Chmatákov online


Fórum – AFK

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » AFK [zamknuto]

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Zdravím. Tento topic by měl posloužit správcům k odhalování a trestání hráčů, kteří se nebáli a získávali své dovednosti pryč od počítače. (AFK)

Oskárek.

http://imageshack.us/photo/my-images/10/oskrek.png/
# 10.6.2013 9.45
Obrázek

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Vladdis: Ano, to je sice pravda, ale to jsou všeobecný pravidla hry. Nikde není napsáno, že musíš odpovídat kdejakýmu hejhulovi, kterej se tě ve hře zeptá, jestli nejsi afk.

Btw: pokud bude někdo ve hře, nebude afkovat a přijde nějakej moula, kterej ho nezajímá a nebude mu odpovídat, tak to hodíš jako screen, že je afk nebo jak? Mario to napsal přesně...
# 10.6.2013 15.23
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Nečetl jsem Vaše komenty, ale já bych taky neodpověděl kdyby za mnou někdo přišel. :D Já když jsem tady hrál aktivně, tak jsem reagoval jen na červenou systémovou zprávu. :D :D
# 10.6.2013 15.26
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Když jsem jednou skilit afk, dostal jsem np + všechny skilly na 10%

Teď to tu dělá každý druhý chmaták a tohle mě opravdu štve.
Vůbec mi nevadí, že jsou na zemi ryby, ale to, že hráč je schopný nechat zaplý click a jít si na TV.
# 10.6.2013 15.27
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta


SZ
CHBI na afkaře. ;)
# 10.6.2013 15.55
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Presne a ze hry pryc s .uvezni ;) a hpcka taky ne, proste aby se hrac ktery porusil pravidla mohl branit :-P ale nejak zamezit odlogum
# 10.6.2013 16.18
 
El_Diablo
uživatel
SZ
Tvl bijay ty v každým tématu brečíš,že jsi dostal NP za afk skill a ostatní mají pod sebou ryby a nedostanou,ale oni tam třeba jsou víš,ale ty jsi afkoval,tak už všude přesťan psát sračky,že si dostal NP za afk skill,všeci to už víme..

JInak Vladdis,na tebe dám video na forum,sám víš o čem.. Mám to dobře natočený + screen ze skype jak ty a bajo plsujete sanga,aby vás naučil skillit výrobu přes bug,vidím,že jsi na to přišel sám a video mi je toho důkazem..

Jinak si myslíš,že ke mě přijdeš,zeptáš se mě jestli jsem afk a já ti budu odepisovat,když tě přímo nesnáším,ne? Jsi GM? nejsi? Tvoje mínus? Tak to sem nepiš,protože tohle je práce pro GM a CHTS(kteří tady nejsou) a né pro tebe.. 3-(3-(
# 11.6.2013 6.49
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Nevím o co jde ale můžeš to sem dat, od toho jsi to natáčel ne? Ty máš výrobu vyskillenou přes BUG? No to už je na BAN IP ale, řeknu správcům ať se na tebe mrknou. Napiš jedině postup Gizmovi, jinak tě to asi nemine.
# 11.6.2013 8.51
Obrázek
Pepsimus_
uživatel
SZ
já o tom bugu asi vím, už mě to pěkně sralo a malý john to může potvrdit. :D komu mám napsat co a jak?
# 11.6.2013 9.08
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Nepiš ho hlavně sem, jelikož si udělá 100 výrobu každý a následně to bude ... Můžeš mně do PM, nebo Gizmovi na e-mail. Díky
# 11.6.2013 9.10
Obrázek
Pepsimus_
uživatel
SZ
viz ani nevim kolik let můj starej post o tom. http://forum.chmatakov.cz/tema/10293-bug-kopirovani-predmetu
vladdis máš pm ^^
# 11.6.2013 9.15
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Potvrzuji. Chodil tam se šroubovákem v ruce, za ním na zemi několik dalších a nadával jak špaček :-D
# 11.6.2013 10.18
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
To ještě nic není. Ja tak 3-4 roky zpátky, když jsem byl uvězeněný díky Bugu ve vězeňském městě a čekal jsem asi 2 týdny, než mě gizmo hodí do jiné lokace, tak se mi podařilo naskillovat výrobu na 100% pouhým 100x kliknutím na chobota v inventáři. To jsem byl tehda šťastný :D
# 14.6.2013 0.03
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Darkness.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkness. , Dáárkys. Dárk
SZ Skype
Spíše bych uvítal to video, jak dlouho se ho ptáš.., protože třeba to může "někdo" pak zneužít, napsat to rychle, poslat to na fórum, a je to skoro bezdůvodné, spíš bych uvítal **VIDEO** :)
# 14.6.2013 22.13
Dělám avatary, podpisi atd! :)
Kdo by chtěl něco vytvořit napište na SKYPE!

Avatary + Podpisy!, napište k nim Jaké budete chtít rozměry! :) Za 1. den, nebo ještě v ten den vám to pošlu (pokud bude čas tak v ten den)
Skype: lukys13cz

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » AFK [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.