Chmatákov online


Fórum – Skrývání vs. zásah sekerou

Fórum » Archiv » Skrývání vs. zásah sekerou [zamknuto]

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Zdravím,

dneska mě podělal ItsOver. Skryl se na místě, kde se spawnuje hnědý chobot a když jsem chobota zabil (jeden klik, jedna rána), měl na mě obranu.
# 7.6.2013 11.58
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Je to pravda, teraz som to testoval, skryl som sa na jednom účte pod chobota a za druhý účet som dal attack chobotovi a jednou ranou som zasiahol aj chobota aj hráča...
# 7.6.2013 14.14
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Aspoň nějakou výhodu ten pobuda má :D
# 7.6.2013 14.55
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD to je dobrý takovej poděl
# 7.6.2013 15.08
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
A to je jako bug nebo co? Prostě tě podělal no, příště si davej větší pozor. Upřímně nechápu cíl příspěvku, bonzování? Neporušil žadný pravidlo.
# 7.6.2013 16.52
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
spíš ,že na jednu ránu trefil 2 cíle. nechal bych to tak. :D
# 7.6.2013 17.13
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Taky bych to tak nechal. Pobuda nemá moc využití krom hledání pokladů. Tak aspoň může mazaně podělávat. xD
# 7.6.2013 17.30
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
a pak budou všichni nasraní a hráčů bude ubývat
# 7.6.2013 17.39
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Montik : Je to bug, pretože na 1 ranu zasiahneš aj chobota aj hráča, ale nie je tak závažný že by sa s tým nedalo hrať. Čiže keď sa to neopraví, vadiť to hre nebude
# 7.6.2013 17.55
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Gizmo
autor hry
SZ
Je to svým způsobem chyba (ikdyž spíše chytré využití), ale něco s tím udělám, až budu mít čas.
# 7.6.2013 18.17
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

Bajo:Montik : Je to bug, pretože na 1 ranu zasiahneš aj chobota aj hráča, ale nie je tak závažný že by sa s tým nedalo hrať. Čiže keď sa to neopraví, vadiť to hre nebude



Když stojí dva hráči na sobě, tak taky zasahneš oba, pokud se pletu tak sorry ale i tak... někdo muže chobota minout a kliknout na pobudu i tak, takže...
# 7.6.2013 21.29
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Já bych to tak i nechal, aspoň nebudou to nebudou mít ''lovci levelů'' tak snadné. Přeci jen skryje se hlavně pobuda že, a pobuda si má jak vydělat než podělem atp.



Naposledy upraveno: 7.6.2013 21.38

# 7.6.2013 21.37
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Neviem ako ti to mám vysvetliť.
Na jeden zásah môžeš normálne zasiahnúť len 1 hráča alebo chobota, nikdy nie obidvoch naraz.
Ani keď stoja dvaja hráči na sebe tak zasiahneš iba jedneho...
A chobota som neminul, pretože ako som písal tak som zasiahol aj chobota aj hráča na 1 zásah
Testoval som to, pokiaľ si to ty netestoval tak sem nepíš tvoje bludy
# 7.6.2013 21.38
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Montik_obnova2
uživatel
SZ

Bajo:Neviem ako ti to mám vysvetliť.
Na jeden zásah môžeš normálne zasiahnúť len 1 hráča alebo chobota, nikdy nie obidvoch naraz.
Ani keď stoja dvaja hráči na sebe tak zasiahneš iba jedneho...
A chobota som neminul, pretože ako som písal tak som zasiahol aj chobota aj hráča na 1 zásah
Testoval som to, pokiaľ si to ty netestoval tak sem nepíš tvoje bludy



Prej bludy, psal sem jasně: ,,JESTLI SE MÝLÍM TAK SORRY'
I tak když na sobě stojej dva hráči tak střílíš na jednoho tak je velká pravděpodobnost že střelíš toho druhýho. Tyo tak se s tím smiřte, prostě Vás podělal no, dneska je to všude o podělávání.

Spíš mě udivuje že když do lhotky příde týpek s 2 učtama (1 lečitel a 1 mystik) a střílí noobíky u rybarny a oživuje se tak je to podle těchdle pravidel v pohodě... 3-(
# 7.6.2013 21.47
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Šak samozrejme že je velká pravdepodobnosť že strelíš aj druhého, ale tu v tomto topicu ide o to, že ty si na jeden zásah strelil obidvoch čož by nemalo byť v tejto hre možné...

A vôbec tu nejde o to že nás niekto podelal, mňa konkrétne nikdo nepodelal pretože to nehrám, ale kvôli tomuto topicu som do hry logol a otestoval som si to...
# 7.6.2013 22.10
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Pokud jde o mě, tak ztrátu sekery a inv hp ryb přežiju :-P, ale prostě nemám rád buggery. A tohle je bug. Takže jsem na něj chtěl upozornit.

Montik: Nějak moc se vztekáš. Že by... xD
# 7.6.2013 22.33
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Skrývání vs. zásah sekerou [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.