Chmatákov online


Fórum – oprava

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » oprava [zamknuto]

AsKaGanGsTa
uživatel
SZ
Čus napadlo mě,že by se ještě mohl opravit amulet,který má červenou lopatu dole a nic nepřidává,mohl by se dát jako amulet třeba pro mystiky,lovce.

Další věc je ta,že když si nadíte čepici,má vám to přidat nějakou odolnost proti utoku tím pádem když vás někdo zasáhne,čepice má bránit tomu,aby to vzalo takovej damage,ale vubec to nefunguje,to by se taky mohlo opravit.
# 20.12.2013 11.18
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 100 %     Hlasovalo: 1
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
U té druhé věci ani nevím, že čepice takovýto účinek někdy měly. Vím, že je jedna čepice co pohltí blesk a pak se zničí, ale jako nápad je to dobrej.
# 20.12.2013 11.58
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Grok : Taká funkcia bola, ale nie som si istý či niekedy fungovalo :D

Keď si nasadíš nejakú helmu a klikneš na svoju postavu tak sa to aj zobrazuje v ľavo hore, malo by tam byť také číslo, nad tým ukazovateľom tvojho levelu to je...

Ale teraz to vôbec nefunguje, dokonca viem, že keď máš nasadenú helmu, tak ti nefunguje ani odolnosť.
Neviem či tomu chápete, ale dajme tomu že človek má 100 odolnosť a kuláš mu ubere aj tak 19hp keď má helmu, keď ju nemá tak mu ubere 14 napr :D
# 20.12.2013 12.25
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Gizmo
autor hry
SZ
Bajo: aha, v tom případě je tam chyba ve znaménku - je to dost dlouhý výpočet a někdy to - a - se závorkami dalo +.
# 20.12.2013 15.17
 
AsKaGanGsTa
uživatel
SZ
Mužeš to zkusit nasadíš si helmu tak se ti tam ukážou nějaký ty čísla a prej to má přidávat odolnost,když máš 100% odolnosti na nějaké postavě taky to nic nepřidává,jakákoliv čepice má jiné číslo,to má být prej % odolnosti takže když budu mít 100% odlonost kulas místo 19 mi má brát třeba 15 + když si nasadím helmu která přidá +21 odolnost kulas mi má brát třeba 13,jenže to nefunguje.
# 20.12.2013 22.09
 

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » oprava [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.