Chmatákov online


Fórum – Chat

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Chat [zamknuto]

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Čau,
co znovu zprovoznit chat tady na webu? Poslední doubou tu vzniká plno nesmyslných a hlavně zbytečných vláken. Tak kdyby se ti nejmenovaní jedinci (Neviemm ;-) ) měli možnost poptat hráčů na chatu, třeba by je to zastavilo v zakládání dalších a dalších vláken (proč nejde chmat...a k čemu je to...a k čemu je ono...atd.). A navíc když je server offline, aspoň by byla možnost, kde hromadně pokecat.
# 25.5.2013 11.00
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 33 %     Hlasovalo: 3

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Nejsou lidi, kteří by to udělali. Žádostí na obměnu starých, zbytečných věcí na webu, bylo hodně, bohužel to nemá kdo udělat. Webmasteři jsou dva, ale ani jeden sem nechodí a pokud ano, tak na pár minut jednou za rok. Takže bohužel..
# 25.5.2013 11.44
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Však je plno FREE chatů (např. bluboard.cz). Jediný co je třeba - přepsat odkaz. Práce tak na 2 minuty.
# 25.5.2013 11.48
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Pokud tu chat někdy byl, tak si myslím že tu i jeho zdroják ještě bude a stačí ho jen implementovat do webu.
# 25.5.2013 11.49
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Tady je víc věcí otázka pár minut, ale není nikdo, kdo by se tomu věnoval. Giz má svoji práci a ostatní na to se.ou.
Btw: na tom chatu (když byl ještě v provozu) poslední roky téměř nikdo nebyl, je otázka, kolik lidí by tam chodilo teď..
# 25.5.2013 11.51
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ber to tak, že ani ve hře ještě cca před čtvrt rokem téměř nikdo nebyl. A podívej se teď.
# 25.5.2013 11.55
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Ono hráči vždycky příjdou, když je nějaká novinka a pak se vypaří.
# 25.5.2013 12.00
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ano, teď je tam cca 20 lidí? Ale bývalo 60 a na chat ani v té době skoro nikdo nechodil.
Chápu, o co ti jde, ale tady opravdu není nikdo, kdo by ten chat (minimálně) zprovoznil.

Je to pořád stejnej problém, webmasteři jsou výborní, udělali supr web, ale nelogujou sem a není nikdo, kdo by je v jejich práci nahradil. Mají jen barvičku na forku a aktivita 0, takže asi tak..

grok: naprostej souhlas s tím, co jsi napsal. Baví je to chvíli a pak jdou pryč..
# 25.5.2013 12.01
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
On by stačil jednoduchý shoutbox, jeho kód je volně ke stažení http://miniaplikace.blueboard.cz/sluzby-shb
# 25.5.2013 14.10
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Santeo, ptala jsi se někoho, kdo by to mohl udělat že to tak jistě víš ?

Takovej Nex by to podle mě klidně udělal, jenže vy si napíšete že to nemá kdo udělat a tím to hasne.
# 25.5.2013 14.20
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak kdyz by to udelal, proc to uz neni?:)))
# 25.5.2013 14.50
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Pochybuji že mě dá někdo přístup k webserveru. :)
# 25.5.2013 14.51
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Tu nejde o to, kto by to spravil, ale o to, kto to zavesí na web a o to, kto by na ten chat chodil.

Jediný kto by to mohol dať na web je Giz a pochybujem, že to sem bude chcieť dať pretože je to zbytočné.

Ja osobne by som na ten chat nechodil, pri tejto komunite čo tu je, by tam nikdy nebolo veľa ľudí to znamená že by sa tam nikdy nestretli viac ako 2 ľudia naraz.

Kedysi tu podobný chat bol, ešte za čias Pajaha a prvých pár dni to bolo celkom aktívne ale po čase to upadlo a všetci tam prestali chodiť, šak predsa keď si chceš s niekým písať o CH tak použí skype,icq,fb prípadne fórum...
# 25.5.2013 14.58
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Bajo, ještě že to nedopadlo jak u nás na hružce. Implementovali jsme Ajax chat nakonec tam chodilo víc lidí jak do hry. :D :D
# 25.5.2013 15.02
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
No neviem, skúsiť sa to môže ale myslím že to nebude mať žiadny význam.
Aj tak, je to na Gizmovi a pochybujem, že tu bude chcieť znova chat :)
# 25.5.2013 15.04
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

amfetamin:Santeo, ptala jsi se někoho, kdo by to mohl udělat že to tak jistě víš ?

Proč bych se měla někoho ptát? Přístup na web má DJ Miky a Pajah, jediní dva webmasteři, kteří by to sem mohli dát, ale (jak už jsem psala nahoře) oba sem nechodí a Giz nesvěří takovou věc nikomu jinýmu (podívej se do starších příspěvků a najdeš tam tuhle stejnou odpověď)

http://forum.chmatakov.cz/tema/12277-oziveni-nekterych-sekci-webu/str-2
Tady si např.přečti příspěvky..a hlavně ten od DJ Mikyho

A jak píše Bajo: když byl chat v provozu, nikdo tam nechodil a pokud náááhodou někdo, tak se tam psalo o kravinách a nebo tam byli dva lidi
# 25.5.2013 15.55
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Chat [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.