Chmatákov online


Fórum – Hosting stránky

Fórum » Diskuse mimo mísu » Hosting stránky

Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Zdarec :D
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neznáte nějaký dobrý kvalitní hosting zdarma, pokud možno s co nejméně reklamy. Uvítal bych možnost nějakého uživatelského rozhraní, například nastavit moderátora stránky. Zatím se mi nejvíce líbili webnode a estranky.
# 29.1.2014 15.00
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Já bych za sebe mohl doporučit websnadno.cz
Vše se tam dá vyřešit přes snadné prostředí. Sice to v některých případech dost omezuje, ale pokud nejsi náročný tak to stačí. (Jsou tam předdefinované grafické návrhy webu a vše se musí naklikat)
Hosting je spolehlivý, nepamatuji si, že by stránka nějak nešla. Reklamy tam jsou, ale nezdá se mi, že by na stránce nějak extra překážely.

Ukázka mého webu: www.chofun.wbs.cz
Už jsem na ten web asi 3 roky nesáhl tak se nediv že je v takovém stavu. Ale stále po tak dlouhé době funguje a to je +.

Jinak když už je tu tohle téma, tak bych si chtěl vytvořit taky stránku, ale už trochu volnější co se týče tvorby celkově. (určitě hosting zdarma, ale jestli znáte tak můžete i levný přes SMS)
Volnější (v překladu) - celej web si napíšu sám, nevadí mi přístup přes nějaký FTP server a nepotřebuji MYSQL.
# 29.1.2014 15.14
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Webgarden.cz

Případně mohu poskytnout subku s databází a uložištěm. Případně za symbolický poplatek alias pro vlastní doménu.

Ještě je možnost využít chcipni.cz (pipni.cz), stačí mít akorát vlastní doménu. Ale moc nedoporučuji, časté výpadky a omezený přenos dat.
# 29.1.2014 15.46
 
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Díky za odpověď, ale zkoušel sem demo free verze a nevidím důvod použít websnadno. Na webnode je zatím všecko lepší :)
Jinak máš na webu dobrej bordel: http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/513/4le4.png
:D
Nexoušek, díky za nácrh, vypadá to, že přeci jen půjdu na webgarden :)
Jinak díky za nabídku, ale zpoplatněné stránky nechci, mám to spíš jako koníček než věc, do který strkám peníze :)
# 29.1.2014 15.51
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Honzan:Díky za odpověď, ale zkoušel sem demo free verze a nevidím důvod použít websnadno. Na webnode je zatím všecko lepší :)
Jinak máš na webu dobrej bordel: http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/513/4le4.png
:D




To je divný, já zkoušel web na mobilu a více PCčkách a všude to jede normálně i ve více prohlížečích. Bude to tím flash zobrazením, ale stejně tam kde to flash nepodporoval tak byl vzhled nahrazen jednodušší alternativou a takto jsem ho fakt ještě neviděl.

Webdone jsem nikdy nepoužíval a neříkám, že je websnadno lepší. Jen jsem s ním měl dobré zkušenosti tak pro případ že by se ti to mohlo líbit :).
# 29.1.2014 16.00
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

ZuBR#
uživatel
SZ
Moxo.cz
# 29.1.2014 16.40

Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Díky za návrh, ale zatím vede webgarden :)
# 29.1.2014 18.26
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Zubr, díky. Přesně tohle jsem hledal :).

Jinak máš s tímto hostingem nějaké zkušenosti, nebo jsi zadal na googlu "hosting zdarma" ?
# 29.1.2014 20.22
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

ZuBR#
uživatel
SZ
Už jsem tam tam pár webů hostoval, vždy jel solidně bez výpadků. Co se týče reklamy přidávají HTML komentář s odkazem do každé stránky, ale nejde vidět, takže celkem nepodstatný. Akorát mi tam chyběl instalátor skriptů jako wordpress, phpBB, ale i to se dá přežít.
# 30.1.2014 2.17

Fórum » Diskuse mimo mísu » Hosting stránky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.