Chmatákov online


Fórum – Chmázka!

Fórum » Archiv » Chmázka! [zamknuto]

Řezník
uživatel
SZ Mail
Čus.. Jak v poslední době pozoruji,tak na CH se moc věcí neděje,jen se killí příšery a podobně.. Mám návrch co obnovit znova chmázka. Stačila by jedna chmázka,např určuji sebe. Nejde u práva ani o skin,jde o to,vydělat chk,napsat systémovku a udělat nějakou tu akci pro hráče,aby byla zábava a nebyla pořád nuda. Peníze a věci bych si podctivě scháněl a vydělával a pak za moje chk a věci dělal soutěže,hledačky a různé akce,aby hráči měli alespoň něco z hry a mohli vyhrát nějaké dobré ceny. Co by bylo potřeba: Tak hlavně by to chtělo,abych mohl psát systémovku,potom by to chtělo buď,aby šli nastavit nějaký HP,aby mě na soutěži,hledačce nezabijeli a nepřišel o věci,které mám pro výtěze,skin nezáleží,třeba si nechám ten základní co mám,to je fuk a pak by to chtělo nějakou domluvu nebo něco,když by někdo killil při akci,abych to pak mohl dát na forko ze screenem,kde je ten,co porušil pravidla při Q a gizmo nebo gm jak tu bude by dotyčného uvěznil. Jinak vše ostatní jsem už napsal,nejdi mi o práva o nic,chci jen aby byla ve hře zábava a nováčci by něco mohli vyhrát.. Chtěl bych vidět váš názor a hlavně názor gizma.. Děkuji všem za pochopení a doufám,že budete pro.. ;-)
# 22.7.2013 19.15
 

Stránky: 1 2

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Nemáš náhodou ban ip ? -_-

Keď chceš robiť súťaže, môžeš ich robiť aj bez toho aby si mal práva na systémovku.

A myslím si, že keby Gizmo chcel questera, alebo niekoho kto bude robiť súťaže tak si tých ľudí vyberie sám a ver tomu že teba s tvojim rejstríkom by si nikdy nevybral :D
# 22.7.2013 19.18
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Já dělal před pár lety soutěže pořád ... byl jsem obyčejnej hráč ... systémovku ani nic jsem nepořeboval ... lidí mi chodilo plno a nikdo mě nezabil ... snad ani jednou ... takže jestli chceš dělat něco pro hráče tak k tomu nic nepotřebuješ ;) jen běžný svůj účet ;) ;)
# 22.7.2013 19.28
 
Řezník
uživatel
SZ Mail
Ban už nemám,požádal jsem o změnu IP. Jak jsem psal,o práva mi nejde,chci jen něco dělat pro nováčky,akce dělat bez systémovky nemužu,protože se o tom nedozví každej a přijdou tam 3 lidi -_-
# 22.7.2013 19.29
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Reznik : :D Takže ty obchádzaš ban ip a ešte sa tým chváliš? :D:D

Dá sa to, stačí keď založíš tému na forku a budeš tam pravidelne písať kedy sa budú konať tvoje súťaže, ľudia chodia na forko viac ako do hry, čiže určite ti príde viac ľudí keď to dáš na fórko ako keď napíšeš systemovky...
# 22.7.2013 19.32
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Řezník
uživatel
SZ Mail
Tak to mě nenapadlo,díky,určitě to použiju -_-Jinak Bijay to taky tak udělal,protože měl ban.. Zakazaný to není :D
# 24.7.2013 13.03
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

Řezník: Zakazaný to není :D



Pokud jsi nebugoval, tak si myslím, že ne :D
Já měl jen pitomého souseda...

Berte změnu ip, jako 2. šanci na polepšení ;)

K tématu: Na offiku moc lidí není, takže si ty soutěže moc nevyplatily s 5-8 lidmi.
I když by to bylo fajn.
# 24.7.2013 13.14
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Já bych pro Chmazku klidně byl. Je sice fajn dělat úkoly jen tak, ale vždy se najde někdo, kdo tě bude killit (když máš tak málo HP), aby dostal předměty co máš u sebe. A co si budem říkat, nováčci na forko moc nechodí, tak ta systemovka se taky hodí (obzvlášť, když jsou ty eventy lákavé hlavně pro ně). Skin neřeším, stejně je k ničemu.

