Chmatákov online


Fórum – Quest

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Quest [zamknuto]

Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
Napadlo mne nejaký ten Quest jde o jak je na nejakých webových hrach napr:Sf game,Gladiatus a podobne jdeme k veci jde o to že chceš splnit ukol mužeš ho přijmout a odmitnot" když ho přijmeš musíš splnit ukol a dostaneš danou vec napr: kulas a naboje" ospravednuji se za chyby a doufam že jsem to dobře vystvetlil :D
# 20.12.2013 10.32
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
  • Hodnocení návrhu
  • Chcete Quest
  • áno 1 hlas, 50 %50 %
  • nepochopil jsem 1 hlas, 50 %50 %
  • 0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 2 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Vím, že tě to baví, ale prosím, přestaň spamovat miliony témat, založ si jedno a do něj si vypiš všechny svoje nápady, návrhy či připomínky.
Jinak nápadů jsou na celém fórku stovky, ale Gizmo není stroj a má vlastní život.
# 20.12.2013 10.48
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
áno groku jsem nevedel že pixxe udelál tema
# 20.12.2013 10.51
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Podle mně to téma od Pixeeho není na naše nápady, spíš tam máme dávat návrhy na změnu těch jeho změn :).

Spíše bys mohl tohle téma přejmenovat na tvé nápady a naházet sem vše. Kdybych mněl já vytvořit nové téma ke každému nápadu, tak se do posledně komentovaných témat nikdo nevleze :D...
# 20.12.2013 10.56
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Aha, tak promiň, nikde se to tam nepíše tak jsem nevěděl.
# 20.12.2013 11.12
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

pan black:Grok: lol

postupně to tu budu editovat, pokud mátě nějaký připomínky, něco se vám nelíbí, nebo by jste něco změnili, napište :).



Jasně, ale příjde mi, že to jsou připomínky nebo návrhy k těm jeho změnám když je to téma o změnách...
# 20.12.2013 11.27
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

pixeen
uživatel
SZ Mail
bylo to myšlený k těm mým změnám + i pokud vás něco napadane, abych ty nápady neměl rozházený po celym fórku a nemusel hledat / nezapomněl na něco
ale i tak, jak jsem ti psal, klidně si založ JEDEN topic a piš to vše tam, ať tady není zase 10 témat :)
# 20.12.2013 11.54
 
Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
jj sory a grok ti drž hubu židaku :D
# 20.12.2013 11.55
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Quest [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.