Chmatákov online


Fórum – Nápady do hry

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nápady do hry [zamknuto]

FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
Chtěl bych se s váma podělat o mé nápady, prosím no HATE.. co se líbí mě, se nemusí líbít ostatním;)

1) nějaké VIP věci bych přidal do obchodu za rozumnou cenu, podle předmětu. Neřikám všechny, ale pár chobotů, čepic a zbraní by se tam mohlo hodit. Když by jedna takové věc stála přes 200tisíc, hodně by jich ve hře nebylo, ale díky tomu by hra hrozně oživla. Ve hře se moc Q nedějí, tak proč si je nikdo nemůže koupit. když se takové VIP itemy dají sebrat pouze v nějakém Q nebo jestli i takovéhle věci padají z pokladu, to nevim.. tak bych je dal do obchodu, aby se ve hře občas vyskytli.. aby byla alespoň ta možnost to mít, když někdo bude pečlivě vydělávat. Na co je ve hře desítek VIP itemů, které jsou vlastně na nic. Díky tomu by se mohli udělat nové obchody třeba s hudebními nástroji a zase by hra pokročila. Třeba takový nástroj za 40 000 by nebylo špatný, ale hlavní myšlenkou je do hry dostat více předmětů. Ty věci, co by mohli jít do hry bych mohl vymýšlet dlouho (hudební nástroje, choboti, čepice, mobil...)

2) změnit rychlost chobotů
- buď podle levelů u charakteru
- nebo podle ceny chobota

teď je ve hře pouze pomalý slimák s chmatopírem a ostatní choboty mají stenou rychlost (aspoň mi to tak připada, kdybych to nebyla pravda, tak se omlouvám). Kdyby každý chobot měl jinou rychlost třeba podle ceny, bylo by to super.

3) jelikož mystik a bojda jsou hlavní bojové "plemena".. bojovník má více druhů zbraní než mystik. Proto bych přidal mystikovi nějaké nové bojové hole, alespoň jednu nebo dvě. Mohl bych je i nakreslit... když je už bleskovka, tak druhá by mohla být třeba plošná a další třeba hůl, která druhému schodí zbraň do inventáře.. já nevim;)

4) a poslední bych změnil mrazivku, každého štve, když někdo někoho zmrazí a musí dlouho dobu jen tak čekat.. nejhorší je, když jste zmražený duch a teď se nemůžete ani oživit a tak.. proto bych místo celkového zmrazení dal, aby byla chůze třeba a 80% pomalejší oproti normální.

Možná to jsou blbosti, ale já bych tohle všechno přivítal;)
# 31.12.2013 11.58
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 71 %     Hlasovalo: 7
AdamT
uživatel
SZ
1,3,4 bych rozhodně přivítal. :-D
Ve 2 bodu je tuším i mamut pomalší, ale to píšu jen tak pro info.
# 31.12.2013 12.09
 
Livar
uživatel
SZ Skype
1, (y)
2,(y)
3,kdyby si hral novější verzi,tak bys věděl že lovec s bonem 10(harpuna je rychlejši než kulas a o dost bere) je silnějśi v pvp než lovec,než mystik
4,vubec nesouhlasim,mrazivka hodně pomaha pŕi killingu o příšeru,neni to zas tak strašný když při hitu mužeš zase chodit ;) ,mrazivka je dobrá hul pro mystika,tak by se neměla nějak s**** ...

z pozdravem riZZ
# 31.12.2013 12.10
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
To shození zbraně do invu mi přijde jako super nápad. Pochopitelně by se to muselo vybalancovat a nepřepísknout, ale líbí se mi to.

Co se týče VIP, jsem proti. Gizmo naznačil, že by mohly jít znovu do prodeje a já jsem pro každou možnost, která umožní podpořit chod serveru.
# 31.12.2013 12.12
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
jasný, ale když je někdo vůl a jen tak ze srandy tě hitne mrazivkou kde jsi sám a nějaký čas tam nemůžeš nic dělat, jelikož tam jsi sám, občas naštve, ale dobře:D
# 31.12.2013 12.12
 
Livar
uživatel
SZ Skype
jj to jo,ale v red zoně se hodi,ale v blue napiču no :D
# 31.12.2013 12.16
 
Lamind,
uživatel
Obrázek
SZ
Ve 3-tím bode s tebou souhlsím .
Ale kromne ty zbraňe z inventáře... :-D
# 31.12.2013 13.12
 
Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
Pěkný, všechno bych přivítal.
# 31.12.2013 14.04
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
1) Ve hře už byly přidáné vip itemy. Je to třeba myslivka, turbana deštník mám dojem a další..
Ale jo, dal bych ty vipka do obchodů, ale za nějakou větší sumu.
40k je podle mě málo.

2) Nevím... Udělal bych, že by byly stupně od 1 do 5. Vip choboti by měli 5. Nejdražší chobot a ten, co jde ochočovat od 100% by měli 4 atd atd.
Jen aby nebyl rychlejší nějakej chobot, co se mi nelíbí. Těch chobotů není ve hře až tak moc, že by si každý vybral.

3)Co třeba hůl, která přesune zbraň do invu. Použít by jsi jí mohl zase asi tak po 5 sekundách. Takovej support, když by bylo potřeba.

4) Souhlas. Používá se jen k prudění lidí...
# 31.12.2013 14.34
 

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nápady do hry [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.