Chmatákov online


Fórum – Několik nápadů

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Několik nápadů [zamknuto]

kubicek307
zablokován
SZ
1) Kritik

Zrušil bych šanci a amulet na kritik. I bez něj má bojda dost dmg s bonusem a když se k tomu přidá ještě amulet tak je pvp hodně nevybalancované.

2) Lovec-pvp

Chtělo by to zlepšit lovcovu schopnost účastnění se v pvp je smutné vidět jak se killí jen za mystika, bojdu když ktomu má předpoklad i lovec. Např. : zlepšit dmg jeho zbraní , nebo je zrychlit. Nevim. Nevěděl jsem že byl zlepšen. vyřešeno.

3) Poklady

Chtělo by to vyladit souřadnice map. Za tu chvíli co je chytám se mi dostkrát stalo že mapa byla na vodě a nebo v textuře. (Ano opravdu jsem hledal dobře. Nebylo to na vedlejším ostrově)

4) Bobule

Když je tu pořád vichřice tak je tam vždy po jedné bobuly. Potom nemá cenu dělat manu s alchemkou jelikož bych si dělal manu tak 3 hodiny abych ji měl 5k. Takže bud ochránit bobule proti vichřici (což si nemyslim ,že je dobrý nápad). A nebo aby se spawnovali o poznání rychleji.

5) Obvaz

Opravit bug při kterém lze sundat mystikovi s mutem hp z 800 na základní použitím obvazu. Pak ho nemá cenu používat. To samé platí pro Chmazku aby ji někdo nesundaval hp.

6) Brouci

Zvýšit drop brouků. Padá jich strašně málo a když jsou ted bigy levné nemá cenu je chodit dropovat. A to znamená i zdražit bigy aby měl řemda další uplatnění.

7) Kulas

Mohli by se prodávat součástky na výrobu černýho aby měl řemda s výrobou i jiné uplatnění, než jen bonusy.

8) Věda

Chce to pro ni jiné uplatnění než jen vydělávání na kostech. Je to moc pomalé a nevyplatí se to tak jako jiné cestky k chk. Třeba by mohla fungovat jako výroba akorát u mystika a vyráběl by třeba různé svitky ( nemyslím ty teleportační )

_______________________________________________________________________
A jen do mě , jsou to hlouposti :-(
Kurzíva=dopsané



Naposledy upraveno: 26.12.2013 20.46

# 26.12.2013 19.27
 
  • Hodnocení návrhu
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Kubo
Pro:
7:
6: ale zdražit bigy
3: taky mě to štve
2:
5:
# 26.12.2013 19.38
Valentino Rossi <3
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
1) jsem pro
2) základní harpuna ti bere 31, s bonem 41 a je pěkně rychlá, nechal bych
4)super nápad, nebo je dát normálně do shopu třeba 1 bobuli za 5 chk.
6) určitě pro, nebo jim přidat určitou fukci navíc- přidaly by navíc i 75hp co přidává speciální lektvar na hp. Nebo dát bigy za 5k
7)Taky pro, ale kulas stojí 15, tak aby při výrobě stál 10k, méňě ne.
8) super nápad
# 26.12.2013 19.42
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Montíku, asi jsi dlouho za lovce nehrál. Před wipem se bojda s 10 bon kulasem nechytal ,protože na harpunu jde bonus taky.
# 26.12.2013 19.48
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
1, zatiaľ je to ok, skôr by som videl ako reálnejšie riešenie to, aby sa zväčšilo každému povolaniu HP
2, Tak lovca nevidíš, lebo ho nikdo ešte nemá ale pred wipe bol dosť OP a kľudne som si za neho dal 1v1 s bojovníkom. Na harupunu ide bonus, je rýchla a dáva moc dmg -_-
čiže lovca nechať tak ako je.
3, Ja chytám tiež dosť dlho a nikdy sa mi nestalo že by poklad bol na vode, možno raz, väčšinou sa mi ale stane že je poklad na nejakom vip ostrove, takže to by sa malo určite zmeniť.
4, aj toto čo si napísal, aj to aby sa predávali je somarina, jediné reálne riešenie čo prichádza do úvahy je to, aby fungovali na báse Sberačství a týmpádom by sa využil aj tento nepodstatný skill -_-
5, Mystik z mutem už nemá 800 hp ale 510, ale inač ok, ak to stále funguje tak určite opraviť.
6, K tomuto som sa už vyjadril v pixeeovom topicu, konkrétne pridať im nové využitie, napríklad aby pridávali armor
7, to môže byť, ale nie je to potrebné pre chod hry, radšej nech sa vyriešia podstatnejšie veci.
8, A čo si predstavuješ čo by tie svitky robili? :)

Ja si pod vedou predstavujem nachádzanie ceností tým že kopeš, čiže nedal by som im možnosť vyrábat veci, ale pridal by som im tam viac vecí s menej % na drop.
Príklad na skille 40 by si mohol vykopať bleskovku
Na skille 50 by si mohol vykopať chmatosaura
Na skille 80 kuláš a podobne.
Ale proste ten drop by som videl tak 1:200, proste aby to bolo len taký bonus pri tých kostiach -_-



Naposledy upraveno: 26.12.2013 20.01

# 26.12.2013 19.56
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
urřite pro taký mne to štve GM by mneli stím neco udelat
# 26.12.2013 19.57
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
pixeen
uživatel
SZ Mail
o všem co tady čtu na fóru vim, zakládáte pořád nový a nový témata o tom, co máte za nápady (já sám osobně mám sepsaný 3 A4 co vše je potřeba udělat) když už máte nějakej menší nápad, tak to pište do toho téma jak jsem zakládal.. jinak znovu opakuju, už mám dávno vymyšlený, jak vyladit povolání - tak aby se využívali všechny a každý povolání by mělo nějakou výhodu nad dalším a prakticky byly vyrovnaný .. CH je nekonečnej projekt, pořád je a bude tam co dodělávat, přidávat, upravovat atd..
jinak amulet na crit zůstane, Gizmo ho nedělal jen tak pro srandu králíkům aby se za tejden zase odebrala funkce..
s Lovcem už plány mám
s pokladama na texturách jsem myslel že už problém není, zatim můžete vyměnit u mě
bobule/houby atd.. - mám napsaný
o obvazu vim taky
brouci jsou v plánu (viz můj topic)
vyrábět kulas - dobrej nápad
i s vědou jsou taky určitý plány
# 26.12.2013 20.44
 

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Několik nápadů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.