Chmatákov online


Fórum – Velmi nízká aktivita GM

Fórum » Komunikace se správci » Velmi nízká aktivita GM

Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Za poslední 2 měsíce jsem ve hře neviděl GM. :)
# 16.5.2013 20.42
 

Stránky: 1 2 3

Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
MoMo bude Quester & Sammyk GM a rozjedeme to :-D (na chportalu jsem měl luxusní Q :-P)

Všichni jste pro určitě?! 8-)
# 17.5.2013 19.47
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Nevieš:Ale tohle není na Gizmovy ale na GM ve hře tak si tady zase nezvětšuj EGO.



Podle mně to právě na Gizmovi je. Gm se jen tak nemůže rozhodnout, že chmatákov pořádně rozjede, ten tam je aby hru především hlídal.

Butcher.:Tady to už se tu řešilo asi tak milionkrát ale vy si prostě nedáte říct,Gizmo už pro chmat nic neudělá,už to pochopte,a i kdyby tady začli nějaký Questy apod.
Tak to lidi stejně nepřitáhne protože v současný době už jsou hry úplně o nečem jiném,než jen klikání 20 hodin do vody,ale vy to asi furt nechápete...
Zamyslete se a jděte se radši ven proběhnout,než tu řešit již dávno zaniklou hru..



Nevíš o čem mluvíš.
Nedávno jsem byl pár dní ve hře a byl jsem překvapen kolik hráču se tam najednou sešlo, aby si zablbli a pobili se mezi sebou. Ale jindy je tam prázdno.
V podstatě by Giz ani nic pořádného dělat nemusel, i když by se mohl taky trochu pobavit s námi.
# 17.5.2013 20.21
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Stačily by nové lokace a je to GM Q by potřebovaly Ano jsem pro moma na Chportalu byly mocné Questy
# 17.5.2013 21.33
ANTI JABKO POWA
Butcher.
uživatel
Ve hře: ButCHer
SZ Mail

Nevieš:Ale tohle není na Gizmovy ale na GM ve hře tak si tady zase nezvětšuj EGO.
Zaniklá hra to není ale je to o ničem kdyby tam byli Kill Q tak by lide začali hrát



To je tvůj názor,neberu ti ho :) stejně to dopadne tak že to bude všechno při starým,jako je to teďkon a nic se nezmění,zajímalo by mě kdy vám to konečně docvakne...
# 17.5.2013 22.39
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Kopírujte..:D :D
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Hralo by se to kdyby tam Q byli nejlepe kilici protože to nejvíce lidi baví a ne furt kopací je to blbost každý má 5 milionu učtu rozhazených po mapě a každý to jen tak lehce vykope
# 17.5.2013 23.03
ANTI JABKO POWA
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Lokace? K čemu? Vždyť je mapa tak velká, že už teď se tam lidi nepotkaj...
# 17.5.2013 23.11
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
No ale nějaká zabavná že by tam byli třeba přišery atd ... nové skily
# 17.5.2013 23.14
ANTI JABKO POWA
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Hru máte takovou, jakou si ji uděláte. Jste špatná generace. Generace lidí, co zapomněla jak se bavit. Pořád jen čekáte, že budete baveni. Chyba.

Chmat jak je je ok. Uměl bych si představit mnoho věcí, které by snesly opravu / úpravu, nicméně nevidím skoro nic, co by bránilo zábavě. Tak si zábavu vymyslete a jen si nestěžujte, že vám ji hra sama nenaservíruje!

GM má udržovat hru v chodu, to že dělal Questy je od něj hezké, ale nemáme právo to vyžadovat. A jak už bylo řečeno VIP věcí je ve hře až dost.

Jasper: Neviděl, protože je všechny mají Mario a Lístek v bance :-D

MoMo: Kde ty se tu bereš? :-D
Jestli máš nápady, do toho. ;-)
# 17.5.2013 23.48
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Nemusí to být nutně Q o vipka stačíly by užitečné věci jako kulasy atd
# 18.5.2013 8.50
ANTI JABKO POWA
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Nevieš: To by se ale do hry musely nejprve nějaké s užitkem přidat.

Gizmo koncipoval VIP schválně tak, aby nezvýhodňovaly. Jde tu prostě o to, že sice budeš mít pěknou věc (původně za Kč), ale zamezí se tomu, aby sis za peníze udělal neporazitelnou postavu. Teď, proto že už se nedají koupit, je to trochu jiné kafe. Princip je ale stejný.
# 18.5.2013 9.25
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Já myslím, že první VIP nevznikly tak, že je Gizmo zamýšlel

BTW si divnej, nemají právo to vyžadovat? Od kdy ty máš právo vyžadovat jídlo které si neudělal třeba?
# 18.5.2013 22.56
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web

MAK:xD Já myslím, že první VIP nevznikly tak, že je Gizmo zamýšlel


Já bych teda řekl, že už od začátku bylo v Chmatu několik věcí exkluzivních i když většina dnešních "VIP" opravdu původně šla normálně koupit. Ale co už.

MAK:BTW si divnej, nemají právo to vyžadovat? Od kdy ty máš právo vyžadovat jídlo které si neudělal třeba?


No právě že to právo nemáme. Ale přečti si ty posty. Všichni se tváří, že je to od GM lenost nebo neaktivita. Přitom to, co mimo údržby chodu hry dělal byla jen přidaná hodnota a tak se na to musí nahlížet. Všichni místo toho aby řekli: "GM je fajn, dělal Questy." řeknou jen: "GM je nanic, protože už Questy nedělá." No není to na hlavu?
# 19.5.2013 11.55
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
El_Diablo
uživatel
SZ
Dělají se pořád nové všci na serveru,ale pro koho? Pro 5 lidí denně? Kdyby se tu dělali alespoň ty Q a GM by byly více aktivní,tak sem přejde i více hráčů,když jde o vipka v Q,není to jenom o vipkách,nemusí tam být jen vipka,mužou tam být nějaký věci,chk,je to o spestření hry,aby sme se všichni sešli a užili si trochu zábavy.. Udělal bych zpět CHTS a dal bych 1 Q a 1gm CHTS by se stral o pořádek o skill afk a pod. Quester by pochopitelně dělal Q a různé akce a GM by se staral o různé poruchy v serveru,nastavoval skiny a pod. ;-) 3-(3-(
# 20.5.2013 14.06
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Ano, a dopadneme jako již příslovečné Jabko.

Řeknu to znova. Naučte se bavit. ;-)
# 20.5.2013 14.11
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Bože furt jenom questy :D:D Proč?
# 21.5.2013 18.56
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3

Fórum » Komunikace se správci » Velmi nízká aktivita GM

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.