Chmatákov online


Fórum – Prográmek pro menší lagy

Fórum » Diskuse mimo mísu » Prográmek pro menší lagy

buček
uživatel
SZ
Zdarec lidi dost lidí povídá že má při Qvestů lagy
tak tu máte programek kterej vám bude udržovat Počítač čistej:)

pokud někdo bude znečim potřebovat pomoc nebo poradit :) Pište...:idea:

viz: http://imageshack.com/a/img29/7709/nz6r.png
viz: http://imageshack.com/a/img534/2834/41ph.png


dowland
http://uloz.to/xNHgdEPD/advanced-systemcare-6-ultimate-crack-key-od-rewmaticcrew-rar
# 24.12.2013 0.52
 

Stránky: 1 2

CHybridZ
zablokován
SZ
:D Tak ty jsi mě pobavil, fakt neznám nikho, kdo by nerozjel na svým PC chmat. Je to přetížením serveru a né rychlostí tvýho PC, fakt ne :D - dobrej vtip na dobrou noc
# 24.12.2013 1.44
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Veľa vecí je naozaj spôsobené problémamy na client-side. Moc predmetov v lokácií zahltí klienta a ten stým má problémy - server predmety odošle len raz a ďalej sa nestará. Rovnako je to aj s veľa hráčmi na jednom mieste a inými podobnými veciami.
# 24.12.2013 1.56
 
buček
uživatel
SZ

CHybridZ::D Tak ty jsi mě pobavil, fakt neznám nikho, kdo by nerozjel na svým PC chmat. Je to přetížením serveru a né rychlostí tvýho PC, fakt ne :D - dobrej vtip na dobrou noc




příklad: Aha,takže já budu mít internet 150 Kb s (jedná se o mobilní internet)
Pokud bude Q příde tam kolem 50-60 lidí
počítač budu, staršího typu tak
bude šechno tím že ve hře lidi dělaj
bordel.:twisted:



přetížením serveru: též dostanu někdy lag neni to počítačem ale servrem..
to máš pravdu :),ale pokud normalně jezdím na hnědce kamoš je o jednu mapu dál..plazí se za :idea:mnoů jako šnek také na hnědce tak nepovidej :) že to neni Pc,Netem
# 24.12.2013 9.11
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Drsnyyy muj PC se zrychlil o 100% nyní hraju Crysis 4 na MAX detaily.
# 24.12.2013 9.26
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Já osobně mám s tímto programem velice dobré zkušenosti. Používám ho jako antivirus + údržba ve verzi Ultimate a jsem s ním spokojen. ;-)

Ale vliv na Chmatákov to rozhodně mít nebude. :-)
# 24.12.2013 10.12
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
buček
uživatel
SZ

nations:Já osobně mám s tímto programem velice dobré zkušenosti. Používám ho jako antivirus + údržba ve verzi Ultimate a jsem s ním spokojen. ;-)

Ale vliv na Chmatákov to rozhodně mít nebude. :-)



hral sem league of legends,,,,z 95 fps
stahl program 115 Fps

tak sem čekal že to bude nějak podobně fungovat.....
# 24.12.2013 11.14
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Pokud člověku nestíhá komp a program opravdu zlepší výkon počítače (odstraněním různých sraček) tak rozhodne vliv na chmatákov mít bude.

Otázkou je, jestli se jim to seká, protože nestíhá PC, server, či kde je vůbec problém.
# 24.12.2013 11.31
 
buček
uživatel
SZ

MAK:Pokud člověku nestíhá komp a program opravdu zlepší výkon počítače (odstraněním různých sraček) tak rozhodne vliv na chmatákov mít bude.

Otázkou je, jestli se jim to seká, protože nestíhá PC, server, či kde je vůbec problém.



