Chmatákov online


Fórum – WebGame Chmatákov

Fórum » Archiv » WebGame Chmatákov [zamknuto]

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Napadl mě takový crazy nápad.Co takhle udělat chmatákov i jako webovou hru .Např. Nastavim si 5 hodin těžbu.Až se po 5ti hodinách podívám tak sem např.natěžil 56 uhlí,82 krystalů,72 zlaté rudy.Potom bych to každý prodal.Výdělek by byl např.-520 chk.Na začátku by jste si mohli zvolit povolání jaké jsou v chmatu.Např. řemeslník.Ten by si koupil brokovnici za 900 chk potom by si koupil vylepšení ruzná a udělal by brokovnici se zaměřovánim a dal by ji do obchodu...obchod by fungoval něco jako tržiště v gladiatusu.Dáte tam věc za určitou částku a na jak dlouho tam bude.Potom někdo bude se dívat po obchodech a uvidí tu brokovnici a koupí ji...a od staří 10 se může začít bojovat...systém taky jako v gladiatus..:-D..myslím že by to bylo dobré a zároveň by to udělalo reklamu chmatu...:-Da našel by se sponzor:-Dkterému se hra bude líbit..a bude podporovat chmat server a gizmo na server bude mít peníze takže to bude OK...a ještě by se mohli přidat chmat kameny..které by se kupovali za realné peníze a gizmo by opět dostal peníze na chmat...:-D
# 13.12.2007 13.16
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
JFK: A kdyby jste měli milion peněz a byly by tam jen zbraně co by ste dělali?Killovali,Killovali,Killovali,Killovali,
# 17.1.2008 15.52
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Zbraně klidně neuvedu, když mi podáte lepší podklad :-) Všechny nápady jsou vítané. Hlavně mi najděte podklad, který nahradí (killování) :-)
# 17.1.2008 15.56
 
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Závodění na chobotech?:-D
# 17.1.2008 16.02
 
big smoke
uživatel
SZ
Já jsem pro. :-) Jen doufám, že to bude na úrovni. :-)
# 17.1.2008 16.04
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
JFK: blbost, když to bude textovka...
# 17.1.2008 16.05
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Pokud čtu dobře, současný systém se zbraněmi a questy by nemusel být šptný... no uvidíme :) Jinak nepřijde vám torchu hloupé napsat "Proti!3-(" Bez udání důvodu? Jinak stejně už to nemá cenu, áč hra bude a jsem celkem rád...
# 17.1.2008 16.09
 
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Sou i textovky závodení. Kde si tunís auto a tady bys mohl tunit chobota. Ale je to bost zbraně jsou lepší...
# 17.1.2008 16.10
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Systém Top hráčů i Top klanů bude založen na bodech, jenže nevím, jak se ty body budou získávat, takže pište další návrhy.
Závody na chobotech to určitě nebudou lol
# 17.1.2008 16.20
 
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
utracení 100CHK = 1 bod
za 1 kill red = 1 bod
za 1 kill blue = -1 bod
# 17.1.2008 16.26
 
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
No jako ale je to zbytečné ale když se stím ciby chce dělat ... Pro někoho to bude fajn a pro někoho ne :)
# 17.1.2008 16.27
Obrázek
Obrázek
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Pro ty co ne to nemusí hrát...
# 17.1.2008 16.28
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Mohloby to být dobrý...;-)
# 17.1.2008 16.32
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Takovej dotaz – jak se to bude hrát? Bude to textový? Grafický? Na tahy? :)
# 17.1.2008 16.36
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Textový...;-)
# 17.1.2008 16.37
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Propojení textove formy s grafikou. Na tahy to asi nebude, hra bude soustředěna na jednotlivce. Další návrhy,nápady pište :-)
# 17.1.2008 16.39
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » WebGame Chmatákov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.