Chmatákov online


Fórum – Zase chmat off :(

Fórum » Archiv » Zase chmat off :( [zamknuto]

LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ahoj lidičky tak jsem zase začal po dlouhém off servru na 98% hrát z5 chmat ofik ale hrál jsem asi jen 1 měsíc max. škoda že zase nejde.Mohl bych se Vás zeptat kdy zas bude online?Moc mě ofik baví chmatjabko mě nebaví jsou tam moc děti dostanou v pvp či nevím a hned lama lama.Ofik je něco těžšího a to mě baví více.Jde to pomalejc a jsem více napnut než na chmat jabku kde je povolen afk skyll seká se to a je to oničem :( A 100% jakýkoliv schopnosti vyskilím za 2 hodinky. :( Byl bych moc rád kdyby jste mi odpověděli kladně a server byl zase online jako vždy.Hrálo tam dost lidí než se stalo že ofik nešel cca 1 měsíc plno lidí to přestalo hrát :( .Taky jsem chtěl přestat ale moc jsem se nudil tak jsem jednoho dne zapl chmat ofik a byl jsem štasten až do té toby než zasee byl off :( . S pozdravem Rock Star°



Naposledy upraveno: 14.2.2013 18.27

# 14.2.2013 17.58
 

Stránky: 1 2

Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype

Bajo:Kto je moon? :) a CH.T.S v starých dobrých časoch nebolo tak neklam sám seba že si ich zažil...



No to CH.T.S Byly, asi když pamatuju Noobu Kubu, palandíka a Kuba 4ewer. a i Sewera ale to nevim jestli byl CHTS.. Tak tady nedělej že chts nebylo..
# 22.2.2013 19.28
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Jasper: Když mi dáš peníze, tak proč ne :-D
Santea: Napsala si to úplně přesně ;-) Právě taky dost lidí přestalo hrát potom, co se začali opravovat bugy, to také o něčem svědčí..
Fejku, to máš pravdu, ale ta doba není tak dávná, on myslí ještě hlubší kořeny :-)
# 22.2.2013 19.34
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Corey:... dost lidí přestalo hrát potom, co se začali opravovat bugy, to také o něčem svědčí..

V té době se našlo pár hňupů, kteří tak zprasili hru, že byly neustále rollbacky a kvůli tomu skončilo nejvíc lidí, kteří se už nevrátili, protože přišli o hodně věcí a už nechtěli skillit pořád dokola znovu..
# 22.2.2013 20.42
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To si nemyslím, aspoň já jsem hru bral vždy jako oddech a nebylo to pro mě jen o skillech, spíše o bitkách v chráněné, o lidech, podělávkách. Posledním rokem začlo hrát více jabkařů a ostatní odešli, je toho škoda. Ale až jednou budeme vyprávět svým dětem o CH, to budou vzpomínky, začátku, když si byla ráda za to, že se ti přidalo +1% u rybaření, ochočování, s Coreyem celou noc bez spánku na ch, jo to byly časy.
Noční questy co pořádal John, prostě pecka :-)
# 22.2.2013 20.49
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jj, hodně lidí mělo clicka i na přihlášení :D, včetně mě :P..My logli večer s johnem a pak se rozloučili s hráčema, když šli spát a když nás tam ráno viděli, tak byla otázka: vy jste tady zase? A my na to: ne-e my jsme tady ještě :-). Taky 2,5 tisíce nahraných hodin měl asi málokdo :P Pařmeni jsme byli velcí ..:-)
# 22.2.2013 20.54
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Fejk : Ale ty si povedal že si zažil staré dobré časy, a hentí hráči a CHTS čo vtedy bolo o ktorom ty hovoríš vôbec do starých časov nepatrilo...

Imo staré časy : Chmatparta vs antichmatparta (niker,hecticus,palda)
alebo ešte staršie chmatparta vs psYcho, deleter, kokoten a podobní páni...
Všetko ďalej už bolo zle :) a z momentálnych hráčov čo tu aspoň sem tam chodia to zažili tak dvaja ? :)

No a ešte som zabudol na starú dobrú old verziu ktorá ešte bola hratelná ale už to nebolo to pravé orechové :)
# 23.2.2013 8.06
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Gizmo
autor hry
SZ
IMHO to je všechno o tom, že hra byla test a běžela jen občas. Lidi se těšili a když se do hry dostali, chtěli si to užít a ne nadávat. Velké bitky jak připomíná Bajo atd., hodně lidí co si chtělo vyzkoušet nové skilly...

Já mám v plánu ještě jedno vcelku originální MMORPG, bohužel nemám moc času ani na to, abych začal..
# 23.2.2013 9.45
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Gizi to napsal správně.
Gizmo: Jen takový dotaz mimo, budeš ještě někdy pracovat na tomto projektu? --> http://forum.chmatakov.cz/tema/11781-ch-1/str-4
# 23.2.2013 13.42
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Mně by zajmalo, jak kdysi dávno byl zdrojový kód prodán Němcům, aby ho využili do vlastní hry, jestli ho použili a popřípadě název hry.




Server jde, takže topic vyřešen. Pokud bude chtít Giz odpovědět na tuhle otázku, písne sem. Prozatím lock/Sant
# 23.2.2013 14.30
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Zase chmat off :( [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.