Chmatákov online


Fórum – Nápad

Fórum » Archiv » Nápad [zamknuto]

Qipko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Zdravím Chmatáky :-D
Napadlo mě co udělat něco jako v ostatních hrách , že by nešlo odlognout hned po kliknutím na křížek , ale začal by třeba odpočet na 5 s času než to postavu odpojí ?
Bylo by to lepší . . lépe by se zabíjelo a hlavně by se furt při souboji ' neodlogávalo ' .
Jestli to tu již bylo tak se omlouvám za nové téma :)
# 25.5.2013 0.23
[url]Obrázek[/url]

Stránky: 1 2

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
PRO, otázka pár minutek a hlavně, tento nápad má hlavu a patu, lams po odlogu, nemají šanci ... a tak to má být.
# 25.5.2013 1.28
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web
PROTI, chce to jako v OLDu kde radši neodlogli
# 25.5.2013 7.57
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Intel v OLDU? :D ty si nehrál ani test 826, tak radši zmiz ty ušounku :D ..

k tématu: bylo to tady X krát viď.. na pvp dobrý, ale co když si nějakej blbeček bude chtít zvyšovat ego na ostatních hráčích? :D hráči budou v zadku, páč nestihnout odlognout... když už tak třeba vymyslet nějakej pvp mód.. ale to tu už taky bylo, a nezrealizovalo se to :)
# 25.5.2013 8.40
8-)
www.hruzka.cz
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Ano,ano to by zas byla velká nevýhoda pro řemeslníky..
# 25.5.2013 8.48
:-[:-[:-[:-[:-[
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Jsem pro ..U řemeslníků bych ale udělal výjimku a nechal odlog stejný..U zbytku po 5 vteřinách..
# 25.5.2013 8.57
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Intel : v oldu sa neodlogávalo preto, lebo hra bola vyrovnaná, nebol mystik = nebol mut.
Teraz je mystik moc OP, nemá význam duelovať 800hp vs 200 a to už vôbec nehovorím o tom, keď máš ísť 3v3 resp 4v4.
# 25.5.2013 9.16
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Montik_obnova2
uživatel
SZ

Bajo:Intel : v oldu sa neodlogávalo preto, lebo hra bola vyrovnaná, nebol mystik = nebol mut.
Teraz je mystik moc OP, nemá význam duelovať 800hp vs 200 a to už vôbec nehovorím o tom, keď máš ísť 3v3 resp 4v4.


Přesně tak, dřív jsem s lovcem dával i mystiky... tyhle bonusy, muty, brouci... sou pěkný p*čoviny.


Ale k věci, udělal bych to tak, že pokud by někdo někoho zasáhl tak by se na něj vztahovalo těch 5sec, ještě by chtělo určit interval jak dlouho by platilo těch 5sec po zasáhnutí.
# 25.5.2013 9.28
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Montik : šak Brouk je to isté čo big lek, to bolo aj v old verzií a hralo sa s tým dobre. Vtedy sa malé lekárničky ani nepoužívali...
# 25.5.2013 9.34
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Je fakt, že asi nejférovější by opravdu bylo, že po posledním zásahu co dáš (né dostaneš) nemůžeš 5 vteřin odlognout..Vyřešilo by to všechno..



Naposledy upraveno: 25.5.2013 10.09

# 25.5.2013 9.47
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Huey
uživatel
SZ
Ale spraviť to tak že obaja by sa museli najprv zasiahnuť. Lebo keď bude mať nejaký Remeselník VIP a pustia sa do neho 2-3 hráči tak neodlogne.
Takže po zasiahnutí oboch hráčov a až potom by sa to začalo rátať.
# 25.5.2013 10.06
 
-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ
Jen dodávám... že po tomhle by jste už neviděli žádné ingame VIPka ;)
# 25.5.2013 10.33
ja nevjem uš
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Kdyby se to udělalo tak, jak sem psal , tak by se akorát změnilo to, že by nešlo už podělat hráče a pak hned odlognout, napadnout někoho a když se začne bránit odlognout, dát někomu provokativně ránu a pak hned odlognout, domluvit si pvp a když přestanu stíhat, odlognu..Bylo by to ve hře zas o něco férovější..
# 25.5.2013 11.08
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Musím souhlasit s Montikem, Muty a bonusy jsou opravdu hodně velké zvíhodnění pro Bojdy a Mistiky. Takhle už s lovcem nikdo nekillí.

Jinak se mi taky nelíbí novinka s levly. Jsem moc rád, že se Gizmo snaží, ale přece jenom jsou věci, které by do téhle hry zapadli mnohem lépe. A ještě jestli někdo dosáhne obrovského levlu oproti ostatním, tak to bude také hodně nevirovnané v boji například s nováčkem. Dále jsou hráči, kteří se třeba nechtějí ani zabívat killením chobotů pro XPčka. Kdyby to mněla být hra o levly, tak by to potřebovalo překopat úplně od základů.
Já si myslel, že je tato hra jedinečná hlavně kvůli povoláním a skillením každého samostatného skillu zvlášť.
Jediné co se mi v té novince líbilo bylo to, že Gizmo k ní plánuje i nějaké úkoly, to by podle mně chmatákov potřeboval už delší dobu. Třeba by místo killení chobotů mohli vzniknout speciální dungeony s monstry.
Místo levlů se mohl soustředit na využití nepouživaných povolání (pobuda, lovec a léčitel).
Když si to vezmeme tak už ani lovec se tak často ve hře neobjevuje, když se nedá vidělávat na hnědých a místo toho padá 80k z příšery, kterou není až tak těžké sejmout.
Na pobudu by se mněla přenést chemie a vytvořit nějaké nové druhy lektvarů, aby se to vyplatilo skillit a používat i jej.

Myslím si, že ty levly nedotáhne až tak k dokonalosti a nebude tomu věnovat tolik času.

Každopádně jsem rád, že se rozhodl pro hru aspoň něco udělat.
# 25.5.2013 11.19
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Taky se mi to levelování moc nelíbí. A to hlavně proto, že není celkově moc příšer na chmatu. A čekat někde celej den na jednom místě a jen po každém respawnu kliknout-zabít-a zase čekat, mi jako moc velká zábava nepřijde. Chtělo by to nějak dořešit to levelování (např. pomocí questů).



Naposledy upraveno: 25.5.2013 11.36

# 25.5.2013 11.33
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

pixee ::]Intel v OLDU? :D ty si nehrál ani test 826, tak radši zmiz ty ušounku :D ..

k tématu: bylo to tady X krát viď.. na pvp dobrý, ale co když si nějakej blbeček bude chtít zvyšovat ego na ostatních hráčích? :D hráči budou v zadku, páč nestihnout odlognout... když už tak třeba vymyslet nějakej pvp mód.. ale to tu už taky bylo, a nezrealizovalo se to :)




Hrál jsem už 1.4, tak pomlč ty pako ..
# 25.5.2013 11.33

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápad [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.