Chmatákov online


Fórum – I am BACK

Fórum » Diskuse mimo mísu » I am BACK

N!tr0
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ehm takže zdar,
Jak už jste si mohli přečíst z názvu topicu vracím se opět k této komunitě.
Dříve jsem vystupoval pod nickem Fachy. Začínal jsem hrát na začátku roku 2007 a dal jsem si pauzu od roku 2009. Řekl bych že 4 roky je dlouhá doba a jen při prvním pohledu vidím , že se toho tu opravdu hodně změnilo. Takže , prosím vás , nechtěl by mi někdo aspoň objasnit , co se tak s CHO teď děje , dělo , jestli je tu ještě nějaký OLD hráč , nebo komunitu jako u všech her nahradily 12 letý děti , který umějí akorát nadávat ?

Díky a doufám , že si to budu užívat jako před těmi 5 lety
# 21.2.2013 13.46
Jméno a tvář nejsou důležité....
Důležitá je myšlenka a názor !

Máš přátele , jsi fajn
Máš nepřátele , fajn něco už jsi dokázal :-)

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Napíšu ti to hodně zkráceně :-)
Za ty 4 roky se změnilo strašně věcí, je pozměněná částečně grafika hry, jsou nový dovednosti, efekty ve hře, itemy, nový skiny od novýho grafika a opraveno obrovský množství bugů.
Co se týká hráčů, kteří hrávali dřív, tak tady už nikdo z nich nehraje, poslední ,,mohykán a inventář ve hře,, byl john :-) Jinak hráči jako pála, Exodus, Vrak atd. už skončili..
Ve hře není ani Chmazka, ani CHBI, ani CHUJ, ani CHTS, jen GM.
Jsou nový zvířata a pár nových VIP věcí. Je rozšířená banka, zrušená chráněná zona, nejde už pálit choboty za 400 :-) a můžeš jezdit po chmatu i na mamutovi :)

Všechny novinky jsou na webu od Gize popsaný, tak na to jukni.
Hodně hráčů skončilo a už zde nehraje tolik lidí jako dřív..to je jediný negativní. Jinak klobouk dolů před tím, co je ve hře novýho za ty roky..
# 21.2.2013 16.22
 
N!tr0
uživatel
Obrázek
SZ Mail
JoJo , moc díky za INFO , musím se kouknout na ty novinky , protože jsem logl do hry a koukal jsem jako péro z gauče :-) Je velká škoda , že všichni staří hráči už nahrají , protože tak 5 let zpátky tu byla opravdu nabitá , pestrá a vtipná komunita a jak tak teď projíždím topici na fóru , tak vidím , že to tu celkem upadlo. Škoda , třeba se jednou k "starým dobrým" časům vrátíme
# 21.2.2013 18.09
Jméno a tvář nejsou důležité....
Důležitá je myšlenka a názor !

