Chmatákov online


Fórum – (Hyper)Aktivita Chobotů

Fórum » Diskuse o Chmatákově » (Hyper)Aktivita Chobotů

RemdaPvP_Obnova
uživatel
SZ
Zdravím,nedavno bylo do hry přidaný spestření "aktivita chobotů" bohužel to má svoje chyby,např.. Chobotnice je v podstatě něco jako terminátor.. zabíjí mě i když jsem od ní 5-6 políček a je rychlá jak somálec,který má zrovna chuť na KFC,navíc .. bojovník proti ní s válečkou nemá sebemenší šanci,prosím o opravení týhle chybky... děkuju 3-(
# 30.1.2014 22.26
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Co jsi čekal, chobotnice má být NPC které má být silné a a zabít jej obtížné, od toho se odráží loot který z ní padá. Hold už to není tak lehký, chce to taktiku, tým a spolupráci.
# 30.1.2014 22.29
 
RemdaPvP_Obnova
uživatel
SZ
Nečetl jsi? zabije mě i když jsem od ní několik políček... nejde na to vymyslet žádná taktika :-[
# 30.1.2014 22.32
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Kozel_CZ:Co jsi čekal, chobotnice má být NPC které má být silné a a zabít jej obtížné, od toho se odráží loot který z ní padá. Hold už to není tak lehký, chce to taktiku, tým a spolupráci.


Právě že ten loot se vůbec od toho neodráží, jsem pro aby byla těžká zabít, ale taky aby byl pořádnej loot a ne debilní mana.. nebo co to padá.
# 30.1.2014 22.33
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Remda: V 99% připadech to jsou lagy, nebo chapadla mají větší rozsah
Emty: Přece nemůže pořád padat pytel penez a podobně, semtam padne mana ale sam víš že jsou i jiné looty
# 30.1.2014 22.39
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Me tak na posledních 15ti priserach(od mamuta po chobotnici) maximálně padl amulet na CD.. Ted si spocitej ze na jednu příšeru jdeš ve 2..
2 lidi zničí kulas =30k
Naboje ..
A hlavně ti to někdo může ukrást.. Porad ti přijde Jedinej loot ze 4 věci který ti da 80k jako výdělečný mezi tímto??
# 30.1.2014 23.03
 
The Blazik
uživatel
SZ
z mamuta pytel nepada,z něj pada jen střední..sem pro aby se tam dal taky velky pytel ;-)
# 30.1.2014 23.07
 

Fórum » Diskuse o Chmatákově » (Hyper)Aktivita Chobotů

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.