Chmatákov online


Fórum – Pár nápadov

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadov [zamknuto]

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Amulet na lov
Mám 100 lov a niekedy sa stane že missnem, to znamená že by to chcelo pridať do hry amulet na lov, mohol by sa dať vyrobit tak isto ako ostatné amulety len z klasického modrého kryštalu, ten nie je využitý.
Id krystalu - 8

Alebo využiť amulet na léčení, ktorý aj tak nefunguje
ID amuletu na léčení - 155

Pridanie košov
Viem že to tu bolo už milionkrát ale teraz ako sa umožnilo dostávat xp za ochočovanie tak strašne veľa ľudí ochočuje a tých chmatopýrov není kám dávať. Minimálne na rudý ostrov by sa jeden koš hodil, keď sú tam teraz dvaja chmatopýri...

Noctus

Vymyslieť nejaký jednoduchý Q a pridať do hry noctusa, môže z neho padnúť napríklad to červené oko, neviem ID ale niekto ho určite nájde.
Viem že sa tomu oku vravelo aj Gizmovo oko a tuším že padá aj z pokladu.

Každopádne, tie tieto nápady sú ľachko zrealizovatelné, bolo by to oživenie a pomohlo by to hráčom :)



Naposledy upraveno: 29.5.2013 17.16

# 29.5.2013 16.20
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 67 %     Hlasovalo: 3

Stránky: 1 2

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
No to všetko je pekné ale:

Gizmo:Se Všímavostí 100 je možné zjistit, jakou věc má zkoumaný hráč ve speciálním políčku. Výsledek bude vypadat jako na obrázku níže.
Tímto updatem jsem opět na chvíli skončil, nemám bohužel dostatek času. Nějaké drobné úpravy ještě v příštích dnech provedu.


No ešte by niečo vo volnom čase pridať mohol :) :)

K tomu Noctusu: To oko navyšuje max.počet HPčiek nie??? Čiže to by využitie už malo.
Ostatné je v pohode. Len to s tými nábojmi je blbosť.
# 29.5.2013 16.27
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Prosímťa, tieto nápady sú hotové za 10min, nejde o nič závažné, na to by si čas nájsť mohol :D

Ee, ja myslím iné oko. To čo navyšuje počet hp padá zo zelenej príšery a skôr je to perla ako oko :D
Skúsim ho nájsť a odscreenovať...
# 29.5.2013 16.29
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Nemám lovce, proto nevím, ale hráči píšou, jak je lovec teď silný, silnější než bojda nebo mystik a jakou nemá konkurenci..Pokuď je opravdu silnější než bojda, proč by mu měl být do hry přidáš ještě amulet na lov ? Aby měl bojda ještě menší šanci ? Pokuď je i přes poslední updaty lovec slabší než bojda, tak proč ne, ale jestli je silnější, pak nevidím důvod k tomu, aby do hry byla pro lovce přidána další výhoda v zabíjení..
Lovec byl vylepšen proto, aby mohl být na stejné úrovni jako bojovník nebo mystik, né na lepší úrovni ..To by tyhle updaty neměli vůbec cenu, protože by opět jedno povolání pro zabíjení bylo silnější, než jiný povolání pro zabíjení a za rok by se tu mohlo řešit, jak by se měl vylepšit bojovník nebo mystik, aby měl na lovce..
# 29.5.2013 16.46
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
No myslím že tie 2-3 missy ti ten duel aj tak neovplyvnia keď lovec ti dáva pecky za 50dmg a ty dávaš za 30. Je to OP, pretože harpuna dáva 38dmg + bon + lvl a je moc rychlá, povedal by som že rovnako rýchla alebo kuláš...
Takže skôr by som uvažoval nad znížením dmg harpuny a ten amulet by sa do hry mal pridať...
# 29.5.2013 16.51
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Mario: Tak tak, ale přidat amulet nikoho nezvýhodní, protože ho stejně nikdo nepoužívá. Nebo ty máš snad na bojdovi amulet na přesnost? Jsem ale hodně zvědavý na postřehy lidí, co lovce vytrénují. Na papíře nevypadá zas tak moc silný.

Bajo: Amulet - proč ne. Koše +1, co se týče Questu, chtěl bych nějaký nekillící, popř. takový, aby se muselo spojit více povolání. Výroba nábojů mi přijde dost přehnaná. Šípů máš jen 40 na jeden slot, v obchodě jsou o polovinu dražší. Je tedy logické, že se dají vyrobit a tím ten rozdíl není tak hrozný.
# 29.5.2013 16.57
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ja amulet na presnosť mám na každom bojdovi a myslím že ho má každý v hre... Šak čo iné si dať do polička keď nie amulet? ... Bez neho často missuješ

Yop samozrejme, kľudne môže byť aj niečo nie pre killerov, mne je to absolútne jedno.

Nj tie náboje som nedomyslel a tak som to radšej stade vymazal aby sa to už neriešilo.

A k tomu lovcovi som sa vyjadril vyššie, je OP, nikto ho na 1v1 nedá...



Naposledy upraveno: 29.5.2013 17.19

# 29.5.2013 17.03
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Já bez amuletu s bojovníkem nedám ani ránu a mohu z vlastní zkušeností říct, že bojovník s amuletem je mnohem silnější, než bojovník, co má v chráněným lék..A nejsem jediný ..Hodně lidí používá amulet a věř, že to výhoda je velká ..
Pokuď by se snížil u lovce dmg, pak bych byl taky pro přidání, ale přidávat něco lovci co je už takhle silný a nic nesebrat mi přijde blbost :-)
# 29.5.2013 17.06
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Bajo, Mario: Dobře, díky za info.

Bajo: Takže dmg zpět na 30?
# 29.5.2013 18.12
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
No minimálne na 30, možno aj menej lebo je rýchlejšia než inokedy...
# 29.5.2013 18.14
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ne, já bych to tak nechal..Dost lidí si kvůli tomu toho lovce udělalo, když už to tak je...
# 29.5.2013 18.15
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Teď jsem to testoval a musím souhlasit. Harpuna je skoro tak rychlá jako kulas. Giz ale psal, že snížil prodlevu o vteřinu. Takže když se to vrátí, tak je to ok.

Btw. lovec musel být schopný konkurence už před updatem.

Jasper: Hodně špatný argument xD
# 29.5.2013 18.26
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maly John, harpuna byla předtím stejně rychlá jako pumpa, dal bys pumpovací brokovnicí kulas? Já lov teda vyskillil kvůli tomuto zvíšení dmg a rychlosti, jinak bych ho neskillil, tohle by byla rána pod pás ;-)

Navíc je to maličko vyrovnané tím, že bojovník má o 20 hp více než lovec.
# 29.5.2013 18.30
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
A HLAVNE PRIDAT DO NP PANA DOKTORA PROTOZE SE NEDA OZIVOVAT OZIVKOU skoro
# 29.5.2013 19.55
 
Pepsimus_
uživatel
SZ

Maly John:
Btw. lovec musel být schopný konkurence už před updatem.


neasi.. hraju lovce celej můj život a neměl jsem problémy ani s mystikem, když si člověk dá záležet, tak je lovec konkurenceschopnej.
# 30.5.2013 12.37
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
Když je to téma na ty nápady tak co ohledně skinů udělat nějakej soft a každej majitel by měl od svého skinu heslo. Pak by mohl nastavovat svůj skin a sundavat kam chce ale i tak na 3 acc. Tím by nemusel GM dokazovat, jestli ten ve hře je pravej a GM by se mohl více věnovat pořádku ve hře;).. jen mě to nenapadlo, neodsouzejte mě hned
# 30.5.2013 13.33
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.