Chmatákov online


Fórum – Jak spestřit hru

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Jak spestřit hru [zamknuto]

Thrall
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blop, avag
SZ Skype
Mám návrh jak zpestřit hru. Určitě jste si již všimli, že levely jsou skoro k "ničemu". Káždý nově naskillený bojovník, lovec či mystik "killí" většinou nejsilnější zbraní, a to z pravidla s bonusem nebo amuletem. Proto navrhuji, že by každá zbraň byla od jiného levelu (např. kulomet od lvl 12, magnum od lvl 8, malá broka od lvl 1 a sečné zbraně od lvl 0). Začali by se využívat i ostatní zbraně a hra by byla mnohem pestřejší.
# 7.1.2014 21.55
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 71 %     Hlasovalo: 17
  • Co vy na to?
  • souhlasím!15 hlasů, 68 %68 %
  • nesouhlasím!7 hlasů, 32 %32 %
  • Celkem 22 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Mazeec
uživatel
Ve hře: St[o]rm
SZ
To s tím čekáním 5-10 sekund na odlog je dobrej nápad, ale u řemeslníků bych udělal vyjímku, protože se nemá jak bránit když na něj někdo zaútočí třeba na rubu když si dělá dřevko/výrobu.
# 8.1.2014 13.24
 
AdamT
uživatel
SZ
Mazeec, ale řemda může utect na chobotovy. Než utočník se zaním vybere tak řemda už bude v blue zoně kde mu dá obranu. Vezme si pro případ léky na aby ho nezabili a hotovo.
# 8.1.2014 14.06
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Proč to hrotit, od čeho jsou ve hře svitky. :D
# 8.1.2014 14.46
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
měla by se udělat balance zbraní ve hře
# 8.1.2014 15.02
 
kubicek307
zablokován
SZ

[E:r[E]ktus]měla by se udělat balance zbraní ve hře


Mě příde že mystik je hodně vzadu za lovcem a bojdou. Vemte si to mut je sice pěknej ale s bonusem ho sundáte fakt za chvíli+obvaz. Navíc existuje anti blesk klobouk. Kulasem se dá dát snad stejnej dmg jako bleskem (1 ranou). A co já vím tak jsem zkoušel fialovýho mamuta, čepice a dokonce i odolku a nic na zmenšení dmg od bojdy nejde.Pokud je to špatně tak mě opravte.

Děkuju žes mě na ot upozornil otčkem.

Jo a abych se vyjádřil k tématu :-D Tak se mi to moc nelíbí že bys mohl používat zbraně až na určitém lvl. Za mě rozhodně ne. Spíš by to chtělo aby lvl dával všem povoláním něco jiného. Řemdum by to mohlo dávat něco jiného než hp. Třeba větší šanci chytit láhev(nejen ji , třeba brouka atd). Stejně řemda moc hp nevyužije a už vůbec ne +1 za lvl. Nebo kolik to je



Naposledy upraveno: 8.1.2014 16.04

# 8.1.2014 15.25
 
Coufy
uživatel
SZ
souhlasím stím
# 8.1.2014 17.15
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
kubicek307: Argumentovat bugem (obvaz) je irelevantní. Chápu, že momentálně je to problém, ale i tak se tím nemůžete zaklínat.

Balanc povolání je celkem problematický. Znám lidi, kteří zabíjeli lovcem ostatní ještě před posílením. Posílení lovce se přehnalo (nikdo nejsme dokonalý) a po krátké době se zmírnilo.

Dlouho si všichni stěžovali, že je mystik moc silný. Mutovi se ubralo 300hp a najednou je nejslabší.

Chci tím říct, že není jednoduché to vybalancovat a správci prostě nemůžou večer co večer hrát killovačky a bod po bodíku pilovat hp a dmg. Chce to rozumný koncept, na kterém se shodnou hráči i správci, ne furt jen brečet. Dokud nepřijdete s konkrétními komplexními úpravami, které můžou fungovat, nebude nic. Nikdo za vás čísla vymýšlet nebude.

A tyhle stěžování v době, kdy se plánuje oživení a úprava mnoha aspektů je taky nanic, protože za týden budou zase věci jinak. Když je vám to bojování tak na obtíž, tak si dejte tejden pauzu, chytejte ryby nebo sbírejte jabka a dejte chvíli pokoj. Všechno bude, teď to chce čas. Tak ho správcům dejte.
# 9.1.2014 22.43
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maly John: Mut měl 800 hp v době, kdy nebyl bonus ani amulet na krit. Mystik s mutem má sloužit jako tank, ne jako běžný killer. Navrhuji zvíšit hp u mutu na 1k, maličko prodloužit jeho dobu. Přeci jen teď kulomet bere až 60hp a harpuna ještě víc.
# 10.1.2014 0.55
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
1k akorát ;)))
# 10.1.2014 1.25
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
+1 Jaspre
# 10.1.2014 9.47
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Jasper: Měl jsem na mysli stížnosti asi týden dva před zeslabením mutu.

Problém je, že se vždycky vytloukal klín klínem. Ne že by nebyla ochota s nevyhovujícím stavem něco dělat, Giz si čas našel, ale problém je v tom, že ani jednou nebylo řešení ideální. Vždycky se to příšerně přestřelilo. Teď je potřeba, aby se na to šlo zvolna a pečlivě. Je potřeba jednak nastavit balanc a jednak se dostat do stavu, kdy se nebudeš muset co vteřinu cpát lékárnou.

Hodně lidí tu už upozorňovalo na to, že se masivně zvedal dmg a hp je pořád stejné, což je problém. Mohly by tomu pomoct čepičky (zprovoznění slibované redukce zranění) a třeba amulet na hp (+30/+40 řekněme, aby to nepřebilo příliš ty ostatní).
# 10.1.2014 13.27
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Jak spestřit hru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.