Chmatákov online


Fórum – sléva

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » sléva [zamknuto]

Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
Chci se zeptat jestli nepujde dát pár veci levnejší napr" Kulas z 15k na 12 nebo malí lék zo 120 na 80 , náboje aspon ti základny veci,:-)
# 18.12.2013 21.03
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
  • Hodnocení návrhu
  • Chcete zlevnit veci ?
  • určite 3 hlasy, 75 %75 %
  • hodilo by se 0 hlasů, 0 %0 %
  • ani né1 hlas, 25 %25 %
  • Celkem 4 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Jsem proti, ve hře je dost chk .. takže by neměl být problém si je kupovat za původní cenu.
# 18.12.2013 21.16
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
áno.souhlasím ale začatečníci si hned nekoupí vše co chtejí nechci,to jako to bylo na jabku "Bleskavka 400 chk,lék 10 chk,kulas 600 aspon o 10% slevu ale je to na hráčech..jak budou hlasovat a at se na to koukne Pixxe a Gizmo..:idea:
# 18.12.2013 21.21
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
To chceš jako povanocni slevy jako v kauflandu nebo co?
# 18.12.2013 22.15
 
Coun[TE]R
zablokován
Obrázek
Ve hře: Coun[T]eR
SZ Skype
kdyby to šlo tak jasne :D
# 18.12.2013 22.16
Řeknu ti něco co už víš:Svět není jen samý slunce a duha.Je to hodně zlý a drsný místo a i když si sebe silnější srazí tě na kolenaa nechá tě klečet
když to připustíš. Nikdo nerozdává tak
tvrdý rány jako život, ale nejde o to jak inkasuješ, tady jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš,kolik ran dokážeš příjmout
a nezastaví tě, jenom tak se vítězí.Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým ale musíš umět snášet rány a né si stěžovat, že nejsi tam kdes chtěl a ukazovat na
toho nebo na toho, že to zavinili to dělají zbabělci a to ty nejsi.
Jsi lepší pamatuj
pixeen
uživatel
SZ Mail
asi tak, až na pár věcí vše zůstane při starým (zatím)

lock
# 18.12.2013 22.49
 

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » sléva [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.