Chmatákov online


Fórum – Příšera – Lagy

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Příšera - Lagy [zamknuto]

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Zdravím
Nešlo by nějak změnit rychlost mávání křídly protože to strašné laguje server podle mě to je tak protože čím blíže jste příšeře tím máte větší lagy:'(

Odpověď od Gizma jsi dostal, lock/Sant
# 15.3.2013 8.42
ANTI JABKO POWA
Gizmo
autor hry
SZ
Lagy nemají nic společného s příšerou (to je jen animace), je to problém celého serveru - linka je a bude přetížená ještě cca 48 hodin.
# 15.3.2013 9.27
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Zdravím Gizi, on má ale tak trochu pravdu že co se týká animací laguje to jak sviňa. U nás si hráči hlavně stěžují například na lagování krve a generování částic blesků z bleskovek při killení. A opravdu stím mám problém i já a to nemám za počítač žádný peklostroj a server běží na virtálu (dobře nadimenzované na serverech od DELL) co je vytížen z 1/3, linka 100/100 dokonce jsme měli i pro test 5Gbps. Takže na těch animacích asi něco bude no.
# 15.3.2013 10.28
 
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
řekl bych že ty animace laguji celkem dost ta nová krev stříká moc a když jsou celkem kilingy jsou i celkem lagy a i draka co se dá získat rozklepnutím vajička s draka animace je moc rychlá chtělo by to trošku všechny animace spomalit
# 15.3.2013 11.02
ANTI JABKO POWA
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Tak to jsou lagy PC, to se serverem nemá nic společného. Server jen klientu podá příkaz ať spustí animaci příšery. Vektor ja na grafiku náročný. :)
# 15.3.2013 13.44
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Gizmo
autor hry
SZ
To ano, krev může na některých PC dělat problémy, ale ne příšera a křídla, to s tím nemá co dělat.
Tenhle problém je jiný - linka je přetížená a stav připojení je velmi špatný a bude ještě cca den a půl.
# 15.3.2013 16.15
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Na starém počítači jsem mněl lagy když kolem mně proletěla příšera, nebo když do někoho uděřil ten vektorovej blesk. Hraji teď 2 dny (na new pc) a na lagy si stěžovat nemůžu, mněl jsem lagy asi jen minutku a to byla moje chyba.
# 15.3.2013 20.04
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Příšera - Lagy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.