Chmatákov online


Fórum – Nick

Fórum » Diskuse mimo mísu » Nick

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Zdravím.
Jelikož je momentálně server off, tak bych se vás rád zeptal na jednu takovou věc...
Jak jste přišli ke svým přezdívkám, nickům.
Zajímá mě vše. Od nudného povídání až po skládání nicku ze svého jména.

Já mám nick Jay, který je dost nudný a neoriginální, takže se snažím přejít na nějaký nový originálnější nick, takže povídejte přehánějte, jak vás napadla přezdívka, co máte?

# 20.7.2013 12.39
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2 3

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Tehdy jsem pařil s fotříkem a s máti TrackManii, jako mladej špunt. Nick jsem měl Spider5, strašnej blázen do spidermana. Bylo mě asi deset no. Jenže login spider a spiderman byl zabraný, takže jsem tam prdnul nějaké číslo. Potom co jsme složili takový rodinný klan v trackmanii jsem hrál pod nickem NeXusOne. No je tomu už pár let, kdy jsem nejen já opustil od hrozné "slávy" ve scéně trackmaniacké kdy společnost Intel ukrouhla spolupráci s vývojáři hry a hra chcípla. No a pak jsem se vrátil k chmatu po kolika letech jako NeXusOne a někdo mě to furt komolil na NEX, tak vzniklo neXoušek aby to bylo řádně přiteplené. :D :D A zůstalo mě to do dneška. :D

Dřív si ani nepamatuji za jaké nicky jsem hrál chmat, by si možná vzpoměli lidi jako Moolby (Ferda) nebo D.O.C (pravej qip).

/EDIT: joo ještě jak jsem přišel k tomu NeXusOne, to bylo protože otec tehdy měl také něco s NEXEM a měl tam i One, přesně už nevím jak to měl.
# 20.7.2013 14.21
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Velice pěkný rodinný příběh.
(y) :D díky
# 20.7.2013 14.55
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Joooo.... to jsem byl v náké 6té třídě na základce, tehdy sem ještě nosil vytahaný gatě, slovo SWAG se neznalo a Tafrob se chystal vydat svou druhou desku a poslouchal se Marpo.

No seděli sme v Informatice... koukám kámoš tam hrál gladiatus (ten stejnej co kdysi řekl o chmatu) tak říkám to si taky zahraju. Přemýšlím nad nickem a vzpoměl sem si na Rychlou Rotu :D Jak tam byl ten Monty Jack xD... tak sem dal Monty ale bylo zabraný... tak Montik. No pak mi řekl o Chmatákově a hrál sem ho.
# 20.7.2013 20.49
 
Larry remda
uživatel
Ve hře: Needhealplz , Mlátička
SZ Jabber Skype Web
Já kdysi když mi bylo asi ještě 10-11 tak se mi strašně líbila značka Quiksilver , no a pak jsem toto jméno postupně začal používat na hrách a potom na konec jsem s tímto jménem skončil na chmatu :)

a toto jméno mám dodnes , používám ho na různých webech atd .. Ale! taky to není ono to jméno není takové originální , taky bych jsi chtěl , vymyslet nějaké originální jméno , které mě zaujme , no ale nevím jak na to :D
# 21.7.2013 17.16
www.chmatákov.cz

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Krstné meno Blažej - skratka Bajo -_-

nič viac, nič menej, žiadna záhada v tom není :D

volajú ma tak všade, v škole, doma, Blažej sa vôbec nepoužíva :D

A môj prvý nick na CH, možno si ešte niekto pamätá Bajko-sk, potom Bajo-sk, potom Bajo, potom BajoOo a teraz mám o5 Bajo -_-
# 21.7.2013 17.26
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Jenom VladdiS používá Blažej, Blažko :D Ještě Bajoslav :P
# 21.7.2013 18.29
Obrázek
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

Larry remda: Ale! taky to není ono to jméno není takové originální , taky bych jsi chtěl , vymyslet nějaké originální jméno , které mě zaujme , no ale nevím jak na to :D



Budeme vymýšlet spolu? :D
Někde jsem u jednoho hráče viděl nick DvS, který mi zůstal v hlavě, protože se mi neskutečně líbil. Nevíte, kdo ho tehdy měl a jestli je to jeho nick do teď?
Popřípadě se pak zeptám Lewise kdo to byl. Snad bude vědět.

Jinak chci všem poděkovat, za vaše příběhy :D
Je to fakt suprový si to číst.

