Chmatákov online


Fórum – Návrh–Otomarův domek

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Návrh-Otomarův domek [zamknuto]

vipfilip
uživatel
SZ Mail
Zdravím, nedávno se tu objevila překreslená nemocnice do vektoru a když jsem na to tak koukal, napadlo mě, že bych zkusil také něco nakreslit. Nikdy dříve jsem to nedělal, tak jsem požádal BiJaye ať mi prozradí jaký program používá a zašle nějaké návody, on tak učinil a za to mu také děkuji :) Nyní po uplynutí dvou dnů od mého počátku studování vektorové grafiky jsem se pokusil vytvořit nový vektorový domek pro Otomara. Zatím mám jen takový nedodělaný základ, ale i tak bych se vás chtěl zeptat na váš názor.:)

http://img.fileup.cz/?di=1313890353181
# 6.1.2014 20.07
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 0 %     Hlasovalo: 5
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Prvně ti to hrozně padá. A druhá věc, která mi vadí i u tebou zmíněného BiJaye je to, že to působí hrozně lacině. Prostě věc nakreslíte, to je fajn, ale tím že ji jen vybarvíte tak mi to přijde jako hraní si v malování někdy před 10 lety. Chce to hlavně textury pánové a ne jen vybarvovat. Podle mě jak nemocnice tak domek co je teď ve hře je o několik levelů výš a byla by blbost to nahrazovat tímhle. Ale jdete dobrou cestou. Jen tak dál.
# 6.1.2014 20.12
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

vipfilip
uživatel
SZ Mail
jojo díky za rady a za názor :) Zatím jsem spíše ve fázi, že poznávám co ten program dokáže a postupně se učím jeho funkce :)
# 6.1.2014 20.17
 
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Díky. Díky i tobě Dvoulístku.
Na první pokus to nevypadá vůbec špatně ;)

Ano, vypadá to lacině, ale ono není tak lehké. Zkusím ještě do té mojí nemocnice udělat cihly, třeba to pak nebude vypadal tak lacině....
# 6.1.2014 20.17
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Jasný já to nemyslím vůbec zle, právě naopak. Jen si třeba prohlídni současnou nemocnici. Nikde nemáš jednolitě vybarvené plochy. Zdi mají textury apod.
# 6.1.2014 20.21
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

vipfilip
uživatel
SZ Mail
jojo protože nemocnice je v pixel artu, takže je tam hezky různé vybarveny každý pixel, ale nevím jak to do toho vektorového podání předělat.
# 6.1.2014 20.28
 
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Jak psal Vipflip.
Je to v Pixelu. Neříkám, že to nejde udělat ve Vektoru ale zdá se mi to i těžší než
v tom pixelu.

Na stromech, který jsou ve vektorech jsou taky jen barevné plochy.

Ps: Ty cihly na té nemocnici vypadají hrozně xD
# 6.1.2014 20.32
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Udělat to jde jen to je pracnější. Popřípadě tam dát alespoň víc barev(odstínů) stínů. Jakoby takové přechody, aby to nešlo z jedné barvy hned do druhé, ale postupně.
# 6.1.2014 20.34
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Další omalovánky, úhly strašné. 3-(
# 6.1.2014 21.49
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Založil bych téma, kam by ses tyto výtvory dávali. Někdo by to měl na starosti a do hlavního příspěvku by se všecky výtvor házely. Je to tak 55 téma na grafiku :D

Ale na první pokus not bad.
# 6.1.2014 23.14
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Sekce pro tyhle věci je tady: forum.chmatakov.cz/diskuse-o-chmatakove/vase-tvorba

BiJay: Nikdo ti nebere, že to nějaké úsilí stojí. Ale jen proto se přece do hry nebudou cpát věci, které vypadají hůř, než ty staré. Prostě je fajn, že se někdo pokouší, nicméně dokud to nebude dost dobré, budete sklízet kritiku a do hry se to neostane. V každém případě se snažte dál ;-)
# 7.1.2014 10.54
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ

Maly John:Sekce pro tyhle věci je tady: forum.chmatakov.cz/diskuse-o-chmatakove/vase-tvorba

BiJay: Nikdo ti nebere, že to nějaké úsilí stojí. Ale jen proto se přece do hry nebudou cpát věci, které vypadají hůř, než ty staré.




To jsem nenapsal xD Nechci, aby výtvor, se co nelíbí lidem, šel do hry.
Jen mi třeba ta moje nemocnice už i sedla, ale jsem si jistej, že to bylo z toho, jak jsem na ní tak dlouho čuměl.
# 7.1.2014 16.45
 

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Návrh-Otomarův domek [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.