Ja vím :) xD prostě každej to má jinak...
program zlepšuje výkon
program z rychluje Internet
a tak dál :)
# 24.12.2013 12.15
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
U her typu LOL to má na výkon vliv, protože to odstraní většinou hovadiny, které jenom zpomaluji běh celého systému, v lepším připadě ti to rovnou stáhne nové drivery na GPU, smaže zbytečné sra*ky... ( bavíme se o počítači, který zdržuje CPU, nebo malá RAM )

U hry jako Chmatákov je dopad na běh hry minimální. Pokud to teda nepovypíná programy, které ti vytěžují internet, nebo ho nějakým způsobem zpomaluji ;-) ( bavíme se o počítači 21. století, teď nemluvím o nějaké pentium III, kde to v jistých připadech může pomoci.)



Naposledy upraveno: 24.12.2013 12.51

# 24.12.2013 12.39
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Zrychlení internetu je pověra. Nikdy se nedostaneš nad limit. S tím neudělá žádný program ani ň. Může se zrychlit přístupová doba, ale tomu zrovna ASC taky nepomůže. Tenhle soft používám, ale když máte šrot, nepomůže. S hraním her moc neudělá. Tomu víc pomůže aktuální verze ovladačů. Celkově počítači ale pomůže, takže na údržbu doporučuju. Pomůže když jste na hraně výkonu. Pročištěním registrů se zlepší načítání programů, celého systému a odpadnou chyby při jejich používání, takže výkon vzrůst může.

nations: Ten antivirus údajně postrádá heuristiku. Takže chrání-nechrání. Používal jsem ho a byl jsem ok, ale já zase nelezu na stránky, ze kterých můžu něco chytit a dost jsem ho hlídal.

CHybridZ: Rozjedu, ale seká se. A není to netem, jsem na 100Mbit optice.

# 24.12.2013 12.40
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
John: Já jsem třeba s tím antivirem nadmíru spokojen. zatím všechno co měl, zachytil. Dopad na start systému a celkovy běh je minimální. ( oproti Avastu, který je schopen si při startu systému z HDD vzít klidně 15 sekund navíc)

A ano, na výkon her to většinou má minimální dopad, hlavní účel programu je udržovat systém ve stabilitě, bez bordelu a zbytečných hovadin. Ten jejich Turbo režim je akorát program, který ti při hraní vypné antivirák a další nepotřebné věci, takže pokud máš malou RAM nebo slabej CPU, pomůže to. Pokud máš slabou GPU je ti hovno platný
# 24.12.2013 12.44
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

nations:U hry jako Chmatákov je dopad na běh hry minimální. Pokud to teda nepovypíná programy, které ti vytěžují internet, nebo ho nějakým způsobem zpomaluji ;-) ( bavíme se o počítači 21. století, teď nemluvím o nějaké pentium III, kde to v jistých připadech může pomoci.)

Hra ako Chmatákov je dôkaz toho, že aj s jednoducho vypadajúcou hrou môžu mať dnešné PC problémy. Spusti si server, hoď si do lokácie 300 predmetov a kukni sa, koľko paketov posiela server, vyťaženie serveru a vyťaženie klienta a z týchto údajov si sprav záver.
# 24.12.2013 13.08
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Já bych ale neřekl, že tímto způsobem vytížím své CPU na maximum. Já třeba nevidím mezi prázdnou lokací a zaplněnou rozdíl ve využití CPU nebo RAM. Nejvíc dostává zabírat hlavně server to je jasný, ale i tak. Teď jsme se s Pixeem bavili u q, proč to tak láguje a von říkal, že na serveru je ještě dostatečná rezerva a i tak to láguje.

Já mám spíš občas pocit, že chmat je naprogramovaný tak, že by se ti při větším počtu itemu nebo lidi sekal i na Profi serveru za 200 táců s 240mbit optikou :-D
# 24.12.2013 13.29
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Pretože je problém na strane klienta, stým server nič nemá. Klient nieje zrovna najlepšie optimalizovaný.
Vážne si to choď vyskúšať, čo som písal a pochopíš :D
# 24.12.2013 13.45
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Tjn. Ale furt to nemění nic na tom, že ti žáden čistící program s tímhle nepomůže ;-)
# 24.12.2013 14.34
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Prográmek pro menší lagy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.