Chmatákov online


Fórum – "Fňukání"

Fórum » Diskuse o Chmatákově » "Fňukání" [zamknuto]

RemdaPvP_Obnova
uživatel
SZ
Zdar 3-( ,za poslední týden jsem si všiml že 99,999% lidí co se pohádají začnou brečet na forum nebo u CHTS a celkem to kazí celej dojem.. při Q neustálý hádky a nakonec NP.. každopádně tyhle vlezdo... mají pokaždé úspěch,ačkoli je ten druhý nevinný tak si to u CHTS prostě vyplsujou nebo z toho udělaj takovou scénku,že to toho druhého akorát vyprovokuje a ten ho pak pěkně pošle řitě,když jsem na forum napsal svůj názor s CENZUROU dostal jsem 20% PM (Koly,rly?) stejně jako teď píšu svůj názor,tak mě napadlo že by měli bejt potrestaný ty co CHTS lezou do řitě a nebo si svoje práva vyplsujou na forku kvůli nesmyslné nadávce,kterou občas prohodí každý ...
(Krásnej případ je Adam xDxD na Q dostal hit a pozbytek Q už se lepil jenom na Greye a fňukal xDxDxDxDxDxD)
# 15.1.2014 15.03
 
  • Nemyslíte,že by bylo lepší přestat fňukat?
  • Ano2 hlasy, 40 %40 %
  • Jasně3 hlasy, 60 %60 %
  • Celkem 5 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Nelze se zavděčit tolika lidem. Řídím se podle toho co vidím takže si nikdo nic nevyplsuje..
Když se někdo snaží něco vyprosit a já to pochopitelně neudělám tak jsem ten špatný já. Když byl Naty GM tak za toto plsovani dával NP. ;)
# 15.1.2014 16.31
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Abychom to nenechali jen tak:
AdamT +10% příliš moc vulgarity, jedna hvězdička ti ve slově nepomůže, když jich je plný odstavec. Dá se to říct i jinak.
LosRotopedoS7 a RemdaPvP +20% za prázdné příspěvky.

Nechápu proč založíš téma, ve kterým si stěžuješ na to co tím tématem děláš a pak v příspěvku zpochybňuješ gramatiku a sám v něm máš chybu.

Pro ostatní: Pokud se vám něco nelíbí, tak o tom klidně téma založte, ale nikdo nebude váš názor respektovat, pokud ho budete mít plný vulgarismů a smajlíků 3-(3-(3-(3-(3-(xDxDxDxDxD -.-''
# 15.1.2014 16.48
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » "Fňukání" [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.