Edit: Jen dodávám, že Řezníka jako Chmazku teda určitě ne, aby nedošlo k omylu. :-D
# 24.7.2013 13.35
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Já bych to taky klidně obnovil, občasná soutěž ve hře není na škodu. Je sice pravda, že jí může dělat obyčejný hráč, ale soutěž od chmazky má tokový svoje kouzlo, když ve hře náhle uvidíš systémovku a běžíš hledat chmazáka a tak podobně. Ty plánovaný soutěže sou nic moc, lidi lognou na určitý čas a pak zase odlognou...Ale kdyby věděli, že je ve hře aktivní chmazák, kterému to jde, tak by byla zase větší ch populace :-)
# 24.7.2013 17.09
 
Blazik
uživatel
SZ
nj,pravda..

nechapu jak se na tohle muže ptat zrovna on..

když už chmazku tak bych byl pro lístka..
# 24.7.2013 18.22
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Takových pokusů o obnovu Chmazky už tady bylo moc a ani jeden nedopadl dobře. Všichni, kdo to chtěli dělat, zjistili, že si na vše musí vydělat a věci do soutěží kupovat za svoje chk. Udělali max jednu soutěž na zkoušku a vykašlali se na to.

Chmazka má nejlepší roky dávno za sebou a poslední jejich výborná soutěž byla před 4 lety. Tím skončili, protože je nebavilo nechat si nadávat. To byla ještě původní Chmazka. Od té doby jsou tady tyhle občasný pokusy o obnovu, který nikam nevedou..
# 24.7.2013 18.29
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

Santea:Takových pokusů o obnovu Chmazky už tady bylo moc a ani jeden nedopadl dobře. Všichni, kdo to chtěli dělat, zjistili, že si na vše musí vydělat a věci do soutěží kupovat za svoje chk. Udělali max jednu soutěž na zkoušku a vykašlali se na to.

Chmazka má nejlepší roky dávno za sebou a poslední jejich výborná soutěž byla před 4 lety. Tím skončili, protože je nebavilo nechat si nadávat. To byla ještě původní Chmazka. Od té doby jsou tady tyhle občasný pokusy o obnovu, který nikam nevedou..




Páč tu bylo spousta lidí a server skoro každý den plný, takže to mělo
smysl.

Teď o tom taky velice pochybuji. Hráčů je tu zase o několik méně, než tu bylo před 6-8 měsíci.
Doufám, že to zase po prázdninách půjde trochu nahoru.
# 24.7.2013 18.43
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Jay: To není tak uplně pravda. Před těma 6-8 měsíci jsem začal znovu hrávat a server byl uplně prázný. Na serveru bylo online max 5 lidí. Proto jsem taky tak rychle vyskillil tolik účtů - nebylo s kým kecat a tak mě nikdo nerozptyloval. Potom začal hrávat Strike a spol, udělali jsme Rychlou Rotu a hrávali spolu. Pak postupně začali čím dál častěji logovat zase i Fešáci a nakonec po posledních updatech tu je průměrně tak 10-20 lidí online (samozřejmě že ne po celý den). Tím chci říct, že od toho ledna to jde s lidma naopak nahoru, i když se to nejspíš nezdá.
# 24.7.2013 19.29
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Ano asi máš pravdu....
Ale před těmi 6 měsíci tu byli zase jiní.
Potkával jsem Stylishe a pár lidí, které jsem vídával často.

Někdy si myslím, že na webu je špatný záznam lidí, než je tomu doopravdy ve hře.
Viděl jsem na webu 36 lidí, ale u mola a okolí bylo tak max. 5-6 lidí.
To jsou až takhle velké bitvy o příšery?

Ale ano nejspíše se mi to jen zdá...
# 24.7.2013 20.15
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Tillius, ty si vážně myslíš, že by ti dal někdo CHmazku ? :DDDD

To Radši EmKa jako CHmazku, nebo kohokoliv jiného, než tebe .. :D

Můj bože, já se tak směju jak pro tebe ta hra znamená všechno ! :D
# 25.7.2013 21.53
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Blazik
uživatel
SZ
Panebože Emka ? :D:D:D:D to radši toho listka..-_-
# 26.7.2013 23.49
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chmázka! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.