Chmatákov online


Fórum – ONLINE–ZAS

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » ONLINE-ZAS [zamknuto]

Blazik
uživatel
SZ
Čest,vim že toto tema sem už psal,ale ty si to zamknul
Hele,v dneśní době je kapacita 40 lidi není to jak minule kdy bylo OPRAVDU 40 lidi,ale dnes ma každý lognute 2 nebo 3 acc dokonce i 4 a není to ono,moc malá kapacita..
nelogneš vubec a kvuli nějakemu přistupu davat 300 když si mužeš dat na 15min click na login..neřeknu,kdyby byla kapacita 50-60,ale toto je dost malo..
(server by měl vic mista a když se bude bojovat o pŕíśeru tak to bude taky pěkně na h**** ...... zabijou ti acc a ty nelogneš další ... ) myslim že by se to využilo aji třeba při kapacitě 50 aspon to by stačilo...

Nevim jak vy,ale ja si za 3 kila nějaky přistup kupovat nebudu :D .. (nevim jak to je,ale aspon kdyby byl na all acc)..
komenty,hlavně to pixee hned nezamykej
# 21.12.2013 20.56
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 82 %     Hlasovalo: 7

Stránky: 1 2 3 4 5

pixeen
uživatel
SZ Mail
v dalšim updatu by mělo jít normální editovat sloty, jak už jsem psal nejmíň 624651krát
# 22.12.2013 20.30
 
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype

pixeen:v dalšim updatu by mělo jít normální editovat sloty, jak už jsem psal nejmíň 624651krát



Server opět pořád plný, ani za nic se po hodině nedostanu do hry, chtělo by to zase více slotů.
# 2.3.2014 19.54
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Sixtus, to je účel. 150 Kč není moc si myslím. První VIP co jsem platil kdysi stálo jen 100, ale 150 dáš dohromady. :/
# 2.3.2014 20.01
Obrázek
kubicek307
zablokován
SZ
Si kupte vip za pár kč a nebrečte 3-(
# 2.3.2014 20.03
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Obrázek

Já nevím, pixee to dělá vše zadarmo. Platí to ze svých peněz a mohl by si za to koupit třeba něco domů a ještě tu někdo je schopen napsat: kvuli nějakemu přistupu davat 300 když si mužeš dat na 15min click na login..neřeknu,kdyby byla kapacita 50-60,ale toto je dost malo..

Si vem, že by si to řekl pixee. Proč bych platil server kvůli nějakým děckám... toto je přístup jak pojď na mě z boku -_-

Si dej ten click na login, ne? Když nechceš dávat prachy. Taky když máš na výběr mezi premium stahováním a normálním stahováním tak nebrečíš těm serverům na foru, ať zvednou free stahování, že si kvůli pár minutám navíc nebudeš přece kupovat VIP účet...
# 2.3.2014 20.26
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Já jsem pro, aby z jedné IP adresy mohl být ve hře jeden účet, a nebyl by s stímhle problém
# 3.3.2014 15.46
 
Gizmo
autor hry
SZ
Kozel: nejde, není neobvyklé, že jednu IP sdílí více lidí.
# 3.3.2014 15.50
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Tak prostě aby každý mohl mít ve hře pouze jeden účet jestli by to vůbec nějak šlo udělat
# 3.3.2014 15.55
 
Gizmo
autor hry
SZ
Prakticky nešlo - stejnou IP nejde zakázat, více klientů z jednoho PC lze snadno obejít, protože většina lidí má doma počítače nejméně dva doma atd.
# 3.3.2014 15.59
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Bylo by dobrý třeba účet z fora nějak napojit ten ve hře, jinak jako... chápu, že pro někoho je 150kč dost peněz, ale prostě holt neplatíš tak nelogneš pohodlně no.
# 3.3.2014 16.23
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

Trawolt:

pixeen:v dalšim updatu by mělo jít normální editovat sloty, jak už jsem psal nejmíň 624651krát



Server opět pořád plný, ani za nic se po hodině nedostanu do hry, chtělo by to zase více slotů.




Více slotů prozatím nebude, čekali jsme, jestli někdo přispěje aby se z toho dala zaplatit aspoň část hostingu - nikdo nepřispěl, tak jsme snížili sloty na 30 aby lidi měli potřebu si pořídit VIP - hned první den se prodaly 2. Nejde o to, že by na to peníze nebyly, ale ruku na srdce, kdo z vás by byl schopnej to financovat z vlastní kapsy když vám někdo nonstop nadává za to, jak tu hru spravujete.

lock
# 3.3.2014 19.03
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » ONLINE-ZAS [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.