Chmatákov online


Fórum – Sčítání bonusů na zbraních

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Sčítání bonusů na zbraních [zamknuto]

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ahoj, zajímalo by mě, jak je to se sčítáním jednotlivých bonusů na zbraních.
Mám pumpovací brokovnici, na kterou jsem přidal zaměřovač (ten by měl přidávat bonus +9dmg) a bonus +9.
Základní hodnota této brokovnice je 30dmg + 9dmg za zaměřovač + 9dmg bonus - to je 48dmg. Nicméně brokovnice bere pouze 39dmg.
Proto by mě zajímalo, jestli je vůbec možné tyhle bonusy sčítat a nebo jde o chybu ve hře.
Díky.
# 28.2.2013 1.04
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Holá pumpa bez zaměřovače a bonusu bere 20 a ne 30, jak píšeš.
# 28.2.2013 2.02
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
No...ono je to na tý pumpě trošku jinak. Pokud teď půjdeš, koupíš pumpu a někoho trefíš, ubere mu to nějaký počet hp. Přidáš na ni zaměřovač, zasáhneš a ubereš zase nějaký počet hp. Dáš bonus a opět ubereš nějaký hp. Takže celkově to ubere např. 56 hp.
Pokud obětuješ peníze a půjdeš koupit další pumpu a zasáhneš někoho, tak to ubere úplně jiný počet hp než předtím, stejně tak, jako když zasáhneš i se zaměřovačem a pak i s bonusem. Celkově to bude třeba 64.
Takže nikdy (když budeš mít třeba 5 pump se zaměřovačem + bonusem) nebude ten počet stejný, pokaždý to bude jinak...
Třeba u kulasu je to pořád stejný, ten bere bez bonusu 19, ale pokud máš bonus 10, tak bere 29. U tý pumpy je to pokaždý jiný..Je to náhodný..

Btw: taky rozhoduje to, jaký ten dotyčný, kterýho zasahuješ, má odolku a taky to, co má na hlavě, protože čepice funguje jako štít a každá má jinou hodnotu (po lognutí ji musíš sundat a nasadit, aby to šlo) + taky taktika, kterou máš, protože ta zvyšuje šanci na kritický zásah (ten je vyšší, než normální)..

A ještě jedna zásadní věc: dmg je úplně jiná, když střílíš na zvířata a úplně jiná, když střílíš na hráče, proto nemá význam si brát zbraně s bonusem na zvířata, protože to nefunguje. Tzn.že pokud jsi střílel na zvíře, tak ten výpočet máš správně - pumpa bere 30 + zaměřovač 9 = 39. Bonus na to nemá vliv.
Stejně tak nejde ani bonus na dýku a bojovku, sice ho nastavíš, ale není funkční
# 28.2.2013 10.15
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Tak jsem to otestoval a i podruhé bere pumpa i zamerovač uplně stejně (30+9=39). Nicméně netušil jsem, že bonus nefunguje na zvířata, takže už jsem v obraze čím to bylo. Proto prosím o LOCK a Santeo znovu velké díky. ;-)

Není vůbec za co :-) /Sant
# 1.3.2013 12.11
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Sčítání bonusů na zbraních [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.