Jestli se chce ještě někdo podělit o svůj příběh tak neváhejte!
# 21.7.2013 20.05
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
První je od příjmení, druhý byl náhodný účet. Teď používám častěji Kolymorph, jako spojení originálního nicku a Polymorph, což byl náhodný bot v csku; půvoodní nick je většinou zabraný :<
# 21.7.2013 20.56
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

Franta Berg-Jay:

Larry remda: Ale! taky to není ono to jméno není takové originální , taky bych jsi chtěl , vymyslet nějaké originální jméno , které mě zaujme , no ale nevím jak na to :D



Budeme vymýšlet spolu? :D
Někde jsem u jednoho hráče viděl nick DvS, který mi zůstal v hlavě, protože se mi neskutečně líbil. Nevíte, kdo ho tehdy měl a jestli je to jeho nick do teď?
Popřípadě se pak zeptám Lewise kdo to byl. Snad bude vědět.

Jinak chci všem poděkovat, za vaše příběhy :D
Je to fakt suprový si to číst.

Jestli se chce ještě někdo podělit o svůj příběh tak neváhejte!



DvS je bratr Spawna, do dneška se občas na chmatu zjeví ..
# 21.7.2013 21.02
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

neXoušek:

Franta Berg-Jay:

Larry remda: Ale! taky to není ono to jméno není takové originální , taky bych jsi chtěl , vymyslet nějaké originální jméno , které mě zaujme , no ale nevím jak na to :D



Budeme vymýšlet spolu? :D
Někde jsem u jednoho hráče viděl nick DvS, který mi zůstal v hlavě, protože se mi neskutečně líbil. Nevíte, kdo ho tehdy měl a jestli je to jeho nick do teď?
Popřípadě se pak zeptám Lewise kdo to byl. Snad bude vědět.

Jinak chci všem poděkovat, za vaše příběhy :D
Je to fakt suprový si to číst.

Jestli se chce ještě někdo podělit o svůj příběh tak neváhejte!



DvS je bratr Spawna, do dneška se občas na chmatu zjeví ..



Koly: Díky za koment :)

Nexi: Chodí sem za nick DvS, nebo má nějakej jinej?



Naposledy upraveno: 25.7.2013 3.54

# 21.7.2013 21.58
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Larry remda
uživatel
Ve hře: Needhealplz , Mlátička
SZ Jabber Skype Web
Jay můžem :D , pořád si přemýšlím nad nějakým originálním nickem a pořád nemůžu na něco přijít, doufám , že na něco přídu :)
# 22.7.2013 0.58
www.chmatákov.cz

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

Franta Berg-Jay:

neXoušek:

Franta Berg-Jay:

Larry remda: Ale! taky to není ono to jméno není takové originální , taky bych jsi chtěl , vymyslet nějaké originální jméno , které mě zaujme , no ale nevím jak na to :D



Budeme vymýšlet spolu? :D
Někde jsem u jednoho hráče viděl nick DvS, který mi zůstal v hlavě, protože se mi neskutečně líbil. Nevíte, kdo ho tehdy měl a jestli je to jeho nick do teď?
Popřípadě se pak zeptám Lewise kdo to byl. Snad bude vědět.

Jinak chci všem poděkovat, za vaše příběhy :D
Je to fakt suprový si to číst.

Jestli se chce ještě někdo podělit o svůj příběh tak neváhejte!



DvS je bratr Spawna, do dneška se občas na chmatu zjeví ..



Koly: Díky za koment :)

Nexi: Chodí sem za nick DvS, nebo má nějakej jinej?



Tak to už fakt nevím. :D
# 22.7.2013 1.38
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Nevadí... Zkusím se poptat Lewise.
Doufám, že jsi mě nevymazal.

Larry remda:Jay můžem :D , pořád si přemýšlím nad nějakým originálním nickem a pořád nemůžu na něco přijít, doufám , že na něco přídu :)

Dneska v noci xD jsem nad nickem přemýšlel asi 4 hod. Vymyslel jsem
Scevee, Oonti.

To Oonti není špatný, jen to chce trochu doladit.

Dále jsem chtěl do sebe zachumliv slova clown, angry, blood, jumper.
Nevím proč tyto ale líbili se mi.
Bohužel jsem z toho niv nevytvořil :D
Zkusím to znovu za pár hodin.
# 22.7.2013 10.52
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Larry remda
uživatel
Ve hře: Needhealplz , Mlátička
SZ Jabber Skype Web
Ty slova ty první 2 , ty jsou docela slušný nevím kde na to chodíte :D
taky přemýšlím a hovn* :D
# 22.7.2013 11.16
www.chmatákov.cz

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Ted jsem si založil lovce s nickem OoNtE, ale ta hra mi dala jinej skin!!!!!
DO HAJZ*U :D
Jdu někoho poprosit, aby mi ho změnil na ten původní, co jsem chtěl.
# 22.7.2013 11.22
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse mimo mísu » Nick

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.