Chmatákov online


Fórum – Mapa s pokladem

Fórum » Archiv » Mapa s pokladem [zamknuto]

Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Zdravím otevřel jsem lahvi a vylezla mi mapa když dam lupu na mapu mam 100% patrání tak mi to dá souřadnice které jsou na vodě :))

Takže nevím co ted


Děkují Quatroo
# 3.6.2013 18.30
Valentino Rossi <3

Stránky: 1 2

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Já myslel že to Giz nějak upravoval aby to na vodě bejt nemohlo.
# 3.6.2013 18.47
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Nic, musíš ji vyhodit. Občas se to stane, že jsou souřadky na vodě, na ostrově, v np, ve vipku..
# 3.6.2013 18.51
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Mně se párkrát stalo, že byly souřadnice na místě kam jsem se v pohodě dostal a poklad tam prostě nebyl. Snažili jsme se to vykopat e třech a nic a mapa furt ukazovala že to tam je, mapu jsem viděl na vlastni oči a souřadky seděly. Stalo se mi to už dokonce 2× tuším.
# 3.6.2013 19.30
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Já už mám nakopány 100ky pokladů a občas se to stane. Pokud je na vodě, tak můžeš zahodit. Pokud je VIP ostrov tak sehnat někoho kdo má přístup ať ti to vykope. Ale ještě se mi teda nikdy nestalo, že bych na místě kam jsem se dostal, poklad nenašel. Ono to chce kopat i pár políček kolem, protože i při 100 pátrání tam je rezerva několik políček. Občas to zlobí na přechodu obrazovek, ale při troše trpělivosti to taky jde najít.
# 3.6.2013 20.01
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web

Dvoulistek:JPokud je VIP ostrov tak sehnat někoho kdo má přístup ať ti to vykope.



Na VIP ostrovy ma momentálne prístup len GM, nie? :)

Alebo niekto kto sa tam bugne s WPE žejo :D
# 3.6.2013 20.03
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Já myslel ten VIP co je jak je Lojza.
# 3.6.2013 20.14
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Co čekáš, přišli povodně, pokud nemáš člun, kruh nebo rukávky tak seš nahranej. xD
# 3.6.2013 20.17
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Těm lepším stačí šnorchl a lahváč. 8-)
# 3.6.2013 20.18
 
MangoxD
uživatel
Ve hře: Mango
SZ
Nie som si istý, či hovorím správne, ale pár podzemných miest má rovnaké súradnice ako niektoré vodné úseky. Skús to ešte poprehľadávať v kanáloch.xD
# 3.6.2013 23.04
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
MangoxD: Dobrá pointa. Já měl takhle rozseté poslední tři poklady. Byl to porod najít, ale jde to.
# 4.6.2013 6.46
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
MangoxD
uživatel
Ve hře: Mango
SZ
Áno, aj mne sa to už stalo viackrát. Akurát niektoré sa ocitnú v podzemiach na súkromných ostrovoch.
# 4.6.2013 6.56
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Asi nevím jak přesně to myslíš, ale není možné, aby byly stejné souřadnice na dvou místech. Mapa je jenom jedna a podzemní části jsou na ni umístěny úplně normálně, jenom dostali vzhled, aby vypadali jako podzemí.
# 4.6.2013 7.24
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Groku +1
# 4.6.2013 12.23
 
MangoxD
uživatel
Ve hře: Mango
SZ
Grok, už viackrát sa mi stalo, že súradnice, ktoré boli na vode som našiel aj v kanáloch.
# 4.6.2013 13.39
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

MangoxD:Grok, už viackrát sa mi stalo, že súradnice, ktoré boli na vode som našiel aj v kanáloch.



To není možné, chmatákov je jedna velká mapa na které se hraje. Pokud můžeš, najdi souřadnice, které takto jsou.
Maximálně je možné, že třeba na poušti vidíš, že obrazovka končí vodou a souřadnice jsou někde na druhé straně, ale to je jenom dojem, který tvoří mapa. Ve skutečnosti se z přechodem na další obrazovku mění prostředí na kanalizaci.
Třeba i rub je umístěný někde jinde a přitom dělá dojem, že je nad lhotkou. Ve skutečnosti je na mapě umístěný pod těžbou.

Už jsem začal tvořit mapu pro poklady, kde jsou všechny ostrovy i podzemní oblasti přesně umístěny.

EDIT: Jestli to bude jako většina věcí co jsem dělal, tak to nikdy nebude :-/
# 4.6.2013 14.37
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Mapa s pokladem [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.