Chmatákov online


Fórum – Ban za rubání

Fórum » Komunikace se správci » Ban za rubání [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ahoj, chtěl bych se vyjádřit k mému dnešnímu banu. Podle mě je to úplně nesmyslný ban, nevím co mám dělat, aby jste to pochopili tak zakládám téma na fóru. Na začátek bych chtěl říct, že Chmatákov bez mého řemeslníka nemá žádnou cenu, měl jsem tam všechny chk, vip věci a podobně. Za co jsem dostal ban? Za to, že jsem využil "bug", který je ve hře už tak 7 let, každý pomocí něho rube dřevo a doteď za to žádný trest nebyl (aspoň co jsem si všímal). Nechápu to. Kdyby to bylo bugování jako střílení přes wpe, nebo množení chk, ale za rubání stromu? Kdybych za to dostal NP nepovím ani půl slova. Však tak rube 99% hráčů a nedá se to ani považovat jako bug. Přikládám video jakým způsobem se to dělá, stejně už to každý zná a pokud to teda bug je, tak to podle něho může Giz opravit.
www.youtube.com/watch?v=xx2Rg4claSs&feature=youtu.be

Prosím hráče, aby se k tomu také vyjádřili, jestli je toto "zvýhodnění" vážně tak závažné aby se trestalo BANem účtu, navíc když je situace taková, že pokud by se mělo rubat opravdu pouze u jednoho stromu jedno políčko, tak bych inventář brouků rubal týden.
# 9.2.2014 21.27
 

Stránky: 1 2

kubicek307
zablokován
SZ
Myslim si, že by se to mělo pravit nebo povolit. Asi bych za to ban nedával, ale to neni na mě a respektuju rozhodnutí správců.
# 9.2.2014 21.34
 
The Blazik
uživatel
SZ
Souhlasim s tebou,Pixee chtěl opravit množství dřeva v jednom stromu,tak dočasně aby se aspon mohlo rubat vedle stromu,možná je to sice bug,ale když máš 80%+ rubka tak maš vyrubanej rub hned,jsou další ruby,ale ty vyrubeš taky hned kvuli méně počtu stromů..tzn.nemužeš už to skillit a jdeš na něco jinýho..to nemluvim ani o rubani brouku
....jestli to važně neni v pravidlech a hráč ma tušit že překliknuti je hodnoceno banem..
Dal bych za to (pokud to vážně tak vadí a nemužou to Gm/chts zvladnout že někdo překlil myší kvuli množství stromu které chce pix opravit,tak bych za to dal np za větší třest .. (1500-3000 :D:D)..a příště ban..

Sem proti persovi,tak tady zas nemelte sračky že sem jeho kámoš -_-
(BTW.rube to 99% hráču,dal si sem návod bude takhle rubat ted 99,7% hráču při skilleni/dropovani brouku.
Muj nazor ;)
# 9.2.2014 21.35
 
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Čau, já myslel, že je to povolený... Několikrát jsme tak rubali a byl přítomen CHTS nebo GM a nic.
# 9.2.2014 21.37
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Souhlasím aby dostal unBAN, 99% lidí takhle rube a nikdy se za to ban nedával
# 9.2.2014 21.40
Born with nothing, die with everything
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Taky mi to přijde dost přísné za toto dostat ban.
# 9.2.2014 21.40
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Tenhle "bug" už je ve hře řadu let a jsi první kdo zato dostal ban xD
# 9.2.2014 21.48
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Jasper: todle je snad jedinej bug,kterej jsem toleroval,taková neškodná chyba hry xD
konkrétně tohle bych vůbec neřešil



Naposledy upraveno: 9.2.2014 21.52

# 9.2.2014 21.51
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
chts ho nemají rádi protože je černej
# 9.2.2014 21.51
Born with nothing, die with everything
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Tento překlik myší používali téměř všichni (i u sběračství a těžby) a nikdy se to neřešilo.

Edit: nedávno taky někdo za to dostal ban (tuším že pacanek1)



Naposledy upraveno: 9.2.2014 21.53

# 9.2.2014 21.52
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jak není v pravidlech? :D

Zneužívání chyb ve hře, používání crackovacích programů či jiné narušování hry = blokování účtu a IP adresy

# 9.2.2014 21.53
 
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
http://forum.chmatakov.cz/tema/12737-drevorubecstvi-brouci
# 9.2.2014 21.53
 
The Blazik
uživatel
SZ
Gizmo ma málo času,pixee chtěl navýšit přece ty dřeva u stromu neni to zbytečna práce?Sice ano je to bug,ale dočasně by to jit mohlo..
# 9.2.2014 21.55
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ

neXoušek:Jak není v pravidlech? :D

Zneužívání chyb ve hře, používání crackovacích programů či jiné narušování hry = blokování účtu a IP adresy




samozřejmě máš pravdu,ale konkrétně u této chyby je to takový neškodný(to si myslím ja) :-)

touhle chybkou nikomu neškodíš :-D
# 9.2.2014 21.57
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Však jasně Johne, já jen reagoval na to že se ohánějí pravidly. Ale většina z nich si je neumí ani přečíst. :D
# 9.2.2014 22.00
 
pixeen
uživatel
SZ Mail
Takže.. ban za to dávám od doby co jede server, cca 10 lidí za to dostalo už ban, tak nepiš že nikdo jinej za to ban nedostal.. Už si mi psal na skype a jasně jsem ti odpověděl.. Druhá věc je ta, že kdyby si to dělal po prvý, třeba bys unban dostal, ale sám víš že po prvý to není.. Bugoval jsi i NPC příšeru a dostal jsi ban, pak sis vyprosil unban že už to nikdy neuděláš a teď jsi bugoval zase? Timhle topicem sis moc nepomohl, prostě je to bug hry, v pravidlech není celkem dost věcí, takže se tim nezkoušej ohánět, moc dobře si věděl že se to nesmí, je to chyba hry. :)
# 9.2.2014 22.43
 

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » Ban za rubání [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.