Chmatákov online


Fórum – Váš telefon

Fórum » Diskuse mimo mísu » Váš telefon

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Jaký máte telefon? Napište nám Vaše tipy, triky, užitečné rady.

Huawei Ascend G300

Náhled


Tento mám já. Mám ho krátce, a proto budu rád za každou radu, doporučení atp. Vybral jsem si ho převážně kvůli jeho ceně a výkonu, jelikož za poměrně nízkou cenu získate IMHO "kvalitní" telefon a jsem s nim spokojený.
# 18.3.2013 15.45
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
lollol tak asi měním názor, už spokojen nejsem.. nelze mi zapnout celkově WIFI :-D kur*a, nějaká rada?
# 19.3.2013 17.35
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
resetuj ho xD
# 19.3.2013 18.13
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Nepomáhá nic, obnovím to do začátku.. Vymrdaný androidy...

EDIT: Ani tohle nepomohlo, kdyby jste si s tim někdo věděl rady tak prosím poraďte, díky.
# 19.3.2013 18.18
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Zapneš wifi v nastaveniach a čo sa stane?
# 19.3.2013 18.30
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
No nenaběhne, a když jí zapnu přes horní lištu, tak napůl zezelená a po chvíli opět zbělá.. :-!
# 19.3.2013 18.48
 


SZ

Máš ho koupený v místě bydliště nebo dovezený z USA příp. jinde?



Mám ho kúpený v mieste bydliska. :-)
# 19.3.2013 18.53
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

WwESt:

3Kacenka3:Iphone 5, mám ho pár dní, takže zatiaľ moc neporadím lol



Úplne sračky IPHONE ... Radšej by som bral Samsung galaxy s3 lepšia cena a lepší mobil.

JA mám Samsung galaxy Ace :D 8-)


iPhone je 'sracka' Opravdu?
Vem si ze Samsung je odlitek z plastu takze se nediv ze je tak lacinej, iPhone je sklo a zelezo, ktere je brousene diamantem. Je to kvalitni prace. Takze jen proto, ze je tolik peckovej nemusis ty dissovat ;)

Jinak iPhone4 :-[
# 19.3.2013 19.36
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek


SZ
Mam 3 roky iPhone3 už nechytim wifi nad 5 metrů od zdroje nefunguje mi pár... pár pixelů občas to zapnu až na pátej pokus a skoro to nemůžu ani zamknout proože mi vypadlo tlačítko. ;) Řeknu to takhle je to od Apple a odolnější mobil jsem neměl a to by se dalo říct že tento mobil toho víc napadal než ukázal :D
# 19.3.2013 20.28
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
čichám marketing applu aneb zblbé děti? :D

Jasný, iPhone je mobil za 25 000 a má vyladěný systém. S3 je mobil za 10k (teďka se snižuje cena kvůli S4) a novej Android je taky vyladěnej, kámoš ho má a v životě jsem ho neviděl s ním nijak manipulovat. Ale ne.. Apple prostě děcka blbnul a oni budou říkat jak je iPhone super přitom to je předražená šunka se super marketingem kterej vám natluče do hlavy blbosti.. řekněte mi 5 důvodu proč mít iPhone a ne S3 (nedívejme se na vzhled ten je invidiuální a je to zase ovlivněné marketingem viz. Nike, jehož boty musel mít v nedávné době každý, asi trend)

BTW osobně jdu do Chinese power - Huawei Vision za 2500 kč jsem ho kupoval novej : ) asi tak.. moc prachů nemám takže ideal a to pařím 3D hry typu Shadowgun, GTA Vice City a tak :P

BTW Vobey: Všechno je z plastu. Proč asi? :D Plast je dobrej odolnej. Nedávno jsem seděl na Davis Cupu a 3 lidi v jiných řadách a každej měl prasklej displej an iPhonu, náhoda? Nemyslím. BTW můj mobil za 2500 kč má celohliníkové záda, jako iPhone, wau, to je cool čo? To jsou takový sračky. BTW klávesnici máš plastovou myšku máš plastovou všecko máš plastový.. proč to asi není hliník.
# 19.3.2013 20.32
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Maku, jak jsem psal vyse, mam SGN I a v porovnani z IP (4-5) je tento mobil o neco horsi, usoudil jsem to dle obcasneho seknuti. To sr na IP nestava, a hlavne jde o to, ze na Galaxy delaji strasne shit zadni kryty, mam telefon pomerne chvili a zadni kryt mam skoro prodreny kvuli tomu ze ho pokladam na dreveny stul? :-) super.. A samotny zadni kryt stoji 3 kila :-D
# 19.3.2013 21.49
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Kamosovi dneska na lavici spadl iPhone a crack mu celej displej.. kvalitka xD

A druhej kamos s iPhone 5 si stěžoval, že je nevyladěnej ještě ten iOS 6 že se mu tam něco seká/blbne už nevím co to bylo..
jen se mi potvrdila "kvalita" iPhonů aneb cpeme dětem co si myslíme, ony si to budou myslet taky.
# 20.3.2013 14.25
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Ale ja to porovnavam s mym SGN a je to neskutecnej rozdil, taky znam 2 lidi co vlastni SGSII a prasknul jim display pri prvnim padu, nastesti muj prezil asi 7padu uz :-)
A v IP platis dost znacku, ale samsungy jsou jen okopirovane IP ktere jeste nejsou tak vymakane.. jedinej postreh muj v crm je lepsi Samsung jsou barvy a jas..:-O:evil:
# 20.3.2013 15.15
 


SZ
Když už se tu rozebírá nekvalita iPhonů tak bych chtěl podotknout že cca před 4 dny byla aktualizace Androidu a dvou mým známým se mobil od té doby nezapl a musí měsíc čekat na opravu/náhradu prostě mobil za 12k a ze dne na den nefunkční a ono věci od Apple jsou pro lidi kterým mobil nepadá to už jsem zjistil dávno takže si přece nemůžete stěžovat že když vám mpbil spadne a rozbije se že je to chyba výrobce ;)
# 20.3.2013 15.16
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
MAK, ono je celkem logické, když ti spadne tvrzené sklo na zem, že se ti rozbije. Ať už u samsungu, sony, nebo u něčeho jiného. Ty skla sou odolné proti poškrábání, nikoliv proti pádu.
# 20.3.2013 15.28
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Grand Master, přesně!!! Neskutečné problémy jsou s aktualizacemi androidu, pořád... Poprvé mi přestalo fungovat psaní sms mluvením, a teď tohle, je to všechno prý kvůli aktualizacím..
# 20.3.2013 16.41
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Diskuse mimo mísu » Váš telefon

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.