Chmatákov online


Fórum – Maturita

Fórum » Diskuse mimo mísu » Maturita

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Je tu někdo se zkušenostmi se státní maturitou z minulého roku a je ochotný se podělit o zážitky? Případně můžete napsat i o svých školních, ale ty mě tolik trápit nebudou :-)
# 3.4.2013 14.51
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2 3

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Státní maturita = pro debily xD to vůbec neřeš to nejde nedat
# 3.4.2013 16.33
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
MAK: Divil by ses, jak snadno se dá zkazit. Nesmí se to hodit za hlavu úplně. Je ale pravda, že projde každej.

Koly: Neměj obavy. Věnuj přípravě kolik je třeba a dáš to levou zadní.
# 3.4.2013 16.35
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Loňský maturity měly dvě varianty obtížnosti, lehkou a těžkou, takže jsi si mohl vybrat. Přestože si hodně lidí vybralo lehkou, vyhořeli z češtiny a hodně jich to neudělalo. Sloh posuzoval totiž každý profesor jinak a pak si děti podávaly odvolání právě kvůli češtině a dost lidí se z toho důvodu nedostalo ani na vysokou, protože posoudit odvolání zabralo dost času a náhradní matury byly až v září.

Právě proto, že to loni hodně lidí neudělalo, byly letos zrušeny ty dvě varianty a je už jen jedna obtížnost. Pokud na to trošku koukneš, tak to dáš v poho lol, jsi inteligentní :-P
# 3.4.2013 18.02
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Já jen vím, že byl velký problém minulý rok se slohovkami, protože měl cermat zase trošku pomatené zadání a nesrovnaosti se slohovými útvary.. Co se týče matiky (kterou mám jako druhou), tak to je víceméně látka z deváté třídy O_o
# 3.4.2013 19.14
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ano, to jsem myslela, ty slohovky :D. Když dělal zkušebně ty testy šéf Cermatu, tak vyhořel taky :D Matika byla v pohodě i loni :-)
# 3.4.2013 19.17
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Taky mě to čeká tento rok a už to chci mít za sebou. Maturovat budu jak z M tak i z ANJ, jelikož následně na VŠ s M nebudu muset ke zkouškám. Co se týče M, tak mi příjde, že minulý rok byla zkouška lehčí než verze, kterou teď dali jako testovací na jaro. Uvidíme s čím příjdou na ostro.

edit: Tak slohová práce je záležitost sama o sobě, jelikož záleží na každém co vlastně bude psát a jak si s tím poradí. Jen přece výběr je z 10 témat, takže chce to mít preferenci, do čeho půjdeš a jít do konce. V žádném případě si v půlce zkoušky rozmyslet své rozhodnutí a dohánět něco na poslední chvíli.
# 3.4.2013 19.27
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Slohovka jsem šel čistě za úvahou, téma bylo něco s Rituálama v našem životě .. Absolutně jsem nevěděl o čem psal, ale nakonec jsem dostal 2 ze slohovky :D Akorát jsem se vykašlall na čtení knížek a pak to taky tak dopadlo :D 2 body :D
# 3.4.2013 21.57
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Slohovka pro mě jednoznačně příběh.. pokud člověk udělá zápletku a nějak to logicky uspořádá nemůže mít nic horšího než za 3.
Matika věřím, že může bejt problém.. ale dá se natrénovat. Určitě to ale není učivo 9. třídy.. přímky, kombinatorika, pravědpodobnost, trigonometrie, sinus cosinus tangens vektory.. nic z toho fakt není 9. třída (reaguju na poslední test od cermatu alá maturita na nečisto)

Fabo: A řekl si tam aspon něco? :D
# 3.4.2013 21.58
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jo, řekl .. věděl jsem obsahy, neuměl jsem rozbor umělecký/neumělecký text :D:D Takže tak a jí zajímalo hlavně toto, takže zlatý bludišťák a šel jsem :D
# 3.4.2013 22.00
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Takže si propadl? :D
# 3.4.2013 22.03
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jaak pravíš :D .. Minimum byly 3 nebo 4 body myslím, já měl dva :D
# 3.4.2013 22.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Dpc.. z týhle ústní sračky mám nejvíc strach no..
# 4.4.2013 22.37
 
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ

MAK:sinus cosinus tangens


Já jsem v devítce a zrovna tohle děláme :D
# 6.4.2013 14.05
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Hlavne neposrat ty rozbory a vedet neco o autorovi a o obdobi a mate to v kapse, chlapci :)
# 6.4.2013 14.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Mr.Barth:

MAK:sinus cosinus tangens


Já jsem v devítce a zrovna tohle děláme :D


Kez by na stredni byl ten sinus co je na zakladce..
# 6.4.2013 15.10
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse mimo mísu » Maturita

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.