Chmatákov online


Fórum – Pár věcí, co by chtělo opravit

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pár věcí, co by chtělo opravit

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
1) Drop brouků ze stromu- Rubu již 13tý strom a ani jeden brouk. Při rubání s amuletem 5 stromů a ani jeden brouk. Je to neúměrné- jeden brouk se těží víc než půl hodiny, možná hodinu a v boji je během okamžiku pryč.

2) Cena vzácné lebky z vědy- pořád se pohybuje její výkupní cena okolo 90chk- drop stejný jako lahve.

3) Cena dřeva- velké klády se dají prodat pouze za 10chk- aspoň 20 by nebylo na škodu.

4) Terminátoršťí chobotníci, netopýr v ostrovicích- Navrhuji snížit chobotům dmg, nebo čas po kterém koušou. Když příjdete třeba na rub/ rudý ostrov, tak máte pryč 3/4 hp dřív, než se rozkoukáte. Nebylo by špatné, kdyby se po určité době vracely na svůj spawn a nečekaly tak u portu. Chmatopýr v ostrovicích- to samé- bere 200 hp. Takže pokud si vás targetne, máte jistý IK a nedá se proti němu bránit- přeci jen má 5k hp.

Navrhuji, aby se místo updatů nejdříve dodělaly důležité věci, například ty, co jsem vypsal nahoře.
# 9.2.2014 17.38
 
Ederot
uživatel
SZ
Nepíšeš sem nic novýho o tom se už ví ;)
# 9.2.2014 17.44
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Já vím, ale nic se s tím nedělá, místo toho se přidávají nové věci- shop na rudém, update vědy, amulet a tak... Proč nejdřív neopravit to nedodělané? Jen to připomínám, protože doufám, že se to brzy opraví.
# 9.2.2014 17.53
 
kubicek307
zablokován
SZ
Sice se to už všechno cos napsal řešilo, ale vyjádřím se znova :)
1) Určitě ano, takto bych si celej inv těžil 3-4 hodiny. Asi i více..
2) dal bych to na 1,5-2k. Vzhledem k tomu že jsou tam chmatopíři a každej se tam killí
3) Souhlasim, je divný když ten malej prodám za více :D
4) No toho v ostrovicích bych dal jak je ta nevyužitá plocha za těžou u 4. V ostrovicíh je to na prd. Projdu portem a jsem dead...
# 9.2.2014 18.40
 
Gizmo
autor hry
SZ
Až bude čas, něco udělám. Ale rychlý fix je akorát tak cena lebky. S dropem brouka nic udělat lehce nejde, protože je stejný jako u lahví (a lebky).
Dřevo by taky nemělo být problém, pokud nahodíte ID, ať vím, co změnit.
# 9.2.2014 18.51
 
kubicek307
zablokován
SZ
ID toho dřeva by mělo být 40.
# 9.2.2014 18.56
 
Detektor
uživatel
Ve hře: Detektor
SZ
Aj s tým chobotom v lhotke je to strašne nedajú sa kľudne chytať ryby ...
# 9.2.2014 19.14
 
kubicek307
zablokován
SZ
Teď jsem zjistil že ta lepší lebka (která padá od 100) Nejde prodat...
# 10.2.2014 15.15
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pár věcí, co by chtělo opravit

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.