Máš přátele , jsi fajn
Máš nepřátele , fajn něco už jsi dokázal :-)
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Nikdy sa k tým starým časom nevrátiš, tí ľudia čo to hrávali, na to už nikdy čas ako predtým mať nebudú...
A hm 2007 - 2009 a vôbec si ťa nepamätám pod nickom Fachy, takže si asi moc nehrával či ?:) A ver tomu že pamäť mám dobrú :D:D
# 21.2.2013 18.21
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Je super že se vracíš, pamatuju si na tebe, sice jen tak "že si hrál", ale pamatuju :-)
# 21.2.2013 18.27
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Kdybys něco ve hře potřeboval, tak klidně napiš. Jsem tam celkem často. Pod jménem Dvoulístek (vlastně pod vším co má ve jménu lístek). Jinak pár fajn lidí ještě hraje (ano pár jsou dva). Ale jestli se i tak rozhodneš zase hrát, tak parťák na příšeru a pod. se vždy hodí. ;-)
# 21.2.2013 20.31
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Popravde? Tady uz neni o co stat :)) Komunita neni ani z malinke casti, jak byla kdysi a od toho se vse odviji :))..
# 22.2.2013 6.51
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Nemyslím si, že důvodem, že staří hráči přestali hrát je čas. Třeba já mám času plno, ale tahle hra mi zkrátka nemá co nabídnout. Gizmo ji sice stále vyvýjí a vylepšuje, ale ruku na srdce, co je to za vývoj? Hra existuje už X let a v podstatě nic podstatného nepřibylo. Opravy bugů jsou sice chvályhodné, ale to množství klobouků a já nevim jakejch kravinek eště...to není pro mě vývoj hry. Hra už řadu let nenabízí prakticky nic nového. Něco, co by si udrželo hráče a nebo přitáhlo nové. Kdykoli se podívám na web, tak je online tak 8 lidí. A co tam dělají? Těží kameny a chytají ryby. Jednou za čas se někdo vydá zničit nějakou příšeru s miliónem životů, aby mu z ní vypadl zase nějakej item. Když se podíváme na ostatní MMORPG, tak tam je jejich podstatou plnění úkolů, kdežto tady těžba kamenů, nošení klobouků a jízda na chobotech. Bez urážky, ale tohle nikoho nemůže bavit moc dlouho.
# 22.2.2013 10.13
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Chmat není a nikdy nebyl jako ostatní MMORPG 8-)
A stejně ho lidi hráli :idea:
# 23.2.2013 22.24
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Jo, ale jaký lidi a kolik? Co chmat znám, tak jeho úroveň stojí za starou bačkoru. Gizmovi všechna čest za jeho práci a snahu, ale podle mého by se jeho vývoj téhle hry měl ubírat úplně jiným směrem. Když přijde po měsíci update ve stylu, že přibyl novej klobouk ve dvou barvách, tak to skutečně není nic moc...do nekonečna přidávat jen obrázky. A co ty nevyužité prázdné lokace? Kdyby byly nabité questama, lidi by tam chodili a ne jen trapně chytali ryby na první obrazovce, kde se zrodí...
Myslím, že za ta léta tu padlo návrhů na questy dost a ne všechny byly k zahození.
# 24.2.2013 0.04
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
CH2 sa mi zdal byť konečne na dobrej ceste a možno z toho raz mohla byť celkom pecka hra ale tento CH je nuda. Tá hra by mohla mať velký potenciál ale keď Gizmo na to nemá čas, tak to dopadlo tak, ako to dopadlo.
# 24.2.2013 1.10
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
K. Kryl: Souhlasím s tím, že by mi bylo mnohem milejší obnovování, upravování a oživování už existujícího obsahu (zmíněné "prázdné" lokace nebo i třeba nepoužívané předměty) než přidávání nových. Například Pátrání se dost seklo. Kdyby se to samé přidalo do Všímavosti, která je pořád nevyužitelná, určitě by to bylo zajímavější. V tomhle ohledu se mi naopak velice líbil update Sběračství. Chmat ale byl spíš o komunitě a legraci, ne o tuně questů a samozábavných prvků.
# 24.2.2013 19.27
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
N!tr0
uživatel
Obrázek
SZ Mail
S Malým Johnem souhlasím , Chmatákov držela hlavně ta skvělá komunita , ve hře byla zábava , dalo se vydržet hrát třeba 3 hodiny a víc. Jenže ta zábava časem vyprchá , když nebudou žádné nové updaty ( pouze v podobě opravy bugů) a žádné akce , komunita po čase upadne. V tomhle ohledu bych se více přiklonil k CH2 , byl inovativní , tuna novinek , ale jak jsem tak prohledával fórum a novinky , pozastavil se jeho vývoj.
Jenže co bychom také mohli čekat , ve hře je nás normálních tak 20 - 30 ( né-li méně) , kteří si chtějí normálně zahrát , normálně se pobavit , jenže zbytek jsou spameři a další taková "havěť" . Myslíte , že to Gizma stále baví se s nima **** ( pardon ) ?
Proč by měl dělat hru pro děcka , která si neumí normálně zahrát ? A uzamčenou hru pro 30 lidi přece nemůže :D
# 27.2.2013 6.40
Jméno a tvář nejsou důležité....
Důležitá je myšlenka a názor !

Máš přátele , jsi fajn
Máš nepřátele , fajn něco už jsi dokázal :-)
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Gizmo chmat vyvíjí, protože ho to baví, i když mu poslední dobou mnoho času na vývoj nezbývá. Chuť mu berou ti blbečci, co si stěžují na kraviny a chovají se jak malá děcka.
Co na to říct? Inu, je na nás, jak to bude pokračovat. Musíme se snažit ;-)
# 27.2.2013 12.34
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

N!tr0: Jenže ta zábava časem vyprchá , když nebudou žádné nové updaty

No...s tím moc nesouhlasím, dřív bylo taky minimum updatů a hrálo se jak o život...:-)

N!tr0:ve hře je nás normálních tak 20 - 30

Hooodně uber, to nebývalo ani když byl full server :P
# 27.2.2013 12.42
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Já už taky nějakej ten rok nehraju a to jsem byl dost aktivní hráč cca před 3 lety...
Bohužel většina lidí odešla, začali tu hrát idioti a už tu nemělo cenu hrát.
Těžit celou dobu kameny a sem tam někoho zabít každého už omrzela.
Kdyby tady zůstala stará komunita tak bych asi ještě hrál, ale takhle to nemá cenu...
Nebaví mě hrát na serveru, kde jsou na celém serveru 4 lidi a to ještě nějací 10 letí parchanti...
# 28.2.2013 9.56
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » I am BACK

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.