat NP nebo tě otravovat s ověřením? :D

Prosím ať se vyjádří jen GM nebo CHTS, díky za pochopení.
# 24.2.2014 11.39
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Týno, pokud-li ti ten hráč napsal, že je to veřejný účet, podle mého názoru, jsi ho v tom np měla nechat.

Už se to tu jednou řešilo s Lamindem, někdo mu zjistil hesla, tak jsem dal všechny jeho acc do np a čekal na pravého majitele, který si potom nechal změnit hesla.

Ale vím, že hráč Smoke se chová vždy jak hulvát, takže ten veřejňák je nejspíše udělán záměrně, což jak píšeš, by se MĚLO banovat.
Akorát mi hlava nebere, proč si chtěl nechat dát np, když je to veřejňák a jeho povolání je tuším Mystik, takže by byl v np prd platný ...
# 24.2.2014 13.46
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web

amfetamin:

Už se to tu jednou řešilo s Lamindem, někdo mu zjistil hesla, tak jsem dal všechny jeho acc do np a čekal na pravého majitele, který si potom nechal změnit hesla.



Tie hesla ešte zmenené nie sú, asi ten hráč o to nemá záujem...
# 24.2.2014 14.08
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Co vím, tak některý GM to vyřešilo .. ale nemohu tu najít to téma, které sem zakládal.
# 24.2.2014 14.28
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

amfetamin: .. ale nemohu tu najít to téma, které sem zakládal.


http://forum.chmatakov.cz/tema/12742-lamind-verejnaky
# 24.2.2014 14.53
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Dobře, díky za rady. No vidím to tak, že kdo bude dělat problémy prostě NP a když to bude veřejný účet tak si to holt pravý majitel pak bude muset řešit sám.
# 24.2.2014 15.00
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
No pixee tam síce napísal že mu to heslo zmení, ale ešte aj dnes je to heslo stále také isté, konkrétne sú to účty Lamind, Adam, Nisher, Famine, Kladivo a možno ešte nejaký, neviem...
# 24.2.2014 15.02
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Aha, tak já to téma nezakládal, pardon :D

Díky Santí.

Asi na to pixee zapomněl no ..
# 24.2.2014 16.24
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Komunita chmatákova - vysvětlím...
Chmatákov je kreslená hra s hlavičkami u kterých lítají věci se kterými můžete skillit, zabíjet a další věci, je jen opravdu málo lidí kteří tu mají 15+ tuíž i nějakou tu řekněme větší inteligenci :D ... takže co víc požadovat než to že se někdo logne za cizí učet a udělá takovouhle klukovinu, to bych ani neřešil nějaký nadávky.. kord jestli to nebyl jeho učet, ban vyřeší vše. :-D doufám že jsem nějak zapadl do tématu tohohle topicu, jelikož anžto a protože jsem četl pouhý název tématu a na ten odpovídám.
# 24.2.2014 17.25
Smrdím
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Účty: Emec a Mikča
Jedná se o veřejné účty. Hráč HarLLeysko běhá po chmatu a říká jiným hráčům přihlašovací údaje na ně. Navrhuji jejich zabanování. Prozatím jsem je umístil do NP a nechám na Amfovi nebo Pixeem, ať rozhodnou co s něma. Podle jména a hesla předpokládám, že účet Emec bude nejspíš Emka.

- Jen bych si dovolil takovou poznámku. Pokud nechcete, aby vám někdo lezl na účty, věnujte proboha aspoň 10 sekund vymýšlení normálního hesla, protože na tohle by přislo i 5 leté děcko. #lol
# 14.6.2014 10.10
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Asi 3 roky jsem mel heslo smrade a nikdo na nej nikdy neprisel, takze to nebude tim, ze by na to nekdo prisel, ale spis ho nekdo nekomu rekne ..
# 14.6.2014 11.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Vždycky je to buď tím, že dáš heslo svým NEJLEPŠÍMU KÁMOŠOVI :D, u kterýho by sis nikdy nepomyslel, že by toho nějak zneužil (to jsou ty virtual bf). A nebo na jabku/jiným neofiku si dali stejný hesla.
# 14.6.2014 12.26
 
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
By AMF:

Tak tak pixee .. :D

Každopádně, Emec a Mikča ban acc ..

Ať se majitelé ozvou do soukromé zprávy a vyřešíme to.

Toto téma zamykám.

Lístku, nebo ostatní CHTS, ... Takovéto problémy prosím pište mě, nebo Pixeemu do pm, děkuji.
# 16.6.2014 20.09
...

Fórum » Komunikace se správci » Veřejné účty [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.