Chmatákov online


Fórum – Bazár

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Bazár [zamknuto]

Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
Vím že máte moc práce ale jen tak mne napadlo,udelát BAZAR-ZASTAVARNU tak že vyberu danu vec navrhnu cenu aby to hráčí koupily a mne přijdou peníze.
# 19.12.2013 0.19
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
  • Hodnocení návrhu
  • Chcete Bazár ???
  • Ano3 hlasy, 60 %60 %
  • nie2 hlasy, 40 %40 %
  • Celkem 5 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Gizmo
autor hry
SZ
Udělat by to sice šlo, ale IMHO by to byl trochu overkill - používalo by se to málo, většina hráčů prostě prodává ostatním podle poptávky na fóru.
# 19.12.2013 8.32
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Vyřešilo by to bezpečnost prodeje..Někdo chce prodat vipko nebo jinou dražší věc a má třeba zájemce..Hodí ho na trh a zájemce odkoupí..
# 19.12.2013 8.44
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Zažil jsem ve jiných MMO přechod k centraizovanému obchodu. Věřte mi, nedělá to dorotu.
# 19.12.2013 11.32
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
John,
v čem by byl jako problém ? ..

Myslim si, že když někdo přetáhne třeba na NPC nějakou věc, zobrazí se tabulka, tam vyplní za kolik ji chce prodat ...
Když si ji někdo koupí, napíše mu to do chatu jako u skillu, že jeho věc byla prodána, no a když bude off, tak mu to nic samozřejmě nenapíše.

Akorát chyba v tom, aby si nikdo nedělal prdel z toho a nedával tam velký počet, třeba ryb a nedával je tam za 100k.

Tak by se mohli předměty, které získáte skillením (nerosty,dřeva,ryby,...) vyloučit a zbyli by jen cennější věci.
A nebó, by ten NPC bral itemy, které jsou v shopu dražší víc než 5k.

btw.
Tabulka by mohla být taková, že každý hráč, který by něco prodával, by byl napsanej nalevo v řádkách pod sebou, aby se toho nedalo zneužít.
Každý hráč by měl třeba tabulku, kde může nechat prodat max. 10 předmětů. Dokud nějaký neprodá, tak se mu místo neuvolní pro prodání další věci.

Ale řekl bych, že by se ten čas mohl dát úplně do něčeho důležitějšího a lepšího.
# 19.12.2013 12.25
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Nebo se muže nechát nastavit že pro ten předmět kolik můžeš dat max chk
# 19.12.2013 13.37
Valentino Rossi <3
Blazik
uživatel
SZ
sem pro ;)
# 19.12.2013 13.58
 
x.Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
To vážně není špatnej nápad, jsem taky pro. A navíc by to i zlepšilo situaci pro lovce, co se týče ochočených zvířat ;-)
# 19.12.2013 14.10
Ready to win!
CHybridZ
zablokován
SZ
Dáš cennou věc NPC, server spadne (což by nebyla vyjímka) a jsi bez věci :D
# 19.12.2013 16.00
 
Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
Díki kluci ;-)
# 19.12.2013 16.44
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
Gizmo, je to natobě hestli do hry dáš nebo ne :). Skus se rozhodnout a dej vědet :)
# 20.12.2013 10.20
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Bazár [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.